SD Ranga vs Kauno tiltai (52:70)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 13 d., Sekmadienis, 19:15 val. @ Jono Pauliaus II gimnazija, Baltų pr. 103, Kaunas, LT-48211

Galingai trečiąjį kėlinuką sužaidę „Kauno tiltai“ įveikė „SD Rangą“

2016 lapkričio 13 d., Sekmadienis, 22:28 val., peržiūros: 1192

Sekmadienį, lapkričio 13 – ąją, J. Pauliaus II-ojo gimnazijos sporto salėje buvo sužaistos KKL Įmonių lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, B pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų „SD Rangos“ ir svečių „Kauno tiltų“ komandos. Rungtynės prasidėjo rezultatyvia svečių ataka, po kurios M.Jurkevičius pataikė iš toli, tačiau jau kitoje atakoje tolimu metimu atsakė ir šeimininkų puolėjas V.Kudokas. „Kauno tiltai“ pelnė 5 taškus, be atsako ir atitrūko nuo oponentų (3:8). Sužaidus kelias minutes stojo taškų badas. Po trijų minučių tylos, pagaliau taškus pelnė šeimininkai – po dvitaškį pridėjo V.Kudokas ir K.Klimas ir iš svečių persvaros liko tik taškas – 7:8. Iki kėlinio pabaigos „SD Rangos“ likus žaisti dvi minutes V.Kudokas pataikė iš toli ir išlygino rezultatą. Lygus rezultatas išsilaikė iki pat kėlinio pabaigos – 15:15.

Antrąjį ketvirtį geriau pradėjo svečiai, kurie pelnė 5 taškus iš eilės ir vėl atitrūko nuo varžovų. Abi komandos vis apsikeisdavo rezultatyviomis atakomis, bet puolime geriau sekėsi šeimininkams, kurie įpusėjus ketvirčiui pirmą kartą rungtynėse išsiveržė į priekį – 26:25. Svečiai sekančioje atakoje vėl persvėrė rezultatą savo naudai, bet per likusį kėlinio laiką šeimininkai galutiniai perėmė žaidimo kontrolę į savo rankas ir prieš ilgąją pertrauką turėjo 6 taškų persvarą – 37:31.

Po pertraukos žaidimo ritmas sulėtėjo, padaugėjo klaidų ir netaiklių metimų. Šeimininkų puolimas po pirmojo dvitaškio visiškai sustojo. Tiesa, puolime neblizgėjo ir svečiai, bet įpusėjus ketvirčiui jie įsižaidė ir išlygino rezultatą – 39:39. „SD Rangos“ krepšininkai niekaip negalėjo rasti būtų kaip pelnyti taškus ir 7 minučių atkarpą jie pralaimėjo net 0:17. Gerą atkarpą sužaidę svečiai jau turėjo 11 taškų persvarą – 39:50. Šeimininkų taškų badą tik pačioje kėlinio pabaigoje nutraukė L.Jagminas pataikydamas iš toli. Po trijų kėlinių rezultatu 42:50 pirmavo „Kauno tiltai“.

Ketvirtasis kėlinukas prasidėjo M. Mažeikos ir A. Kaminsko dvitaškiais, po kurių komandas vėl skyrė dviženklė svečių persvara (42:54). Šeimininkų puolimas ir toliau strigo, o tuo pasinaudodami svečių komandos krepšininkai vis didino savo komandos persvarą, kuri įpusėjus ketvirčiui buvo jau 16 taškų – 47:63. Per likusį kėlinio laiką „SD Rangos“ krepšininkams nepavyko atkurti intrigos šiame mače ir nuaidėjus teisėjo švilpukui skelbiančiam rungtynių pabaigą „Kauno tiltų“ komanda šventė pelnytą pergalę rezultatu – 52:70.

Po rungtynių pakalbintas „Kauno tiltų“ komandos žaidžiantysis treneris M.Mažeika džiaugėsi komandos nusiteikimu ir darbu gynyboje: „Savo komandos žaidimą tikrai gerai vertinu. Šiandien žaidėme prieš gerą komandą – prieš vienus iš grupės favoritų. Nesitikėjome lengvos kovos, taip ir buvo. Labai gerai, kad laimėjome, džiaugėmes. Atsilikinėdami nepanikavome, tiesiog žaidėme savo žaidimą, kantriai gynėmes, po to varžovai pradėjo nebepataikyti. Galbūt jiems mūsų gynyba buvo neparanki, tai nuoseklus žaidimas ir privedė prie pergalės šiandien.“

SD Ranga: Mantas Pukalskas – 16 tšk., Karolis Klimas – 14 tšk. (6 išpr. praž.), Lukas Jagminas – 11 tšk.

Kauno tiltai: Robertas Lekutis – 15 tšk. (5 išpr. praž.), Artūras Kaminskas – 13 tšk., Mindaugas Mažeika – 13 tšk. (5 išpr. praž.), Tomas Kmitas – 12 tšk., Modestas Latkauskas – 11 tšk. (5 išpr. praž.)

„Kauno tiltai“ užtikrintai įveikė „Gėlių banką“ (2017 vasario 15 d., trečiadienis, 20:32 val.)Tik po atkaklios kovos „Rapala“ įveikė „SD Ranga“ (2016 lapkričio 27 d., sekmadienis, 23:08 val.)Per ketvirtą kėlinį vos du taškus sukrapštę „Kauno tiltai“ krito prieš „Baubilą & Verslo pasaulį“ (2017 kovo 01 d., trečiadienis, 00:03 val.)Geresnį pataikymą demonstravę „KUN & KAMS“ susitvarkė su „SD Ranga“ (2017 vasario 09 d., ketvirtadienis, 22:51 val.)Negausiai susirinkusi „Vilmista“ nepasipriešino „SD Rangai“ (2017 vasario 13 d., pirmadienis, 18:03 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Callcredit“ įveikė SD „Rangą“ (2017 kovo 05 d., sekmadienis, 21:28 val.)Pagirtinai iš toli atakavusi „Lemora“ nesunkiai susitvarkė su „SD Ranga“ (2017 vasario 22 d., trečiadienis, 00:10 val.)Po ilgosios pertrauko „SD Ranga“ įveikė „KUN & KAMS“ (2017 sausio 08 d., sekmadienis, 21:21 val.)„Kauno tiltai“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Gėlių banką“ (2016 gruodžio 13 d., antradienis, 01:10 val.)Fenomenaliai sužaidusi „Coca Cola“ išgelbėjo savo sezoną (2017 kovo 19 d., sekmadienis, 22:32 val.)