Alaina vs KK „Alfa būrys“ (63:73)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2018 kovo 12 d., Pirmadienis, 21:15 val. @ A. Smetonos gimnazija, Geležinio vilko g. 28, Kaunas, LT-49270

KK „Alfa būrys“ įveikė „Alainą“ ir serijoje įsiveržė į priekį

2018 kovo 12 d., Pirmadienis, 23:02 val., peržiūros: 625

Kovo 12 d., 21:15 val., Kauno Antano Smetonos gimnazijos sporto salėje įvyko „C“ lygos Mažosios taurės pirmosios aštuntfinalio rungtynėse, kuriose „Alaina“ (šeimininkai) priėme svečius KK „Alfa būrys“ krepšininkus.

Rungtynių pradžioje „Alaina“ įsiveržė į priekį ir po taiklaus S. Grėbliausko tolimo metimo pirmavo 10:3. Visgi, M. Lauraičio ir A. Žukausko taiklūs metimai kėlinuko pabaigoje leido KK „Alfa būriui“ išlyginti rungtynių rezultatą 15:15.

Antrajame kėlinuke, vedina T. Amšiejaus ir V. Čypo, „Alainos“ ekipa įgijo penkų taškų persvarą – 29:24. Bet kėlinuką KK „Alfa būrys“ užbaigė spurtuodami ir po keturių paeiliui P. Maciulevičiaus taškų buvo priekyje 32:38.

Trečiajame kėlinuke P.Maciulevičius tolimu metimu padidino svečių pranašumą iki dviženklio – 34:45. Bet kėlinuko pabaigoje sėkmingiau sužaidė „Alaina“, kuriai pavyko šiek tiek priartėti – 46:52.

Lemiamame ketvirtyje KK „Alfa būrys“ labai greitai vėl atstatė dviženklį pranašumą ir po M. Lauraičio tritaškio pirmavo 50:63. Turimą dviženklę persvarą svečiai išlaikė iki pat rungtynių pabaigos ir iškovojo pirmąją pergalę šioje serijoje. Galutinis susitikimo rezultatas 63:73 (15:15, 17:23, 14:14, 17:21).

KK „Alfa būrys“ antrą kartą įveikė „Alaina“ ir žengė į ketvirtfinalį (2018 kovo 18 d., sekmadienis, 18:50 val.)KK „Alfa būrys“ užtikrintai įveikė „Alainą“ (2018 vasario 18 d., sekmadienis, 18:19 val.)KK „Alfa būrys“ paliko „Alumnita“ be pergalių (2018 sausio 11 d., ketvirtadienis, 16:18 val.)KK „Alfa būrys“ be didesnio vargo įveikė „Alainos“ krepšininkus (2018 sausio 08 d., pirmadienis, 23:50 val.)KK „Alfa būrys“ žengė į pusfinalį (2018 balandžio 11 d., trečiadienis, 00:55 val.)Po atkaklios kovos KK „Alfą būrys“ įveikė „Grande“ ir išlygino pusfinalio serijos rezultatą (2018 balandžio 18 d., trečiadienis, 20:33 val.)KK „Alga būrys“ išlygino serijos rezultatą (2018 kovo 28 d., trečiadienis, 22:57 val.)„Alfa būrys“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Alumnitą“ (2017 lapkričio 06 d., pirmadienis, 22:38 val.)„Grande“ įveikė KK „Alfą būrį“ ir žengia į C lygos finalą (2018 balandžio 23 d., pirmadienis, 22:05 val.)KK „Alfa būrys“ nepersistengdami laimėjo prieš „Alumnitos“ penketuką (2018 sausio 28 d., sekmadienis, 20:43 val.)