Coca-Cola vs Brentex Trailer & Partner (62:57)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 spalio 29 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Panaikinę 20 taškų deficitą „Coca-Cola“ įveikė „Brentex Trailer & Partner“

2017 spalio 29 d., Sekmadienis, 21:39 val., peržiūros: 921

Sekmadienį, spalio 29-ąją dieną, Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje įvyko Įmonių lygos, „Xiaomi“ pirmenybių, C pogrupio rungtynės tarp „Coca-Cola“ ir „Brentex Trailer & Partner“ komandų.

Rungtynės prasidėjo ne itin rezultatyvia ir apyligia kova, po 1-ojo kėlinio rezultatas buvo lygus – 14:14.

Antro kėlinio pradžioje abi komandos kovojo taškas į tašką, tik antroje kėlinio pusėje iniciatyvą perėmė „Brentex Trailer & Partner“ ir užbaigė 1-ąją rungtynių pusę turėdami 8 taškų persvarą – 25:33.

Po ilgosios pertraukos „Brentex Trailer & Partner“ savo persvarą padidino iki 20 taškų, tačiau priešininkai sugebėjo sumažinti skirtumą ir kėlinį užbaigė turėdami 12 taškų deficitą – 40:52.

Ketvirtame kėlinyje „Coca-Cola“ pradėjo mažinti atsilikimą ir jau kėlinio pabaigoje išlygino rezultatą – 54:54. „Brentex Trailer & Partner“ nepajėgė pralaužti priešininkų gynybos ir pergalę šventė „Coca-Cola“ krepšininkai rezultatu – 57:62 (14:14, 11:19, 15:19, 22:5).

Permainingose rungtynėse „Rapala“ įveikė „Brentex Trailer & Partner“ (62:55) (2017 gruodžio 15 d., penktadienis, 00:00 val.)„Celsis“ nesunkiai įveikė „Brentex Trailer & Partner“ (66:50) (2017 lapkričio 08 d., trečiadienis, 09:50 val.)Vos 45 taškus įmetusi „Rimo & Patikima linija“ neturėjo šansų prieš „Brentex Trailer & Partner“ (2017 lapkričio 19 d., sekmadienis, 19:24 val.)Visas rungtynes pirmavę „Coca-Cola“ įveikė „Artstone“ (70:62) (2018 vasario 25 d., sekmadienis, 20:56 val.)„Restauratoriai & Hausa“ po atkaklios kovos palaužė „Brentex Trailer & Partner“ (2017 gruodžio 19 d., antradienis, 16:38 val.)„Plastena“ įveidama „Brentex Trailer & Partner“ žengė pirmąjį žingsnį finalo link (2018 balandžio 16 d., pirmadienis, 22:59 val.)„Kauno MTTC ‒ Smart Team“ neturėjo vilčių prieš grupės lyderius „Brentex Trailer & Partner“ (2018 vasario 12 d., pirmadienis, 22:58 val.)„Plastena“ po atkaklios kovos palaužė „Brentex Trailer & Partner“ bei žengė į pusfinalį (2018 balandžio 23 d., pirmadienis, 22:12 val.)Gynybinio stiliaus rungtynėse „Brentex Trailer & Partner“ palaužė „Callcredit“ (2017 gruodžio 20 d., trečiadienis, 23:37 val.)„Vilmista“ nesugebėjo išlyginti serijos rezultato ir pralaimėjo „Brentex Trailer & Partner“ (65:80) (2018 kovo 26 d., pirmadienis, 17:55 val.)