Ryterna Group vs Laipsniai (79:75)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 lapkričio 27 d., Antradienis, 20:40 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Atkakliose rungtynėse „Ryterna Group“ nugalėjo „Laipsniai“ komandą

2018 lapkričio 27 d., Antradienis, 22:47 val., peržiūros: 980

Spalio 27 dieną, 20:40 val., Kauno energijos sporto salėje susitiko „C“ lygos komandos “Ryterna Group” (šeimininkai) ir “Laipsniai” (svečiai). Pirmoje ketvirtfinalio kovoje. Įtemptose rungtynėse stipresni buvo „Ryterna Group“ komanda. Rungtynės baigėsi rezultatu 79:75 (11:18, 20:14, 27:22, 21:21).

Rungtynių pradžioje labiau susikaupę atrodė “Laipsniai” komanda. Per puse kėlinio svečiams pavyko įgyti nedidelį pranašumą (5:10). Komandai pavykdavo perimti kamuolius ir po perimtų nubėgti į greitas atakas. Tuo tarpu šeimininkai strigo puolime ir kėlinio gale atsilikinėjo 7 taškais (11:18). Antrajame kėlinyje “Ryterna Group” padarė pirmo kėlinio išvadas. Labiau tausojo kamuolį, pradėjo kristi tolimi metimai ir per pusę kėlinio pavyko pasivyti ir aplenkti varžovus (27:25). Likusią kėlinio dalį komandos sužaidė taškas į tašką ir po dviejų kėlinių priekyje “Laipsniai” rezuktatu (31:32).

Trečiasis kėlinys komandoms buvo gan rezultatyvus. Šiek tiek geresni pasirodė šeimininkai, kuriem pavyko daugiau įmesti ir persverti rezultatą į savo pusę. Kėlinio pabaigoje šeimininkai pirmavo rezultatu 58:54. Ketvirto kėlino pradžioje komandos apsikeitė rezultatyviomis atakomis. Tačiau skirtumas tarp komandų nepasikeitė iki pat rungtynių pabaigos. Likus žaisti 12 sekundžių šaimininkai pirmavo 4 taškais, o varžovai bandė strateginiais ėjimais pasivyti juos. Tačiau “Ryterna Group” apsigynė ir šventė pergalę rezultatu 79:75.

“Ryterna Group“ komandos žaidėjas J.Mozerskis: „Buvo įtemptos runtynės, nes praradom du savo lyderius. Turėjom žaist kaip komanda, bet neesam tokio gero lygio dar. Manau su pilna sudėtimi nebūtų tokios įtemptos kovos.“

Tik po atkaklios kovos „Ryterna Group“ įveikė „Grande“ ekipą (2019 vasario 28 d., ketvirtadienis, 22:31 val.)Antroje rungtynių pusėje „ExMarkets“ įveikė „Laipsnius“ (2018 lapkričio 05 d., pirmadienis, 23:06 val.)Antroje rungtynių pusėje „Nebajeris“ įrodė pranašumą prieš „Laipsniai“ (2018 gruodžio 17 d., pirmadienis, 20:13 val.)„Ryterna Group“ privertė pasiduoti „Gemavila“ ekipą (2019 sausio 29 d., antradienis, 22:00 val.)„Ryterna Group“ susitvarkė su „Nauja banga“ (2019 sausio 15 d., antradienis, 21:53 val.)Geriau sužaista pirmoji rungtynių dalis lėmė „Ryterna Group“ komandos pergalę (2018 lapkričio 06 d., antradienis, 21:55 val.)„Ryterna Group“ neturėjo daug vargo su „ExMarkets“ (2018 gruodžio 19 d., trečiadienis, 08:46 val.)„Ryterna Group“ nesunkiai įveikė „Baltic Master & Kauno NTI-PN“ ekipą (2019 sausio 09 d., trečiadienis, 20:02 val.)„Ryterna Group“ įveikė „Tuos geresnius“ (2019 vasario 20 d., trečiadienis, 19:45 val.)Negausiai susirinkę „Ryterna Group“ turėjo pripažinti „Nebajerio“ pranašumą (2018 lapkričio 28 d., trečiadienis, 21:41 val.)