Artstone vs Callcredit (78:80)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 vasario 05 d., Pirmadienis, 20:40 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Callcredit“ po dviejų pratęsimų dramos įveikė „Artstone“

2018 vasario 05 d., Pirmadienis, 23:35 val., peržiūros: 694

Pirmadienį, vasario 5 dieną, A. Sabonio krepšinio centre įvyko „Įmonių“ lygos pirmenybių rungtynės tarp Didžiosios taurės, F pogrupio komandų – vietos „Artstone“ bei svečių „Callcredit“. Pirmoje rungtynių pusėje aikštelės šeimininkai diktavo savo sąlygas ir privertė savo varžovus dažnai klysti. Antroje rungtynių pusėje jau svečiai primetė savo klampų, gynybinį krepšinį ir perimė iniciatyvą į savo rankas. Visgi, komandoms teko žaisti pratęsimą, o fortūna labiau šypsojo svečių ekipai.

Rungtynes kiek geriau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie nesusidūrė su didesniais sunkumais puolime ir rinko taškus. Tuo tarpu svečių ekipa atrodė išsiblaškiusi, dažnai klydo puolime ir netrukus komandas skyrė jau devyni taškai. Vėliau komandas skyrė jau ir dviženklis skirtumas, bet kėlinio pabaigoje kur kas geriau atrodė “Callcredit” ir sumažino savo atsilikimą. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 19:14. Antrąjį kėlinuką svečiai pradėjo išlygindami rezultatą, tačiau vėliau jie vėl pradėjo dažnai klysti ir tai leido „Artstone“ ekipai užbaiginėti sėkmingai atakas greitajame puolime. Per likusį kėlinio laiką komandos žaidė apylygiai, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 43:36.

Trečiojo kėlinio pradžioje „Artstone“ ekipa pradėjo strigti ir puolime atrodė prastokai. Tuo tarpu „Callcredit“ puolimas taip pat nebuvo nuostabus, bet mažais žingsniais jie artėjo savo varžovų link. Per likusį kėlinuko laiką komandos žaidė gana apylygiai ir aikštelės šeimininkams pavyko išlaikyti pranašumą savo rankose. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 52:51. Ketvirtajame kėlinyje komandos ir toliau žaidė labai klampiai ir labiau gynybiškai. „Callcredit“ ekipai pavyko perimti rungtynių iniciatyvą į savo rankas ir didžiąją dalį ketvirčio jie pirmavo, o likus kiek daugiau nei minutei, rezultatas buvo lygus. Likus žaisti 13 sekundžių, „Artstone“ ekipa įsiveržė į priekį po taiklaus M. Juščio dvitaškio. Kitoje aikštelės pusėje V.Jurkevičius prasiveržė po krepšiu ir išlygino rezultatą. Paskutinis „Artstone“ ekipos šansas išplėšti pergalę buvo nesėkmingas ir komandos žaidė pratęsimą. Rezultatas po keturių kėlinukų buvo 65:65.

Pratęsimo metu komandų veiduose jau matėsi nuovargis ir jis labai prisidėjo prie netaiklių metimų serijos. Komandos per pratęsimą neišsiaiškino savo santykių ir jiems teko žaisti antrąjį pratęsimą. Rezultatas po pirmojo pratęsimo buvo 69:69. Antrąjį pratęsimą kiek geriau pradėjo „Artstone“ ir įgijo penkių taškų pranašumą. Visgi, lemiamais momentais šaltesniais nervais ir tvirtesniais sprendimais pasižymėjo „Callcredit“ bei iškovojo pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 78:80.

Tomas Konovalovas („Callcredit“):
“Visų pirma, tai tikėjomės sunkių varžybų, nes pernai žaidėm su jais ir pasidalinome po pergalę. Žinojom, kad jie labai aktyviai ginasi. Pirmoje rungtynių pusėje varžovai užspaudė mus savo aktyvia gynyba, padarėm per daug klaidų. Antroje rungtynių pusėje sulėtinome žaidimą, pradėjome protingiau žaisti, po truputį sumažinom skirtumą ir, manau, kad šaltom emocijom labiau laimėjome“.

„Callcredit“ įtikinamai įveikė „Rimo & Patikima linija“ (2017 spalio 23 d., pirmadienis, 17:35 val.)„Ryterna“ išsvaistė solidų pranašumą, bet vistiek įveikė „Artstone“ (2018 kovo 07 d., trečiadienis, 20:27 val.)„Callcredit“ iškovojo pergalę prieš ASU & Co „AgroVIS“ (2018 sausio 14 d., sekmadienis, 18:26 val.)Kietoje kovoje „Callcredit“ įveikė „Vilmista“ (2017 gruodžio 04 d., pirmadienis, 22:09 val.)„Hipocredit.lt“ užbaigė „Artstone“ sezoną (2018 kovo 16 d., penktadienis, 21:49 val.),,Callcredit" rungtynių pabaigoje įveikė ,,Hidraulinės sistemos" (2018 kovo 25 d., sekmadienis, 21:02 val.)„Hipocredit.lt“ puolimo mašina pervažiavo „Artstone“ pirmose aštuntfinalio rungtynėse (2018 kovo 14 d., trečiadienis, 23:20 val.)Visas rungtynes pirmavę „Coca-Cola“ įveikė „Artstone“ (70:62) (2018 vasario 25 d., sekmadienis, 20:56 val.)„Callcredit“ subyrėjo lemiamo ketvirčio metu ir aštuntfinalio starte pralaimėjo „Hidraulinėms sistemoms“ (2018 kovo 18 d., sekmadienis, 22:42 val.)Įtemptose rungtynėse „Omegos“ pergalė prieš „Artstone“ (2018 sausio 29 d., pirmadienis, 23:34 val.)