Coca-Cola vs Callcredit (53:75)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 sausio 28 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

​Antroje rungtynių pusėje „Callcredit“ įveikė „Coca-Cola“ komandą

2018 sausio 28 d., Sekmadienis, 21:29 val., peržiūros: 763

Sausio 28 dieną „Kauno kolegijos“ Mažojoje sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Xiaomi“ pirmenybių Didžiosios taurės rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Coca-Cola“ priemė svečius „Callcredit“ komandą. „Coca-Cola“ buvo iškovoję septynias pergales ir šešis kartus buvo pralaimėję. „Callcredit“ sąskaitoje buvo septynios pergalės ir penki pralaimėjimai.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė lygiai. Sužaidus tris minutes rezultatas buvo 6:6. Sekančią dviejų minučių atkarpą rezultatu 5:0 laimėjo „Coca-Cola“ (11:6). Komandos žaidė nerezultatyviai ir sekančią dviejų minučių atkarpą rezultatu 0:3 laimėjo „Callcredit“. Tik paskutinę kėlinio minutę taškus vėl pavyko pelnyti „Coca-Cola“, kurie padidino šeimininkų persvarą iki septynių taškų (16:9).

Antro kėlinio pirmas dvi minutes „Coca-Cola“ gynėsi be klaidų, o patys pelnė du tritaškius be atsako (22:9). Trečią minutę pirmus taškus kėlinyje pelnė „Callcredit“, o vėliau pamažu rinkdami taškus svečiai sumažino šeimininkų persvarą iki penkių taškų (24:19). Devintą minutę komandas skyrė keturi taškai (25:21). Visgi kėlinio pabaigą geriau sužaidė „Coca-Cola“, kurie pataikė tris tritaškius ir padidino persvarą iki 13 taškų (34:21).

Per pirmą trečio kėlinio minutę šešis taškus be atsako pelnė „Callcredit“ (34:27). Nors netrukus pirmus taškus kėlinyje pelnė ir „Coca-Cola“ (36:27), spurtą surengė „Callcredit“ kurie pelnė 11 taškų be atsako (36:38). Baigiantis pirmai kėlinio pusei persvarą susigrąžino „Coca-Cola“ (40:38). Paskutinėmis kėlinio minutėmis puikiai žaidė „Callcredit“, kuriem pavyko padidinti persvarą iki 12 taškų (44:56).

Ketvirto kėlinio pirmomis minutėmis „Coca-Cola“ sunkiai rinko taškus, o tuo pasinaudoję svečiai prasidėjus ketvirtai minutei jau turėjo 20 taškų persvarą (46:66). Daugelis „Coca-Cola“ metimų toliau skriejo pro šoną, o sužaidus septynias minutes kėlinyje komandas skyrė 25 taškai (48:73). Per likusį laiką „Callcredit“ išlaikė solidžią persvarą ir įveikė varžovus rezultatu 53:75. „Callcredit“ pasiekė aštuntą pergalę, o „Coca-Cola“ pralaimėjo septintą kartą.

„Callcredit“ treneris V.Krulikas: „Po šalto dušo, kurį gavome antro kėlinio pabaigoje pasišnekėjome, kad turime būti kaip kumštis, kaip viena komanda, o ne padrika bala. Nesigynėme pirmoje pusėje, jie metė metimus laisvi. Antroje pusėje tikrai susitvarkėme su gynyba, metė varžovais visus neparuoštus metimus. To pasekoje jie nepataikė, o mes po truputi pabėgome.“ Paklaustas, ar po dviejų kėlinių tikėjosi, kad taip gali baigtis rungtynės, treneris atsakė: „Kad laimėsime galvojome tikrai, bet kad tokiu skirtumu, tikrai ne.“

„Slepikas Motorsport“ antroje rungtynių pusėje dominavo ir įveikė „Coca-Cola“ (2018 vasario 04 d., sekmadienis, 22:44 val.)Kietoje kovoje „Callcredit“ įveikė „Vilmista“ (2017 gruodžio 04 d., pirmadienis, 22:09 val.)Emocijų kupinose rungtynėse „Callcredit“ pergalė prieš „Slepikas Motorsport“ (2018 sausio 22 d., pirmadienis, 22:40 val.)„Coca-Cola“ susikrovė pranašumą pirmoje rungtynių pusėje ir įveikė „ASU & Co „AgroVIS““ (2018 kovo 04 d., sekmadienis, 20:56 val.)„Ryterna“ rungtynių pabaigoje palaužė „Callcredit“ (2018 sausio 03 d., trečiadienis, 22:20 val.)„Callcredit“ įtikinamai įveikė „Rimo & Patikima linija“ (2017 spalio 23 d., pirmadienis, 17:35 val.)„Rapala“ įveikė „Coca-Cola“ ir žengė į ketvirtfinalį (94:75) (2018 kovo 18 d., sekmadienis, 21:01 val.)„Rapala“ atkrintamųjų rungtynių etapą pradėjo nesunkia pergale prieš „Coca-Cola“ (2018 kovo 15 d., ketvirtadienis, 23:17 val.) „Restauratoriai & Hausa“ tik po pratęsimo įveikė „Coca Cola“ (2017 spalio 22 d., sekmadienis, 21:40 val.)„ASS & Endress + Hauser“ nesunkiai įveikė „Callcredit“ (78:51) (2017 gruodžio 18 d., pirmadienis, 22:54 val.)