Dakra ‒ GAGA Studio vs Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai (57:71)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2018 kovo 29 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ Varpo gimnazija, Varpo g. 49, Kaunas, LT-51309

„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ trijų rungtynių serijoje palaužė „Dakrą ‒ GAGA Studio“

2018 kovo 29 d., Ketvirtadienis, 22:25 val., peržiūros: 787

Ketvirtadienį, kovo 29 dieną, Varpo gimnazijos sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos, Mažosios taurės, lemiamos trečiosios aštuntfinalio rungtynės tarp vietos „Dakra – GAGA Studio“ bei svečių „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“.

Rungtynių pradžioje po M. Kluoniaus ir D. Labašausko tritaškių „Dakra ‒ GAGA Studio“ įsiveržė į priekį 14:7. Nors ir svečiams labai greitai pavyko atstatyti status quo susitikime 16:16, bet šeimininkai kėlinuką pabaigė spurtu 7:0 ir jam pasibaigus pirmavo 23:16.

Antrajame kėlinuke T. Vilimo ir R. Vasiliūno metimai padėjo „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ ekipai persverti svarstykles savo komandos naudai – 25:28. Bet į tai šeimininkų krepšininkas M.Kluonius atsakė šešiais taškais be atsako, kurie padėjo „Dakra ‒ GAGA Studio“ įpusėjus susitikimui pirmauti 34:32.

Trečią kėlinuką svečiai pradėjo spurtuodami ir po T. Vilimo tritaškio pirmavo 36:39. Nors į tai D.Labašauskas ir atsakė penkiais taškais paeiliui, po kurių „Dakra ‒ GAGA Studio“ persverė rezultatą 41:40, tačiau kėlinuką pabaigė T.Vilimas, pataikęs tris tolimus metimus ir leidęs „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ ekipai įgyti dviženklį pranašumą – 44:56.

Lemiamame ketvirtyje ir toliau puikiai žaidė svečių krepšininkas T.Vilimas, kurio taiklūs metimai neleido šeimininams net pagalvoti apie priartėjimą prie varžovų. Galutinis šių rungtynioų rezultatas 57:71 (23:16, 11:16, 10:24, 13:15) ir „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ žengia į sekantį etapą.

M.Kadakauskis („Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“) apie tai, kuo jo komanda šiandien buvo pranašesnė:

„mes turėjome universalesnį suolelį, turėjom ūgio pranašumą ir jie silpnai iš toli pataikė. Buvo tik vienas jų žaidėjas, žaidžiantis labai stipriai, jis antrose varžybose vienas, galima sakyti, aplošė mus – prieš jį koncentravomės, leidome tritaškius mesti, susispausti ir vieną jį dengti. Ir tai pavyko.“

„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ rungtynių pabaigoje įveikė „Omegą“ (2017 spalio 22 d., sekmadienis, 20:52 val.)Audringame mūšyje “Festo & IT – Taškas.lt kompiuteriai” palaužė „Dakra – GAGA Studio“ (2018 kovo 18 d., sekmadienis, 22:37 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ pratęsimo pabaigoje palaužė „Pastolinį“ (2017 spalio 29 d., sekmadienis, 21:39 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ nesunkai įveikė „Enersteną“ (2017 lapkričio 05 d., sekmadienis, 20:45 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ laimėjo pirmas ketvirtfinalio rungtynes prieš „Lemorą“ (2018 balandžio 08 d., sekmadienis, 22:12 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ lengvai įveikė „Rimo & Patikimą liniją“ (2018 sausio 21 d., sekmadienis, 21:37 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ antrą kartą ketvirtfinalyje įveikė „Lemorą“ (2018 balandžio 15 d., sekmadienis, 21:37 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ neprilygo „Artstone“ komandai (2017 lapkričio 19 d., sekmadienis, 21:02 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ neprilygo „Pastolinis“ (85:113) (2018 vasario 25 d., sekmadienis, 21:58 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ nesunkiai nugalėjo „Bitdefender ‒ Altacom“ (81:59) (2018 vasario 19 d., pirmadienis, 00:22 val.)