Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai vs Lemora (67:40)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2018 balandžio 08 d., Sekmadienis, 19:10 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ laimėjo pirmas ketvirtfinalio rungtynes prieš „Lemorą“

2018 balandžio 08 d., Sekmadienis, 22:12 val., peržiūros: 859

Balandžio 8 dieną „Kauno technikos kolegijos“ sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Xiaomi“ pirmenybių Mažosios taurės pirmos ketvirtfinalio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ priemė svečius „Lemorą“.

Rungtynių pradžioje keturis taškus be atsako pelnė „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“, bet netrukus pirmus taškus pelnė ir „Lemora“ (4:3). Vėliau komandos žaidė lygiai. Prasidėjus septintai minutei komandas skyrė tik vienas taškas (7:8). Kėlinio pabaigoje nei vienai komandai nepavyko įgyti pranašumo (13:13).

Antras kėlinys prasidėjo „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ dvitaškiu, o „Lemora“ į tai atsakė dviem taikliais metimais (15:17). Sužaidus septynias minutes komandas skyrė tik vienas taškas (23:22). Vėliau dvylika taškų be atsako pelnė „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ (35:22). Kėlinio pabaigoje, po ilgos pertraukos, tašką baudos metimu pavyko pelnyti svečiams (35:23).

Trečiame kėlinyje komandos žaidė lygiai, keitėsi taikliais metimais Įpusėjus kėliniui komandas skyrė 12 taškų (42:30). Antroje kėlinio pusėje „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ išsaugojo dviženklį pranašumą ir sužaidus tris kėlinius pirmavo rezultatu 48:37.

Ketvirtą kėlinį geriau pradėjo „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ ir tai tęsėsi visą kėlinį. Šeimininkai pataikė penkis tritaškius, dvitaškį ir likus 19 sekundžių iki kėlinio pabaigos pirmavo rezultatu 65:37. Tada pirmus taškus ketvirtyje pelnė „Lemora“ (65:40). Rungtynių pabaigoje „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ padidino persvarą iki 27 taškų (67:40). Pirmą pergalę ketvirtfinalyje pasiekė „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ ir pirmauja serijoje iki dviejų pergalių rezultatu 1:0.

„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ treneris M.Kadakauskis: „Šiose rungtynėse mes geriau pataikėme iš toli. Komandos esame apylygės, esame žaidę. Varžovai greitai bėga, bet mes geriau pataikėme iš toli. Vėliau geriau sekėsi ir visos rungtynės.“ Paklaustas, kodėl komanda ypač gerai gynėsi ketvirtame kėlinyje, treneris atsakė: „Žinojome, kad pas varžovus yra vienas gerai žaidžiantis žaidėjas. Jis vienas verčia taškus, laužia. Stengėmės ties juo koncentruotis. Jis nedavė kitiems kamuolio, ko pasekoje vėlai įmetė pirmus taškus.“

„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ antrą kartą ketvirtfinalyje įveikė „Lemorą“ (2018 balandžio 15 d., sekmadienis, 21:37 val.)Puikus „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ ekipos puolimas leido lengvai įveikti „Ulmą“ (2018 vasario 11 d., sekmadienis, 20:50 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ rungtynių pabaigoje įveikė „Omegą“ (2017 spalio 22 d., sekmadienis, 20:52 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ pratęsimo pabaigoje palaužė „Pastolinį“ (2017 spalio 29 d., sekmadienis, 21:39 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ nesunkai įveikė „Enersteną“ (2017 lapkričio 05 d., sekmadienis, 20:45 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ trijų rungtynių serijoje palaužė „Dakrą ‒ GAGA Studio“ (2018 kovo 29 d., ketvirtadienis, 22:25 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ neprilygo „Artstone“ komandai (2017 lapkričio 19 d., sekmadienis, 21:02 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ neprilygo „Pastolinis“ (85:113) (2018 vasario 25 d., sekmadienis, 21:58 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ lengvai įveikė „Rimo & Patikimą liniją“ (2018 sausio 21 d., sekmadienis, 21:37 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ pasiekė užtikrintą pergalę (2018 vasario 08 d., ketvirtadienis, 21:56 val.)