ExMarkets vs Laipsniai (76:59)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 lapkričio 05 d., Pirmadienis, 21:15 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas, LT-44209

Antroje rungtynių pusėje „ExMarkets“ įveikė „Laipsnius“

2018 lapkričio 05 d., Pirmadienis, 23:06 val., peržiūros: 971

Pirmadienį, lapkričio 5-ąją dieną, Kauno „Saulės“ gimnazijos sporto salėje buvo sužaistos KKL C lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, B pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų – „ExMarkets“ su svečių – „Laipsniai“ komandos.

Rungtynes žymiai geriau pradėjo svečių komanda ir per keturias minutes nutolo 2:9. Šeimininkams ir toliau tragiškai nesisekė surenti rezultatyvių atakų, o ir skylėta gynyba leido varžovams susikrauti dviženklį pranašumą 6:21. Antrojo ketvirčio pradžioje žymiai aktyvesni buvo „ExMarkets“ krepšininkai, tačiau netaiklūs baudų metimai neleido jiems ženkliai prisivyti oponentų. Tiesa M. Samuolio tolimi metimai šiek tiek išjudino šeimininkų puolimą. Antroje ketvirčio pusėje negausiai susirinkę svečių krepšininkai kiek pavargo ir leido varžovams sumažinti persvarą iki septynių taškų, bet S. Banaičio ir V. Kereišiaus tolimi metimai sugrąžino svečiams dviženklį pranašumą – 23:34.

Po ilgosios pertraukos pusę kėlinio abi komandos žaidė lygiai – tai viena, tai kita komanda sužaisdavo geresnę atkarpą, bet skirtumas ženkliai nekito. Tačiau sužaidus pusę kėlinuko šeimininkai spurtavo 10:0 ir išlygino rezultatą. „Laipsniams“ dar buvo pavykę persverti rezultatą savo naudai, bet per paskutines dvi minutes šeimininkų pataikyti trys tritaškiai juos sugrąžino į besivejančių vaidmenį – 50:44. Ketvirtasis ketvirtis prasidėjo šeimininkų geru žaidimu tiek gynyboje, tiek puolime. Sužaidus pusę kėlinio „ExMarkets“ jau turėjo dviženklį pranašumą (59:49), kurį po truputį didino, o prie to labiausiai prisidėjo tris tolimus metimus iš eilės pataikęs M.Samuolis. Šeimininkai iškovojo įtikinamą pergalę rezultatu – 76:59 (6:21, 17:13, 27:10, 26:15).

Permainingose rungtynėse „ExMarkets“ įveikė „Gemavilą“ (2018 spalio 22 d., pirmadienis, 23:16 val.)Antroje rungtynių pusėje „Nebajeris“ įrodė pranašumą prieš „Laipsniai“ (2018 gruodžio 17 d., pirmadienis, 20:13 val.)Rungtynių pradžioje pranašumą susikrovę „ExMarkets“ įveikė „Lietuvos geležinkelius“ (72:57) (2018 lapkričio 19 d., pirmadienis, 23:41 val.)Atkaklioje kovoje „ExMarkets“ nugalėjo „Alaina“ (2019 vasario 04 d., pirmadienis, 22:27 val.)Atkakliose rungtynėse „Ryterna Group“ nugalėjo „Laipsniai“ komandą (2018 lapkričio 27 d., antradienis, 22:47 val.)„Hidraulinės sistemos“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Laipsniai“ (81:63) (2018 gruodžio 09 d., sekmadienis, 14:37 val.)„ExMarkets“ nesunkiai įveikė „KMAIK“ komandą (2019 vasario 11 d., pirmadienis, 22:17 val.)„Laipsniai“ ir antrose 1/4 rungtynėse nesunkiai įveikė „Kauno technikos kolegiją“ (2019 kovo 20 d., trečiadienis, 20:01 val.)BC „Rhino“ rimtai pasipriešino „ExMarkets“ komandai (2019 sausio 30 d., trečiadienis, 20:19 val.)„Kauno Švara“ palaužė „ExMarkets“ komandą (2019 vasario 05 d., antradienis, 22:50 val.)