KK „Alfa būrys“ vs Grande (93:79)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2018 balandžio 18 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Po atkaklios kovos KK „Alfą būrys“ įveikė „Grande“ ir išlygino pusfinalio serijos rezultatą

2018 balandžio 18 d., Trečiadienis, 20:33 val., peržiūros: 686

Trečiadienį Kauno kolegijos sporto salėje įvyko C lygos pirmenybių pusfinalio antrosios rungtynės, kuriose susitiko KK "Alfa būrys" ir svečių teisėmis atvykę "Grande". Pirmąjį susitikimą "Grande" varžovus įveikė tik po atkaklios kovos.
Rungtynės prasidėjo taškas į tašką ir ne vienai ekipai nepavyko įgyto pranašumo. Vis dėlto, KK "Alfa būrys" surezgė keletą greitų atakų ir įgijo 4 taškų pranašumą, bet svečiai pradėjo gintis zonine gynyba ir A.Makūno taiklus tritaškis išvedė "Grande" į priekį ( 10:11). Per likusį laiką A.Makūnas komandą tempė ant pečių, kur per pirmą kėlinuką pataikė 4 tritaškius metimus ( 22:24). Antrame kėlinyje "Grande" toliau nestabdė apsukų ir pranašumas išaugo iki 8 taškų, bet KK "Alfa būrys" surengė sėkmingą atkarpą, kur išlygino rezultatą ( 35:35). A.Makūnas vėl priminė apie save ir smeigė aštuntą savo tritaškį metimą , o J.Eibuko kariauna išnaudojo minutės pertraukėles ( 35:46). Paskutinėmis sekundėmis M.Lauraitis smeigė tritaškį ir skirtumas ištirpo iki 6 taškų – 44:50.
Po ilgosios pertraukos "Grande" pradėjo klysti, o tuo pasinaudoję KK "Alfa būrys" sugebėjo persverti rezultatą į savas rankas ( 55:52). Šeimininkai toliau išlaikė iniciatyvą savose rankose. Aikštelėje įvyko apsistūmdymas tarp abiejų ekipų , kurios buvo nubaustos techninėmis pražangomis. KK "Alfa būrys" atlaikė varžovų šturmą, kur išsaugojo 5 taškų pranašumą. Ketvirtame kėlinyje "Grande" gynyba subyrėjo, o KK "Alfa būrys" pasinaudojo ūgio pranašumu ir susikrovė 13 taškų pranašumą ( 64:77). Svečiams toliau tarsi krepšys buvo užrištas, o KK "Alfa būrys" išlaikę iniciatyvą savose rankose ir išlygino serijos rezultatą – 93:79 (22:24, 22:26, 25:14, 24:15)

KK „Alga būrys“ išlygino serijos rezultatą (2018 kovo 28 d., trečiadienis, 22:57 val.)KK „Alfa būrys“ įveikė „Alainą“ ir serijoje įsiveržė į priekį (2018 kovo 12 d., pirmadienis, 23:02 val.)Po atkaklios kovos KK „Alfa būrys“ iškovojo C lygos, Mažosios taurės, trečiąją vietą (2018 gegužės 05 d., šeštadienis, 15:07 val.)KK „Alfa būrys“ antrą kartą įveikė „Alaina“ ir žengė į ketvirtfinalį (2018 kovo 18 d., sekmadienis, 18:50 val.)KK „Alfa būrys“ be didesnio vargo įveikė „Alainos“ krepšininkus (2018 sausio 08 d., pirmadienis, 23:50 val.)Solidžią persvarą išsvaistęs KK „Alfa būrys“ vos neatidavė pergalės „Grande“ komandai (2017 lapkričio 13 d., pirmadienis, 23:21 val.)„Grande“ įveikė KK „Alfą būrį“ ir žengia į C lygos finalą (2018 balandžio 23 d., pirmadienis, 22:05 val.)KK „Alfa būrys“ žengė į pusfinalį (2018 balandžio 11 d., trečiadienis, 00:55 val.)KK „Alfa būrys“ užtikrintai įveikė „Alainą“ (2018 vasario 18 d., sekmadienis, 18:19 val.)KK „Alfa būrys“ paliko „Alumnita“ be pergalių (2018 sausio 11 d., ketvirtadienis, 16:18 val.)