Kauno technologijos universitetas vs KUN & KAMS (90:91)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 spalio 23 d., Sekmadienis, 17:15 val. @ Kauno technologijos universiteto chemijos fakultetas, Radvilėnų pl. 19, Kaunas, LT-50254

Likę keturiese „KUN & KAMS“ ekipa įveikė „Kauno technologijos universitetą“

2016 spalio 23 d., Sekmadienis, 21:35 val., peržiūros: 1738

Sekmadienį Kauno technologijos universiteto sporto salėje įvyko Įmonių lygos „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Kauno technologijos universitetas“ ( šeimininkai) ir svečių teisėmis atvykę „KUN & KAMS“.

Svečiai rungtynes pradėjo tik penkiese, o „Kauno technologijos universitetas“ susirinko pilna sudėtimi. Rungtynes abi komandos pradėjo puikiu pataikymu iš trijų taškų zonos. Pirmieji šios dienos rungtynėse pranašumą įgijo šeimininkai ( 15:8), tačiau „KUN & KAMS“ ekipa greitai panaikino skirtumą, kur surengė atkarpą 13:0 ( 15:21). Vis dėlto, „Kauno technologijos universitetas“ sugebėjo susitvarkyti su gynyba ir per likusias minutes išlygino rezultatą – 26:26.

Antrą kėlinuką „KTU“ toliau žaidė įjungę aukštesnę pavarą, kur pelnė keturis tritaškius metimus paeiliui ir įgijo dviženklį pranašumą ( 40:30). „KUN & KAMS“ vedama L.Lukošenkino per keletą minučių panaikino skirtumą iki minimalaus ( 42:41). Šeimininkai atsitiesė ir atsakė greitomis atakomis, tačiau kėlinuką pabaigą sėkmingiau sužaidė svečiai. Paskutinėmis sekundėmis L.Lukošenkino taiklus tritaškis metimas išvedė „KUN & KAMS“ ekipą į priekį – 47:48.

Po ilgosios pertraukos svečių penketukas toliau dominavo aikštelėje ir įgijo 8 taškų pranašumą, o dar po keletos minučių ir 12 taškų atotrūkį ( 54:66). Po minutės pertraukėlės „Kauno technologijos universiteto“ komanda sužaidė sėkmingą atkarpą ir skirtumas sumažėjo iki 5 taškų. Likus žaisti apie minutę laiko V.Rudelevičius gavo penktą asmeninę pražangą ir buvo priverstas baigti rungtynes anksčiau laiko. „KUN & KAMS“ liko keturiese – 62:69.

Ketvirtame kėlinyje „KTU“ pradėjo spausti varžovus po visą aikštelę, kur bandė išnaudoti savo pranašumą ir su kiekviena ataka mažino skirtumą ( 67:69). Vis dėlto, L.Lukošenkinas ir T.Žioba tempė ant pečių savo komandą į priekį ( 74:79). „KTU“ ekipai niekaip nepavyko įveikti svečių gynybos, o „KUN & KAMS“ baudos metimais didino pranašumą ( 76:84). Po minutės pertraukėlės šeimininkams pavyko sumažinti skirtumą iki minimalaus, bet „KUN & KAMS“ duetas tiesiog buvo neįkandomas riešutėlis varžovams. „KUN & KAMS“ atsilaikė keturiese prieš varžovus ir šventė įspūdingą pergalę, rezultatu – 90:91.

Kauno technologijos universitetas: Vytautas Pliauga – 23 tšk. (5 rezult. perd.), Andrius Vitkauskas – 20 tšk. (10 atk. kam., 9 rezult. perd., 10 išpr. praž.), Vytautas Tilinskas – 13 tšk., Antanas Kilas – 12 tšk., Vidmantas Varnelis – 11 tšk.

KUN & KAMS: Liutauras Lukošenkinas – 39 tšk. (6 rezult. perd., 7 išpr. praž.), Tautvydas Žioba – 25 tšk. (16 atk. kam., 6 rezult. perd., 17 išpr. praž.), Vilius Rudelevičius – 14 tšk. (5 rezult. perd.)

Tik po atkaklios kovos „Coca Cola“ įveikė „Kauno technologijos universitetą“ (2017 vasario 26 d., sekmadienis, 21:23 val.)„Lemora“ įveikė „Kauno technologijos universtite“ ekipą (2017 kovo 12 d., sekmadienis, 18:28 val.)Antroje rungtynių pusėje spurtavusi „Baubilo & Verslo pasaulio“ ekipa įveikė „Kauno technologijos universitetą“ (2017 kovo 07 d., antradienis, 22:11 val.)„Ryterna“ nelengvai palaužė „Kauno technologijos universitetą“ (2016 gruodžio 14 d., trečiadienis, 21:05 val.)„Lemora“ antrą kartą įveikė „Kauno technologijos universitetą“ bei žengė į ketvirtfinalį (2017 kovo 22 d., trečiadienis, 23:52 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Kauno technologijos universitetas“ (2017 sausio 22 d., sekmadienis, 19:57 val.)„Bitdefender ‒ Altacom“ turėjo pripažinti „Kauno technologijos universiteto“ pranašumą (2017 vasario 19 d., sekmadienis, 18:27 val.)Aurimo Miliūno tolimas metimas išplėšė „Ryterna“ ekipai pergalę prieš „Kauno technologijos universiteto“ komandą (2017 vasario 12 d., sekmadienis, 19:08 val.)„Coca cola“ rungtynių gale leido „Kauno technologijos universiteto“ ekipai iškovoti pergalę. (2017 sausio 15 d., sekmadienis, 22:38 val.)Tik po atkaklios kovos „Kauno technologijos universitetas“ nugalėjo „Lemora“ ekipą (2016 lapkričio 09 d., trečiadienis, 22:49 val.)