Alumnita vs KK „Alfa būrys“ (75:93)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 sausio 28 d., Sekmadienis, 17:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

KK „Alfa būrys“ nepersistengdami laimėjo prieš „Alumnitos“ penketuką

2018 sausio 28 d., Sekmadienis, 20:43 val., peržiūros: 670

Sausio 28 dieną A. Sabonio KC sporto salėje įvyko „C“ lygos „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkų teisėmis žaidusi „Alumnita“ (0/13) priemė grupės lyderius – KK „Alfa būrys“ (8/5) krepšininkus.

Rungtynių pradžioje M. Lauraičio ir B. Minelgos metimai leido KK „Alfa būriui“ pirmauti 1:7. Kiek chaotiškai rungtyniavusios abi ekipos įsibėgėjo antroje pirmojo kėlinuko pusėje, kuriai pasibaigus tais pačiais šešiais taškais priekyje buvo svečiai – 13:19.

Antrajame kėlinuke P.Maciulevičius pelnė septynis taškus iš eilės, po kurių KK „Alfa būrys“ įgijo dviženklį pranašumą – 22:32. Bet į tai iškart M.Balčiūnas atsakė dviem tritaškiais, leidusiais „Alumnitai“ šiek tiek prisivyti priešininkus – 28:34. Nors šeimininkai ir dar labiau prisivijo svečius iki 38:41, tačiau penki M. Lauraičio taškai kėlinuko pabaigoje vėl nutolino KK „Alfa būrį“ – 38:46.

Ir toliau rungtynėse laikėsi maždaug dešimties taškų KK „Alfa būrio“ pranašumas. Svečiams didesnę persvarą pavyko įgyti jau besibaigiant trečiajam kėlinukui, kuomet tas pats M.Lauraitis rinko savo taškus, o svečiai dar labiau nutolo – 52:69.

Ketvirtame kėlinuke E.Petkevičius įsegė du tritaškius, po kurių „Alumnita“ priartėjo iki 66:75. Visgi, rungtynių pabaigoje M.Lauraitis pataikė dar tris tolimus metimus ir KK „Alfa būrys“ laimėjo šias rungtynes 75:93 (13:19, 25:27, 14:23, 23:24).

M.Cechonas (KK „Alfa būrys“):

„Buvom daugumoj, buvo daugiau žaidėjų negu „Alumnitoj“. Teko žaisti jiems penkiems. Pildėsi mūsų deriniai, šiaip gerai sužaidėme tiek gynyboje, tiek puolime. Jie nepataikė, mes daugiau pataikėm, viskas.“

KK „Alfa būrys“ vos neprisižaidė prieš „Kauno TPMC ‒ 2“ (2018 vasario 13 d., antradienis, 00:56 val.)KK „Alfa būrys“ išvargo pergalę prieš „Kauno NTI-PN“ krepšininkus (2018 sausio 16 d., antradienis, 20:57 val.)KK „Alfa būrys“ paliko „Alumnita“ be pergalių (2018 sausio 11 d., ketvirtadienis, 16:18 val.)„Alfa būrys“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Alumnitą“ (2017 lapkričio 06 d., pirmadienis, 22:38 val.)KK „Alfa būrys“ užtikrintai įveikė „Alainą“ (2018 vasario 18 d., sekmadienis, 18:19 val.)KK „Alfa būrys“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Kauno Rami“ (2017 spalio 17 d., antradienis, 22:10 val.)KK „Alfa būrys“ turėjo vargo su „Kauno NTI- PN“ ekipa (2018 vasario 06 d., antradienis, 20:07 val.)KK „Alfa būrys“ be didesnio vargo įveikė „Alainos“ krepšininkus (2018 sausio 08 d., pirmadienis, 23:50 val.)KK „Alfa būrys“ turėjo šiek tiek vargo su BK „Centre“ (2018 sausio 21 d., sekmadienis, 19:07 val.)KK „Alga būrys“ išlygino serijos rezultatą (2018 kovo 28 d., trečiadienis, 22:57 val.)