Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai vs Pastolinis (87:85)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 spalio 29 d., Sekmadienis, 19:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ pratęsimo pabaigoje palaužė „Pastolinį“

2017 spalio 29 d., Sekmadienis, 21:39 val., peržiūros: 929

Spalio 29 dieną „Kauno technikos kolegijos“ sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Xiaomi“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ priemė svečius „Pastolinį“. „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ buvo iškovoję vieną pergalę ir kartą buvo pralaimėję. „Pastolinio“ sąskaitoje buvo viena pergalė.

Pirmo kėlinio pradžioje komandos žaidė lygiai. Įpusėjus penktai minutei rezultatas buvo 7:7. Dar po trijų minučių komandos buvo surinkusios po 11 taškų. Kėlinio pabaigoje komandos žaidė „taškas į tašką“, o sužaidus pirmas 10 minučių rezultatas buvo lygus (14:14).

Antrame kėlinyje vyko atkakli kova, komandos žaidė daug rezultatyviau. Pirmi kėlinio pradžioje tritaškį pataikė „Pastolinis“, bet į tai „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ atsakė dviem taikliais tritaškiais (20:17). Vėliau komandos žaidė lygiai. Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos rezultatas buvo lygus (34:34). Per paskutines dvi kėlinio minutes didesnės persvaros nepavyko įgyti nei vienai komandai (39:40).

Trečio kėlinio pradžioje komandos apsikeitė taikliais metimais (41:42). Vėliau 11 taškų be atsako pelnė „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ (52:42). Ketvirtą minutę šeimininkų puolimas užstrigo, o „Pastolinis“ pelnė penkis taškus be atsako (52:47). Svečiai pamažu vijosi varžovus, o likus pusei minutės iki kėlinio pabaigos komandas skyrė tik du taškai (56:54). Baigiantis kėliniui tritaškį pataikė (59:54).

Ketvirto kėlinio pradžioje komandos apsikeitė taikliais metimais (61:56). Vėliau geriau žaidė „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“, kurie trečią minutę įgijo aštuonių taškų persvarą (67:59). Visgi netrukus spurtą surengė „Pastolinis“, kurio metu svečiai pelnė aštuonis taškus be atsako (67:67). Paskutinėmis rungtynių minutėmis vyko atkakli kova. „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ pirmavo beveik visas rungtynes, bet gelbėtis teko jiems. E. Kumžos taiklus tritaškis rungtynių pabaigoje rezultatą išlygino (77:77).

Pratęsimo pradžioje du taškus pelnė „Pastolinis“, netrukus tuo pačiu atsakė „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ (79:79). Prasidėjus paskutinei minutei „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ padidino persvarą iki keturių taškų (87:83). Pratęsimo pabaigoje „Pastolinis“ varžovų nepasivijo. „Pastolinis“ pralaimėjo pirmą kartą, o „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ iškovojo antrą pergalę.

„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ komandos treneris E.Kumža: „Lygios komandos buvo, padėjo ir sėkmė. Gero žaidėjo neturėjome šiandien, kuris yra svarbus labai, ir krašto puolėjo nebuvo. Tritaškiai nekrito. Pradžioje gal mus pagavo nepasiruošusius, bet galas gavosi taip, kad laimėjome. Šiaip komandos lygios, bet šiandien tikriausiai buvome stipresni.“ Paklaustas, kodėl komandos žaidimas užstrigo, kai nebekrito tritaškiai, treneris atsakė: „Truputi išsimušėme iš ritmo, fiziškai buvome pavargę vienu metu, bet svarbiausia rezultatas tenkina.“

„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ rungtynių pabaigoje įveikė „Omegą“ (2017 spalio 22 d., sekmadienis, 20:52 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ neprilygo „Pastolinis“ (85:113) (2018 vasario 25 d., sekmadienis, 21:58 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ nesunkai įveikė „Enersteną“ (2017 lapkričio 05 d., sekmadienis, 20:45 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ neprilygo „Artstone“ komandai (2017 lapkričio 19 d., sekmadienis, 21:02 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ trijų rungtynių serijoje palaužė „Dakrą ‒ GAGA Studio“ (2018 kovo 29 d., ketvirtadienis, 22:25 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ lengvai įveikė „Rimo & Patikimą liniją“ (2018 sausio 21 d., sekmadienis, 21:37 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ antrą kartą ketvirtfinalyje įveikė „Lemorą“ (2018 balandžio 15 d., sekmadienis, 21:37 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ laimėjo pirmas ketvirtfinalio rungtynes prieš „Lemorą“ (2018 balandžio 08 d., sekmadienis, 22:12 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ pasiekė užtikrintą pergalę (2018 vasario 08 d., ketvirtadienis, 21:56 val.)Puikus „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ ekipos puolimas leido lengvai įveikti „Ulmą“ (2018 vasario 11 d., sekmadienis, 20:50 val.)