Laipsniai vs Kauno technikos kolegija (99:58)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2019 kovo 20 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Laipsniai“ ir antrose 1/4 rungtynėse nesunkiai įveikė „Kauno technikos kolegiją“

2019 kovo 20 d., Trečiadienis, 20:01 val., peržiūros: 822

Kovo 20 d., trečiadienį, Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje įvyko C lygos Mažosios taurės antrosios 1/4 rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai – „Laipsniai“ ir svečiai – „Kauno technikos kolegija“. Serijoje iki dviejų pergalių 1:0 priekyje buvo „Laipsniai“.

Rungtynių pradžioje „Laipsniai“ iškart rovė į priekį ir labai greitai jau buvo įgiję dviženklę persvarą, o pirmą kėlinuką laimėjo rezultatu 27:16.

Antrame kėlinyje šeimininkų duetas M.Patašius ir V.Kereišius patraukė „Laipsnius“ dar labiau į priekį ir įpusėjus kėlinukui jie pirmavo jau 43:26. Ir toliau „Laipsniai“ demonstravo puikų puolimą, kuris po dviejų kėlinių leido būti priekyje 51:32.

Trečiajame kėlinuke ir toliau šeimininkai tik didino ir didino savo ir taip solidų pranašumą, o pasibaigus trečiajam kėliniui rezultatas jau buvo 77:42.

Jau nieko nebelėmusiame ketvirtame kėlinyje M.Patašius dukart įkrovė į krepšį iš viršaus ir „Laipsniai“ ir antrose 1/4 rungtynėse nesunkiai įveikė „Kauno technikos kolegiją“. Galutinis susitikimo rezultatas 99:58 (27:16, 24:16, 26:10, 22:16).

BC „Straight“ nesunkiai įveikė „Kauno technikos kolegija“ (2019 sausio 30 d., trečiadienis, 20:32 val.)„GZP – 2“ nesunkiai įveikė „Kauno technikos kolegijos“ krepšininkus (2019 sausio 09 d., trečiadienis, 22:48 val.)„Alaina“ po atkaklios kovos nugalėjo „Kauno technikos kolegija“ (2018 gruodžio 03 d., pirmadienis, 23:28 val.)„Laipsniai“ kovingose rungtynėse įveikė „VDU ‒ ŽŪA“ komandą (2019 vasario 20 d., trečiadienis, 00:30 val.)„Baltic Master & Kauno NTI-PN“ apgynė namų sienas nugalėdami „Kauno technikos kolegiją“ (2019 vasario 18 d., pirmadienis, 20:48 val.)„0septyni“ neturėjo vargo su „Kauno technikos kolegija“ (2018 spalio 25 d., ketvirtadienis, 22:11 val.)M. Semėno sezono rungtynėse „GZP – 2“ pergalė prieš „Kauno technikos kolegiją“ (2019 vasario 06 d., trečiadienis, 18:34 val.)BC „Prisikėlę“ sutriuškino „Kauno technikos kolegiją“ (92:65) (2019 vasario 20 d., trečiadienis, 19:25 val.)„Laipsniai“ gynybinio pobūdžio rungtynėse įveikė „Kauno TPMC ‒ 2“ ir pateko į finalą (2019 balandžio 02 d., antradienis, 21:33 val.)„Laipsniai“ pirmose aštuntfinalio rungtynėse vos neiššvaistė solidžios persvaros, bet įveikė BC „Game On“ (2019 vasario 25 d., pirmadienis, 23:21 val.)