Coca-Cola vs Slepikas Motorsport (61:101)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 vasario 04 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Slepikas Motorsport“ antroje rungtynių pusėje dominavo ir įveikė „Coca-Cola“

2018 vasario 04 d., Sekmadienis, 22:44 val., peržiūros: 676

Sekmadienį, vasario 4 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos pirmenybių rungtynės tarp Didžiosios taurės, F pogrupio komandų – vietos „Coca-Cola“ bei svečių „Slepikas Motorsport“. Pirmoje rungtynių pusėje komandos žaidė gana apylygiai, tačiau viską į savas vietas sustatė svečių ekipa, kuri užtikrintai laimėjo antrąją rungtynių pusę ir iškovojo įtikinamą pergalę.

Rungtynes kiek geriau pradėjo svečių ekipa ir netrukus įgijo kelių atakų pranašumą. Vėliau komandos pradėjo keistis sėkmingais išpuoliais, tad skirtumas tarp komandų ženkliai nekito. Visgi, ketvirčio pabaigoje kur kas užtikrinčiau atrodė aikštelės šeimininkai, kurie ketvirtį užbaigė 9:2 atkarpa. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 19:19. Antrojo kėlinio pradžioje „Coca-Cola“ ir toliau nestabdė ir netrukus įgijo penkių taškų pranašumą. Visgi, „Slepikas Motorsport“ ekipa netrukus išlygino rezultatą ir praktiškai viso likusio kėlinio metu komandos žaidė taškas į tašką. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 37:40.

Trečiąjį kėlinį su kur kas didesne ugnimi pradėjo svečių ekipa ir spurtuodami 14:2, įgijo jau 15-os taškų pranašumą. Nemažą dalį taškų jie pelnė greitose atakose, nes pradėjo presinguoti savo varžovus ir išprovokuodami jų klaidas. Vėliau komandų žaidimas išsilygino ir skirtumas tarp komandų kito nežymiai. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 51:68. Lemiamą ketvirtį „Slepikas Motorsport“ pradėjo pelnydami dešimt taškų be atsako ir įgijo jau triuškinantį pranašumą. Likusių rungtynių metu, skirtumas tarp komandų tik augo ir „Coca-Cola“ ekipa patyrė skaudų pralaimėjimą. Galutinis rungtynių rezultatas 61:101.

Gintautas Šlepikas („Slepikas Motorsport“):
“Tiesiog rungtynių pradžioje pasileidome į varžovų tokį stumdymąsi, ginčijimąsi ir kažkaip patys labai nervavomės. Po to atsipalaidavome, pradėjome žaisti savo žaidimą ir iškovojome pergalę“.

„Slepikas Motor Sport Team“ antroje rungtynių dalyje susitvarkė su „Kesko Senukai“ ekipa (2017 lapkričio 07 d., antradienis, 22:25 val.)​Antroje rungtynių pusėje „Callcredit“ įveikė „Coca-Cola“ komandą (2018 sausio 28 d., sekmadienis, 21:29 val.)„Slepikas Motorsport“ įveikė „Telia“ (81:66) (2017 gruodžio 17 d., sekmadienis, 23:18 val.)„Coca-Cola“ susikrovė pranašumą pirmoje rungtynių pusėje ir įveikė „ASU & Co „AgroVIS““ (2018 kovo 04 d., sekmadienis, 20:56 val.) „Restauratoriai & Hausa“ tik po pratęsimo įveikė „Coca Cola“ (2017 spalio 22 d., sekmadienis, 21:40 val.)„Rapala“ atkrintamųjų rungtynių etapą pradėjo nesunkia pergale prieš „Coca-Cola“ (2018 kovo 15 d., ketvirtadienis, 23:17 val.)„Slepikas Motorsport“ žengė į ketvirtfinalį (2018 kovo 23 d., penktadienis, 22:05 val.)„Slepikas Motor Sport Team“ užtikrintai įveikė „Kauno technologijos universitetą“ (2017 spalio 22 d., sekmadienis, 17:33 val.)„Slepikas Motorsport“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „RVG Baldus“ (2018 sausio 14 d., sekmadienis, 17:56 val.)„Slepikas Motorsport“ lengvai įveikė „Acme“ ir iškovojo šeštąją pergalę paeiliui (2017 lapkričio 26 d., sekmadienis, 16:15 val.)