ExMarkets vs KMAIK (71:55)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 vasario 11 d., Pirmadienis, 21:15 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas, LT-44209

„ExMarkets“ nesunkiai įveikė „KMAIK“ komandą

2019 vasario 11 d., Pirmadienis, 22:17 val., peržiūros: 860

Vasario 11 dieną, 21:15 val., Saulės gimnazijos sporto salėje susitiko “C” lygos komandos „ExMarkets“ (šeimininkai) ir “KMAIK” (svečiai). Rungtynės baigėsi rezultatu 71:55 (18:9, 22:10, 15:25, 16:11).

Rungtynių pradžioje svečių komanda startavo puikiai susikaupusi ir pasiruošusi kovoti. Pusę kėlinio „KMAIK“ pirmavo keliais taškais. Tačiau kėliniui įsibėgėjus „ExMarkets“ surengė spurtą ir išsiveržė į priekį 9 taškų skirtumu (18:9). Antrąjį kėlinį šeimininkai pradėjo toliau didindami savo pranašumą. „KMAIK“ komandai sunkiai sekėsi prasibrauti pro varžovų gynybą, tai leido šeimininkams surengti daugiau greitų atakų ir varginti varžovus tiek gynyboje, tiek puolime. Pirmąją rungtynių pusę rezultatu 40:19 laimėjo „ExMarkets“.

Trečiajame kėlinyje „KMAIK“ komandai pavyko būti energingesniem ir mažinti skirtumą. Svečiai puikiai puolė trečiajame kėlinyje ir vienu metu buvo sumažinę deficitą iki 8 taškų. Kėlinuko pabaigoje rezultatu 55:44 priekyje „ExMarkets“. Ketvirtajame kėlinyje svečiai dar stengėsi prisivyti varžovus, tačiau pradėjo stigti jėgų ir pergalę šventė „ExMarkets“ rezultatu 71:55.

“ExMarkets“ komandos treneris M.Samuolis: „Varžovai neturėjo aukštų žaidėjų, bandė bėgti ir bėgti, bet nelabai kas gavosi. Manau sekasi mums prieš tokias komandas.“

„Feniksas“ įtikinamai įveikė „KMAIK“ ekipą (2019 sausio 18 d., penktadienis, 20:31 val.)Atkaklioje kovoje „ExMarkets“ nugalėjo „Alaina“ (2019 vasario 04 d., pirmadienis, 22:27 val.)„GZP – 2“ įveikė „KMAIK“ ir tęsia pergalių seriją (2019 sausio 14 d., pirmadienis, 22:09 val.)Permainingose rungtynėse „ExMarkets“ įveikė „Gemavilą“ (2018 spalio 22 d., pirmadienis, 23:16 val.)„ExMarkets“ rungtynių pabaigoje palaužė „Nebajeris“ (72:69) (2018 gruodžio 03 d., pirmadienis, 23:30 val.)Antroje rungtynių pusėje „ExMarkets“ įveikė „Laipsnius“ (2018 lapkričio 05 d., pirmadienis, 23:06 val.)„Vilkai“ turėjo pripažinti „KMAIK“ ekipos pranašumą (2019 sausio 09 d., trečiadienis, 21:25 val.)„0Septyni“ neturėjo vargo su „KMAIK“ krepšininkais (2018 gruodžio 13 d., ketvirtadienis, 22:14 val.)M. Karausko vedama „Grande“ nesunkiai susitvarkė su E. Kelerio vedama „KMAIK“ ir iškovojo penktą pergalę iš eilės (2018 lapkričio 26 d., pirmadienis, 22:15 val.)Pirmose aštunfinalio rungtynėse „Elektromontuotojas“ įveikė „KMAIK“ (2019 vasario 27 d., trečiadienis, 20:23 val.)