KK „Alfa būrys“ vs Alaina (75:60)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2018 kovo 18 d., Sekmadienis, 17:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

KK „Alfa būrys“ antrą kartą įveikė „Alaina“ ir žengė į ketvirtfinalį

2018 kovo 18 d., Sekmadienis, 18:50 val., peržiūros: 717

Sekmadienį, kovo 18 dieną, A. Sabonio krepšinio centre įvyko „C“ lygos, Mažosios taurės, aštuntfinalio rungtynės tarp vietos KK „Alfa būrys“ bei svečių „Alaina“. Tai buvo antrasis šių dviejų komandų susitikimas, o pirmosiose rungtynėse pergale džiaugėsi šiandieniniai aikštelės šeimininkai. Jau nuo pirmojo ketvirčio pabaigos šeimininkai šovė į priekį ir per likusį rungtynių laiką užtikrintai kontroliavo rungtynes.

Rungtynes komandos pradėjo ne itin rezultatyviu, tačiau apylygiu žaidimu. Vėliau aikštelės šeimininkai pradėjo išnaudoti varžovų klaidas ir pradėjo bėgti į greitą puolimą bei taip įgijo šiokį tokį pranašumą. Per likusį kėlinio laiką niekas per daug nesikeitė ir KK “Alfa būrys” netrukus įgijo jau dviženklį pranašumą. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 25:15. Antrajame kėlinyje komandas apimė visiška stagnacija ir puolime, per pusę ketvirčio, komandos buvo pelniusios vos po keturis taškus. Per likusį kėlinio laiką aikštelės šeimininkams pavyko įgyti dviženklį pranašumą, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 37:23.

Lemiamą ketvirtį kiek sėkmingiau pradėjo „Alaina“ ekipa, kuriai pavyko mažais žingsniais karpyti savo atsilikimą. Tačiau per likusį kėlinio laiką KK „Alfa būrys“ vėl pradėjo bėgti į greitas atakas ir taip susikrovė jau pranašumą, kuris nekėlė jokių dvejonių. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 55:36. Lemiamas ketvirtis tebuvo tik formalumas ir KK “Alfa būrys” užtikrintai įveikė savo varžovus ir žengė į ketvirtfinalį. Galutinis rungtynių rezultatas 75:60.

Vytautas Šoblinskas (KK „Alfa būrys“):
“Pasigedome trenerio, bet iškovojome lengvą pergalę.“

KK „Alfa būrys“ įveikė „Alainą“ ir serijoje įsiveržė į priekį (2018 kovo 12 d., pirmadienis, 23:02 val.)KK „Alfa būrys“ užtikrintai įveikė „Alainą“ (2018 vasario 18 d., sekmadienis, 18:19 val.)KK „Alfa būrys“ be didesnio vargo įveikė „Alainos“ krepšininkus (2018 sausio 08 d., pirmadienis, 23:50 val.)KK „Alfa būrys“ žengė į pusfinalį (2018 balandžio 11 d., trečiadienis, 00:55 val.)KK „Alfa būrys“ paliko „Alumnita“ be pergalių (2018 sausio 11 d., ketvirtadienis, 16:18 val.)„Grande“ įveikė KK „Alfą būrį“ ir žengia į C lygos finalą (2018 balandžio 23 d., pirmadienis, 22:05 val.)„Alfa būrys“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Alumnitą“ (2017 lapkričio 06 d., pirmadienis, 22:38 val.)KK „Alfa būrys“ turėjo vargo su „Kauno NTI- PN“ ekipa (2018 vasario 06 d., antradienis, 20:07 val.)KK „Alfa būrys“ nepersistengdami laimėjo prieš „Alumnitos“ penketuką (2018 sausio 28 d., sekmadienis, 20:43 val.)Po atkaklios kovos KK „Alfą būrys“ įveikė „Grande“ ir išlygino pusfinalio serijos rezultatą (2018 balandžio 18 d., trečiadienis, 20:33 val.)