Kauno švara vs ExMarkets (73:70)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 vasario 05 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

„Kauno Švara“ palaužė „ExMarkets“ komandą

2019 vasario 05 d., Antradienis, 22:50 val., peržiūros: 752

Antradienio vakarą „Kaunos Švaros“ sporto salėje vyko C lygos 2 etapo I pogupio rungtynės, kuriose susitiko namuose žaidę „Kauno Švaros“ krepšininkai su svečiais – „ExMarkets“. Banguotose rungtynėse dažnai keitėsi pirmaujanti komanda. Vis dėl to kiek solidžiau sužaista rungtynių pabaiga leido „Kauno Švarai“ iškovoti pergalę trapiu 3 taškų skirtumu.

Pirmasis kėlinys vyko pagal svečių diktuojamą toną. Geriau išnaudoję šeimininkų spragas gynyboje „ExMarkets“ krepšininkai rinko lengvus taškus. Po T. Grubliausko dvitaškio jie susikrovė 6 taškų pranašumą – 12:18. Kėlinio pabaigoje pavyko pridėti dar vieną taškelį ir antrąjį kėlinį „ExMarkets“ pasitiko pirmaudami 7 taškais – 15:22.

Antrajame ketvirtyje vaizdas aikštelėje visiškai pasikeitė. „Kauno Švaros“ krepšininkai baudė varžovus už klaidas bei pasyvią gynybą. Sužaista atkarpa 17:3 leido šeimininkams ne tik pasivyti varžovus, bet ir persverti rezultatą savo naudai. „Kauno Švarai“ priklausęs antrasis kėlinys leido jiems prieš pertrauką pirmauti 6 taškais – 41:35.

Trečiojo kėlinio pradžioje po dviejų iš eilės taiklių E. Stulginsko tritaškių šeimininkai pirmą kartą šiose rungtynėse įgijo dviženklį pranašumą – 52:42. Tačiau tada iniciatyvą į savo rankas susigrąžino svečiai. Jie sužaidė kėlinio pabaigą 10:2, kurios metu du tritaškius įmetė J.Medekšas bei taip sumažino savo atsiikimą iki 2 taškų. Prieš paskutinįjį kėlinį – 54:52.

Ketvirtasis kėlinys žadėjo intrigą. Nors po V. Pavilionio bei L. Kadžio tritaškių šeimininkai susikrovė 8 taškų pranašumą, tai jiems negarantavo lengvos mačo baigties. Dviem tritaškiais atsakė ir svečių žaidėjai M.Visockis bei N.Kriaučiūnas sumažindami atsilikimą iki 2 taškų. Likus minutei J.Medekšas tolimu šūviu persvėrė rezultatą „ExMarkets“ komandos naudai – 69:70. Tačiau kėlinį užtikrinčiau baigė „Kauno Švaros“ krepšininkai, kurie išnaudojo svečių gautas technines pražangas jas paversdami taškais. Rungtynės baigėsi šeimininkų pergale 73:70.

„Kauno Švaros“ komandos trenerio P. Vosgirdo komentaras po pergalingų rungtynių:

„Džiaugiamės pergale ir, tiesiog, sezone jų mažai, bet po biški bus pagrindas kitam sezonui, nes dar pirmas sezonas su tokia sudėtimi.“

„Kauno Švara“ neatsilaikė prieš „Elektromontuotojas“ komandą (2018 gruodžio 11 d., antradienis, 23:01 val.)BC „Rhino“ rimtai pasipriešino „ExMarkets“ komandai (2019 sausio 30 d., trečiadienis, 20:19 val.)KM „Žalgiris“ jaunimas palaužė „ExMarkets“ (61:58) (2018 lapkričio 15 d., ketvirtadienis, 12:45 val.)„Alaina“ palaužė „Kauno švarą“ (85:70) (2019 sausio 25 d., penktadienis, 20:11 val.)Kauno ,,TPMC ‒ 2“ įtemtoje kovoje palaužė ,, ExMarkets“ krepšininkus (2019 vasario 25 d., pirmadienis, 23:57 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ pasiekė svarbią pergalę prieš „ExMarkets“ (2019 sausio 28 d., pirmadienis, 22:22 val.)„Kauno švara“ nepasipriešino SK „Neveronys“ ‒ KKA krepšininkams (2018 lapkričio 20 d., antradienis, 22:46 val.)BC „Rhino“ kiek netikėtai įveikė „ExMarkets“ krepšininkus (2019 sausio 09 d., trečiadienis, 19:13 val.)„Ryterna Group“ neturėjo daug vargo su „ExMarkets“ (2018 gruodžio 19 d., trečiadienis, 08:46 val.)Atkakliose rungtynėse „Krugės kariai“ palaužė „Kauno Švarą“ (70:65) (2018 lapkričio 28 d., trečiadienis, 23:08 val.)