Coca-Cola vs Vilmista (94:73)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 26 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Coca-Cola“ tolimais metimais sudraskė „Vilmista“ gynybą (94:73)

2017 lapkričio 26 d., Sekmadienis, 23:02 val., peržiūros: 725

Lapkričio 26d., sekmadienio vakarą, Kauno Kolegijos mažojoje sporto salėje įvyko Įmonių lygos, „Xiaomi“ pirmenybių, C pogrupio reguliariosios rungtynės tarp „Coca-Cola“ ir „Vilmista“ ekipų.

Nors rungtynės prasidėjo gan apylygiai, įpusėjus pirmam kėliniui „Vilmista“ vis kvėpavo varžovam į nugarą, tačiau 2 M.Šmigelsko tritaškiai 1-ojo ketvirčio pabaigoje leido „Coca-Cola“ ekipai šiek tiek atsiplėšti – (29:20).

Antrą kėlinį geriau pradėjo „Coca-Cola“ krepšininkai, įpusėjus kėliniui jau turėjo susikrovę 16 taškų persvarą – (40:24), tačiau padidinti jos nepavyko, pirma pusė baigėsi – (44:32).

Antroje rungtynių pusėje „Vilmista“ ekipai niekaip nepavyko sustabdyti „Coca-Cola“ komandos tritaškių fiestos. Trečiojo kėlinio pradžioje 2 tritaškius metimus smeigė V.Stočkus, kiek vėliau su pora taiklių tolimų metimų prisidėjo M.Šmigelskas, o po to sekė ir 2 nuo atsarginių žaidėju suolelio žengusio M. Giliaus tritaškiai. Trečiasis kėlinys baigėsi rezultatu – (73:54).

Nors ketvirtąjame kėlinyje „Vilmista“ ekipa tikrai dar nekėlė baltos vėliavos, tačiau matėsi, kad 7-iese žaidusiems krepšininkams pradėjo trūkti jėgų. Per visas rungtynes „Coca-Cola“ krepšininkai įmetė net 16 tritaškių iš 35 bandymų. Galutinis rungtynių rezultatas – 94:73 (29:20, 15:12, 29:22, 21:19).

Po rungtynių „Coca-Cola“ komandos treneris Vytautas Stočkus:

Šiandien buvome tiesiog greitesni už varžovus, išmetėme daug laisvų metimų, kurie sukrito, taip pat laimėjom ir kovą po krepšiais.

„Coca‒Cola“ pranoko kovingą „Celsio“ komandą (2017 gruodžio 10 d., sekmadienis, 22:10 val.)Visas rungtynes pirmavę „Coca-Cola“ įveikė „Artstone“ (70:62) (2018 vasario 25 d., sekmadienis, 20:56 val.)„Rapala“ sezoną pradėjo pergale prieš „Vilmistą“ (2017 spalio 19 d., ketvirtadienis, 22:31 val.)„Alaina & Limobus“ nepavyko pasipriešinti „Vilmista“ komandai (2018 kovo 05 d., pirmadienis, 23:01 val.)„Rimo & Patikima linija“ krito prieš „Vilmistą“ (2017 gruodžio 17 d., sekmadienis, 20:02 val.)„Brentex Trailer & Partner“ lemiamo ketvirčio metu palaužė „Vilmistos“ pasipriešinimą (2017 lapkričio 02 d., ketvirtadienis, 23:28 val.)Kietoje kovoje „Callcredit“ įveikė „Vilmista“ (2017 gruodžio 04 d., pirmadienis, 22:09 val.)„Rapala“ įveikė „Coca-Cola“ ir žengė į ketvirtfinalį (94:75) (2018 kovo 18 d., sekmadienis, 21:01 val.)15 tritaškių pataikę „Restauratoriai & Hausa“ lengvai susitvarkė su „Vilmista“ (2017 gruodžio 14 d., ketvirtadienis, 22:06 val.)„Kauno technologijos universitetas“ namie krito prieš „Vilmistą“ (2018 vasario 25 d., sekmadienis, 20:30 val.)