Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai vs Ulmas (100:62)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 vasario 11 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Puikus „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ ekipos puolimas leido lengvai įveikti „Ulmą“

2018 vasario 11 d., Sekmadienis, 20:50 val., peržiūros: 890

Vasario 11 d., sekmadienį, Kauno technikos kolegijos sporto salėje buvo sužaistos KKL Įmonių lygos, „Xiaomi“ pirmenybių, G pogrupio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkų teisėmis žaidusi „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ (7/7) priemė grupės autsaiderius – „Ulmo“ (1/12) krepšininkus.

„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ iškart parodė, jog neveltui yra vieni grupės lyderių. Taiklių tolimų metimų dėka šeimininkai jau pirmajame kėlinuke susikrovė solidžią dviženklią persvarą ir jam pasibaigus pirmavo 23:10.

Antrajame kėlinuke jau tritaškiais atsakė „Ulmas“. Tris pataikė D.Kriaučiūnas, vieną pridėjo Š.Bernatavičius ir svečiai šiek tiek priartėjo – 34:25. Visgi, tuomet puikiai po krepšiais sužaidė T.Tirlikas, kurio metimai leido šeimininkams vėl nutolti – 46:29.

Trečiajame kėlinuke „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ ir toliau tolo nuo savo varžovų. Įpusėjus kėlinukui rezultatas jau buvo 64:39. Tada du iš eilės tritaškius pataikė Š.Bernatavičius, bet tai arčiau priartėti „Ulmui“ nepadėjo. Po trijų ketvirčių 70:47 priekyje ir toliau buvo „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“.

Ketvirtajame kėlinuke P.Digrys šiek tiek patraukė į priekį svečius – 77:56. Bet tada vėl šeimininkai atidarė savo tolimąją artileriją, sumetė tolimus metimus ir dar labiau įtvirtino savo pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 100:62 (23:10, 23:19, 24:18, 30:15).

M.Kadakauskis („Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“):

„daug geriau pataikėme iš tritaškio ir geriau gynėmės, daugiau kamuolių nusiėmėm, žodžiu, manau, kad buvom stipresni.“

„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ rungtynių pabaigoje įveikė „Omegą“ (2017 spalio 22 d., sekmadienis, 20:52 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ nesunkai įveikė „Enersteną“ (2017 lapkričio 05 d., sekmadienis, 20:45 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ lengvai įveikė „Rimo & Patikimą liniją“ (2018 sausio 21 d., sekmadienis, 21:37 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ laimėjo pirmas ketvirtfinalio rungtynes prieš „Lemorą“ (2018 balandžio 08 d., sekmadienis, 22:12 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ antrą kartą ketvirtfinalyje įveikė „Lemorą“ (2018 balandžio 15 d., sekmadienis, 21:37 val.)Beveik visas rungtynes pirmavę „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ įveikė „Lemorą“ (2017 gruodžio 17 d., sekmadienis, 20:59 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ po ilgosios pertraukos susidorojo su „Alaina & Limobus“ (2018 sausio 29 d., pirmadienis, 00:41 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ pratęsimo pabaigoje palaužė „Pastolinį“ (2017 spalio 29 d., sekmadienis, 21:39 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ neprilygo „Pastolinis“ (85:113) (2018 vasario 25 d., sekmadienis, 21:58 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ neprilygo „Artstone“ komandai (2017 lapkričio 19 d., sekmadienis, 21:02 val.)