Hidraulinės sistemos vs KUN & KAMS (75:79)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 28 d., Pirmadienis, 21:45 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Solidžią persvarą iššvaistę „KUN & KAMS“ išnešė sveiką kailį

2016 lapkričio 28 d., Pirmadienis, 23:38 val., peržiūros: 1575

Pirmadienį, lapkričio 28 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „Įmonių“ lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, A pogrupio rungtynės, tarp vietos „Hidraulinių sistemų“ ir svečių „KUN & KAMS“ ekipų. Nuo pat pradžių atitrūkę svečiai vis didino atotrūkį, tačiau po ilgosios pertraukos aikštės šeimininkai pajuto priešininkų atsipalaidavimą, kuo puikiai pasinaudoję ėmė sparčiai vytis. Nepaisant to, sveiką kailį išsaugoję svečiai vis dėlto šventė pergalę rezultatu 75:79 (14:20, 11:29, 22:20, 28:10).

Rungtynių pradžioje abi komandos rungtyniavo banguotai, todėl išskirti lyderį buvo sunku. Kiek vėliau nežymiai atitrūko „hidraulinės sistemos“, tačiau ketvirtį geriau užbaigę svečiai įgijo šešių taškų pranašumą. Didžiausias aikštės šeimininkų košmaras prasidėjo antrame kėlinyje, kada „KUN & KAMS“ tiesiog užbombardavo varžovus taikliais tolimais metimais, kurių per kėlinuką pataikė net aštuonis ir taip iki ilgosios pertraukos įgijo 24-ių taškų pranašumą. 25:49.

Po ilgosios pertraukos ir toliau iš toli puikiai atakavę svečių krepšininkai dar labiau atitrūko, tačiau „Hidraulinės sistemos“ neliko stovėti vietoje ir taip pat gana sėkmingai rinko taškus. Trečiojo kėlinuko pabaigoje itin sėkmingai pasirodęs M. Šumlinskas neleido priešininkams dar labiau atitrūkti. Visas įdomumas prasidėjo ketvirtame kėlinuke, kada aikštės šeimininkai pajuto varžovų atsipalaidavimą ir tuo puikiai pasinaudoję surengė spurtą net 19:2 ir sumažino skirtumą tarp komandų vos iki penkių taškų. Sugrįžus intrigai „KUN & KAMS“ kiek pasimetė, tačiau, daugiausiai A. Urbonavičiaus pastangomis, sugebėjo išlaikyti trapią persvarą bei pasiekti pergalę. 75:79.

„Hidraulinės sistemos“: Marius Šumlinskas – 26 tšk. (15 atk. kam.), Liudas Čekavičius – 17 tšk. (10 atk. kam., 8 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Saulius Klimkevičius – 17 tšk. (10 atk. kam.), Marius Markevičius – 13 tšk.

„KUN & KAMS“: Povilas Grikštas – 17 tšk., Karolis Abramavičius – 15 tšk. (5 rezult. perd.), Aurelijus Urbonavičius – 14 tšk. (10 rezult. perd., 7 išpr. praž.), Egidijus Zaremba – 13 tšk.

„KUN & KAMS“ pasiekė užtikrintą pergalę (2016 gruodžio 05 d., pirmadienis, 23:02 val.)Geresnį pataikymą demonstravę „KUN & KAMS“ susitvarkė su „SD Ranga“ (2017 vasario 09 d., ketvirtadienis, 22:51 val.)„Ryterna“ rungtynių pabaigoje įveikė „KUN & KAMS“ ir išlygino serijos rezultatą (2017 balandžio 19 d., trečiadienis, 20:28 val.)„KUN & KAMS“ užtikrintai pradėjo ketvirtfinalį (2017 kovo 26 d., sekmadienis, 17:47 val.)Puikiai trečiąjį kėlinuką sužaidusi „Lemora“ įveikė „KUN & KAMS“ komandą (2016 lapkričio 07 d., pirmadienis, 22:36 val.)Trečiose pusfinalio rungtynėse „KUN & KAMS“ įveikė „Ryterną“ bei pateko į finalą! (2017 balandžio 24 d., pirmadienis, 23:07 val.)L. Lukošenkino vedina „KUN & KAMS“ neturėjo daug vargo su savo priešininkais (2016 lapkričio 11 d., penktadienis, 23:25 val.)„KUN & KAMS“ neturėjo daug vargo prieš savo varžovus (2016 lapkričio 01 d., antradienis, 00:12 val.)Itin gausiai susirinkę „KUN & KAMS“ pasismagino su „Artstone“ (2017 kovo 06 d., pirmadienis, 22:14 val.)„KUN & KAMS“ iššvaistė solidų pranašumą, bet pergalę savo rankose išlaikė (2017 balandžio 12 d., trečiadienis, 20:40 val.)