KK „Alfa būrys“ vs Alumnita (83:64)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 sausio 10 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

KK „Alfa būrys“ paliko „Alumnita“ be pergalių

2018 sausio 11 d., Ketvirtadienis, 16:18 val., peržiūros: 734

Trečiadienį, sausio 10 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „C“ lygos pirmenybių rungtynės tarp Mažosios taurės, I pogrupio komandų – vietos KK „Alfa būrys“ bei svečių „Alumnita“. Komandos apylygiai žaidė ne pilnus du kėlinius, o vėliau aikštelės šeimininkai spurtavo bei įgijo dviženklį pranašumą. Per likusį rungtynių laiką KK „Alfa būrys“ ir toliau kontroliavo rungtynes bei iškovojo pergalę.

Pirmasis kėlinukas prasidėjo apylygiu komandų žaidimu. Komandos keitėsi sėkmingais išpuoliais ir tuo pačiu pirmaujanti komanda pasikeitė taip pat kelis kartus. Antroje kėlinio pusėje aikštelės šeimininkams pavyko kelis kartus paeiliui sėkmingai užpulti ir taip įgyti šiek tiek saugesnį pranašumą. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 22:16. Antrojo kėlinio pradžioje kiek geriau sekėsi „Alumnitos“ ekipai, kurie sumažino savo atsilikimą iki dviejų taškų. Visgi, tuomet KK „Alfa būrys“ surengė spurtą 9:0 ir taip įgijo jau dviženklį pranašumą. Per likusį kėlinuko laiką komandos dar apsikeitė keliomis sėkmingomis atakomis, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 40:28.

Trečiąjį ketvirtį šeimininkai pradėjo pelnydami septynis taškus be atsako ir taip komandas jau skyrė 19-a taškų. Vėliau „Alumnitos“ ekipa bandė artėti prie savo varžovų, bet į kiekvieną sėkmingą jų ataką, aikštelės šeimininkai atsakydavo tuo pačiu. Visgi, prieš pat ketvirčio pabaigą jiems pavyko sumažinti atsilikimą iki 14-os taškų. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 59:45. Lemiamą ketvirtį svečių ekipa pradėjo smeigdama du tolimus metimus ir skirtumas tarp komandų sumažėjo iki aštuonių taškų. Visgi, po šalto dušo atsigavęs KK „Alfa būrys“ kelias atakas užbaigė sėkmingai ir tuo pačiu susigrąžino saugų dviženklį pranašumą. Per likusį rungtynių laiką "Alumnitai“ nepavyko mesti rimtesnio iššūkio savo varžovams ir taip jie liko vis dar neiškovoję pergalės. Galutinis rungtynių rezultatas 83:64.

Jomantas Eibukas (KK „Alfa būrys“):
„Po pirmadienio rungtynių vėl patikėjom savo jėgomis. Jaučiam, kad pergalingi metai. Truputį šlubavo gynyba, bet puolimas atpirko viską.“

„Kauno TPMC ‒ 2“ paliko „Alumnitą“ be pergalių (2018 sausio 11 d., ketvirtadienis, 19:46 val.)KK „Alfa būrys“ nepersistengdami laimėjo prieš „Alumnitos“ penketuką (2018 sausio 28 d., sekmadienis, 20:43 val.)KK „Alfa būrys“ turėjo vargo su „Kauno NTI- PN“ ekipa (2018 vasario 06 d., antradienis, 20:07 val.)KK „Alfa būrys“ antrą kartą įveikė „Alaina“ ir žengė į ketvirtfinalį (2018 kovo 18 d., sekmadienis, 18:50 val.)KK „Alfa būrys“ iškovojo užtikrintą pergalę (2018 vasario 25 d., sekmadienis, 17:08 val.)KK „Alfa būrys“ užtikrintai įveikė „Alainą“ (2018 vasario 18 d., sekmadienis, 18:19 val.)KK „Alfa būrys“ įveikė „Alainą“ ir serijoje įsiveržė į priekį (2018 kovo 12 d., pirmadienis, 23:02 val.)KK „Alfa būrys“ be didesnio vargo įveikė „Alainos“ krepšininkus (2018 sausio 08 d., pirmadienis, 23:50 val.)„Alfa būrys“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Alumnitą“ (2017 lapkričio 06 d., pirmadienis, 22:38 val.)„Alaina“ įveikė „Alumnitą“ (73:58) (2018 kovo 07 d., trečiadienis, 23:20 val.)