Coca-Cola vs Artstone (70:62)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 vasario 25 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Visas rungtynes pirmavę „Coca-Cola“ įveikė „Artstone“ (70:62)

2018 vasario 25 d., Sekmadienis, 20:56 val., peržiūros: 620

Vasario 25d., sekmadienį, Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje įvyko įmonių lygos, „Xiaomi“ pirmenybių, Didžiosios taurės F pogrupio reguliariosios rungtynės tarp: „Coca-Cola“ ir „Artstone“.

Nuo pat pirmų rungtynių minučių „Coca-Cola“ krepšininkai ėmėsi iniciatyvos ir stengėsi savo pranašumą išlaikyti iki pat rungtynių pabaigos. Per pirmąjį rungtynių kėlinį „Artstone“ sugebėjo įmesti tik 4 taškus, o kėlinio pabaigoje M.Giliaus tritaškis padidino „Coca-Cola“ ekipos pranašumą iki 11 taškų – 15:4. Antrame kėlinyje „Artstone“ puolimas atsigavo, tačiau dar geriau puolė ir „Coca-Cola“ krepšininkai, kurie per antrąjį ketvirtį padidino savo pranašumą iki 20 taškų – 41:21.

Antros rungtynių pusės pradžioje keitėsi ne daug kas, solidžiai žaidusiems „Coca-Cola“ pavyko dar labiau atitrūkti nuo varžovų – 61:38. Tačiau su užsivedimu ketvirtąjį rungtynių ketvirtį pradėję „Artstone“ iš lėto pradėjo vytis varžovus. „Coca-Cola“ ekipai pavyko pelnyti tik 9 kėlinio taškus, o tuo pasinaudoję „Artstone“ spurtavo ir iki kėlinio pabaigos sumažino atsilikimą iki 8 taškų. Šešiese žaidusiems „Artstone“ pritrūko laiko ir jėgų, o „Coca-Cola“ šventė pergalę rezultatu – 70:62 (15:4, 26:17, 20:17, 9:24).

„Coca-Cola“ komandos treneris Vytautas Stočkus:

Pataikėme geriau negu varžovai, gynėmės geriau, gale gal šiek tiek atsipalaidavome ir leidome varžovams sušvelninti rezultatą, o šiaip šiai dienai mes buvom stipresni.

Įtemptose rungtynėse „Omegos“ pergalė prieš „Artstone“ (2018 sausio 29 d., pirmadienis, 23:34 val.)Panaikinę 20 taškų deficitą „Coca-Cola“ įveikė „Brentex Trailer & Partner“ (2017 spalio 29 d., sekmadienis, 21:39 val.)Ketvirtame kėlinyje „Artstone“ įveikė „Enersteną“ (2017 gruodžio 17 d., sekmadienis, 20:43 val.)„Hipocredit.lt“ užbaigė „Artstone“ sezoną (2018 kovo 16 d., penktadienis, 21:49 val.)„Coca-Cola“ tolimais metimais sudraskė „Vilmista“ gynybą (94:73) (2017 lapkričio 26 d., sekmadienis, 23:02 val.)„Callcredit“ po dviejų pratęsimų dramos įveikė „Artstone“ (2018 vasario 05 d., pirmadienis, 23:35 val.)„Rapala“ įveikė „Coca-Cola“ ir žengė į ketvirtfinalį (94:75) (2018 kovo 18 d., sekmadienis, 21:01 val.)„Slepikas Motorsport“ antroje rungtynių pusėje dominavo ir įveikė „Coca-Cola“ (2018 vasario 04 d., sekmadienis, 22:44 val.)​Antroje rungtynių pusėje „Callcredit“ įveikė „Coca-Cola“ komandą (2018 sausio 28 d., sekmadienis, 21:29 val.)„Coca‒Cola“ pranoko kovingą „Celsio“ komandą (2017 gruodžio 10 d., sekmadienis, 22:10 val.)