Kauno NTI-PN vs KK „Alfa būrys“ (60:67)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 vasario 06 d., Antradienis, 18:30 val. @ Nepilnamečių tardymo izoliatorius - pataisos namai, Technikos g. 12, Kaunas, LT-51334

KK „Alfa būrys“ turėjo vargo su „Kauno NTI- PN“ ekipa

2018 vasario 06 d., Antradienis, 20:07 val., peržiūros: 741

Antradienį Kauno NTI-PN sporto salėje įvyko C lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Kauno NTI-PN“ (6/7) ir svečių teisėmis atvykę KK „Alfa būrys“ (9/5).

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo KK „Alfa būrys“ ekipa, kuri tritaškiais metimais rinko taškus ir greitai atitolo nuo varžovų. Pirmajame kėlinyje svečiai pataikė net šešis tritaškius metimus ( 10:25). Antrame kėlinyje „Kauno NTI-PN“ suaktyvino gynyba ir įjungė aukštesnę pavarą puolime, kur skirtuma ištirpo iki 7 taškų ( 23:30). Po minutės pertraukėlės KK „Alfa būrys“ atstatė turėtą pranašumą – 23:37.

Po ilgosios pertraukos svečiai toliau didino pranašumą, tačiau „Kauno NTI-PN“ pradėjo lipti varžovams ant kulnų ( 37:47). Per likusį laiką KK „Alfa būrys“ neatrado savojo žaidimo ir komandas skyrė 8 taškai ( 43:51). Ketvirtame kėlinyje A.Atkočaitis smeigė dar vieną tritaškį, tačiau A.Žukauskas atstatė viską į vietas ( 48:56). Vis dėlto, KK „Alfa būrys“ atlaikė varžovų šturmą ir iškovojo sunkią pergalę, rezultatu – 60:67 (10:25, 13:12, 20:14, 17:16)

KK „13“ turėjo vargo su „Kauno NTI-PN“ (2017 lapkričio 22 d., trečiadienis, 18:05 val.)KK „Alfa būrys“ turėjo šiek tiek vargo su BK „Centre“ (2018 sausio 21 d., sekmadienis, 19:07 val.)KK „Alfa būrys“ išvargo pergalę prieš „Kauno NTI-PN“ krepšininkus (2018 sausio 16 d., antradienis, 20:57 val.)KK „Alfa būrys“ vos neprisižaidė prieš „Kauno TPMC ‒ 2“ (2018 vasario 13 d., antradienis, 00:56 val.)KK „Alfa būrys“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Kauno Rami“ (2017 spalio 17 d., antradienis, 22:10 val.)KK „Alfa būrys“ be didesnio vargo įveikė „Alainos“ krepšininkus (2018 sausio 08 d., pirmadienis, 23:50 val.)Taškų lenktynėse KK „Alfa būrys“ nukovė „Kauno TPMC ‒ 2“ (2017 lapkričio 30 d., ketvirtadienis, 23:33 val.)„Ryterna Group“ pranoko „Kauno NTI ‒ PN“ (2017 lapkričio 14 d., antradienis, 21:36 val.)KK „Alfa būrys“ nepersistengdami laimėjo prieš „Alumnitos“ penketuką (2018 sausio 28 d., sekmadienis, 20:43 val.)KK „Alfa būrys“ užtikrintai įveikė „Alainą“ (2018 vasario 18 d., sekmadienis, 18:19 val.)