Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai vs Rimo & Patikima linija (97:48)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 sausio 21 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ lengvai įveikė „Rimo & Patikimą liniją“

2018 sausio 21 d., Sekmadienis, 21:37 val., peržiūros: 803

Sausio 21 dieną „Kauno technikos kolegijos“ sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Xiaomi“ pirmenybių Mažosios taurės rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ priemė svečius „Rimo & Patikima linija“ komandą. „Rimo & Patikima linija“ buvo iškovoję dvi pergales ir devynis kartus buvo pralaimėję. „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ sąskaitoje buvo keturios pergalės ir šeši pralaimėjimai.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė nerezultatyviai. Trečią minutę komandas skyrė keturi taškai (4:0). o prasidėjus ketvirtai minutei pirmus taškus rungtynėse pelnė „ Rimo & Patikima linija“ (4:2). Vėliau „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ pelnė devynis taškus be atsako (13:2). Kėlinio pabaigoje komandos žaidė lygiai. Sužaidus pirmas 10 minučių komandas skyrė devyni taškai (17:8).

Antro kėlinio pradžioje šešis taškus be atsako pelnė „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ (23:8). Ketvirtą minutę „ Rimo & Patikima linija“ sumažino varžovų persvarą iki 10 taškų (25:15). Netrukus skirtumas vėl šoktelėjo (30:15). Vėliau komandos žaidė lygiai, o „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ laikė saugų atstumą nuo varžovų. Likus dviem minutėm iki kėlinio pabaigos komandas skyrė 13 taškų (38:25). Per likusį laiką „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ gynėsi be klaidų, o persvara padidėjo iki 19 taškų (44:25).

Trečio kėlinio pradžioje septynis taškus be atsako pelnė „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ (51:25). Trečios minutės pabaigoje pirmus taškus kėlinyje pelnė „ Rimo & Patikima linija“ (51:28). VĖliau devynis taškus be atsako pelnė „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ (60:28). Vėliau persvara pamažu augo, o sužaidus tris kėlinius komandas skyrė 39 taškai (74:35).

Ketvirto kėlinio pradžioje šešis taškus be atsako pelnė „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ (80:35). Trečią minutę du dvitaškius pataikė „ Rimo & Patikima linija“ (80:39). Vėliau „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ žaidė puikiai ir didino persvarą. Rungtynės baigėsi rezultatu 97:48. „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ iškovojo penktą pergalę, o „ Rimo & Patikima linija“ pralaimėjo dešimtą kartą.

„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ treneris M.Kadakauskis: „Šiek tiek buvome stipresni, varžovai leido lengvai išmesti kamuolį. Mes antrame ir atrodo pirmame kėlinyje gerai pataikėme tritaškiusAtitrūkome ir jiems buvo šiek tiek sunkiau žaisti. Mus reikėjo vytis, o mes atsipalaidavome ir gan lengvai sekėsi žaisti. Buvome šiek tiek greitesni, šoklesni. Jie neturėjo nei aukšto žaidėjo, to pasekoje ir laimėjome.“

„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ nesunkai įveikė „Enersteną“ (2017 lapkričio 05 d., sekmadienis, 20:45 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ rungtynių pabaigoje įveikė „Omegą“ (2017 spalio 22 d., sekmadienis, 20:52 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ neprilygo „Pastolinis“ (85:113) (2018 vasario 25 d., sekmadienis, 21:58 val.)Puikus „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ ekipos puolimas leido lengvai įveikti „Ulmą“ (2018 vasario 11 d., sekmadienis, 20:50 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ antrą kartą ketvirtfinalyje įveikė „Lemorą“ (2018 balandžio 15 d., sekmadienis, 21:37 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ pasiekė užtikrintą pergalę (2018 vasario 08 d., ketvirtadienis, 21:56 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ pratęsimo pabaigoje palaužė „Pastolinį“ (2017 spalio 29 d., sekmadienis, 21:39 val.)Beveik visas rungtynes pirmavę „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ įveikė „Lemorą“ (2017 gruodžio 17 d., sekmadienis, 20:59 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ neprilygo „Artstone“ komandai (2017 lapkričio 19 d., sekmadienis, 21:02 val.)„Callcredit“ įtikinamai įveikė „Rimo & Patikima linija“ (2017 spalio 23 d., pirmadienis, 17:35 val.)