BC „Rhino“ vs ExMarkets (71:75)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 sausio 30 d., Trečiadienis, 17:45 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

BC „Rhino“ rimtai pasipriešino „ExMarkets“ komandai

2019 sausio 30 d., Trečiadienis, 20:19 val., peržiūros: 862

Sausio 30 dieną, trečiadienį, Ringaudų pgr. m-klos sporto salėje susitiko „C“ lygos komandos – BC „Rhino“ (šeimininkai) ir „ExMarkets“ (svečiai). Nuo pat susitikimo pradžios atrodė, kad svečiai turėtų nesunkiai laimėti rungtynes, tačiau šeimininkų tolimi metimai varė į neviltį varžovus, kurie buvo perėmę rungtynių kontrolę į savo rankas. Labiau patyrę svečiai antroje mačo pusėje kontroliavo rungtynes ir puiki rungtynių pabaiga leido iškovoti pergalę. Rungtynės baigėsi rezultatu 71:75 (19:29, 26:10, 13:20, 13:16).

Rungtynių pradžioje abi komandos žaidė lygiai ir tik įpusėjus kėliniui svečiai pradėjo didinti savo persvarą ir atitrūko iki aštuonių taškų. Šeimininkai antroje ketvirčio pusėje itin sunkiai rinko taškus, bet nebloga gynyba neleido varžovams dar labiau nutolti – 19:29. Antrojo kėlino pradžia šeimininkams buvo rezultatyvi, o pro šalį tritaškius metę jų varžovai nerado savojo žaidimo. Puikiai sužaista pirmoji kėlinio pusė leido šeimininkams pavyti varžovus (31:34). „ExMarkets“ krepšininkai ir toliau svaidė metimus pro šalį, o šeimininkai prieš ilgąją pertrauką įgijo 6 taškų pranašumą – 45:39.

Trečiajame kėlinyje kova tęsėsi toliau. Svečiams pagaliau pavyko atrasti savąjį žaidimą puolime ir tai padėjo persverti rezultatą ir kontroliuoti rungtynių eigą trečiąjame ketvirtyje po kurio svečiai turėjo minimalią persvarą – 58:59 . Ketvirtajame BC „Rhino“ komandai pradėjo stigti jėgų tiek puolime tiek gynyboje, o tuo pasinaudoję varžovai netrukus atitrūko. Nors šeimininkai ir bandė atkurti intrigą pačioje mačo pabaigoje, tačiau netaiklūs baudų metimai neleido pakovoti dėl pergalės. Rungtynes laimėjo „Ex Markets“ komanda – 71:75.

BC „Rhino“ kiek netikėtai įveikė „ExMarkets“ krepšininkus (2019 sausio 09 d., trečiadienis, 19:13 val.)„Kauno Švara“ palaužė „ExMarkets“ komandą (2019 vasario 05 d., antradienis, 22:50 val.)KM „Žalgiris“ jaunimas palaužė „ExMarkets“ (61:58) (2018 lapkričio 15 d., ketvirtadienis, 12:45 val.) BC „Rhino“ turėjo pripažinti „Lietuvos geležinkelių“ pranašumą (2019 sausio 08 d., antradienis, 21:45 val.)„Ryterna Group“ neturėjo daug vargo su „ExMarkets“ (2018 gruodžio 19 d., trečiadienis, 08:46 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ pasiekė svarbią pergalę prieš „ExMarkets“ (2019 sausio 28 d., pirmadienis, 22:22 val.)Atkaklioje kovoje BC „Straight“ palaužė „ExMarkets“ (2018 spalio 24 d., trečiadienis, 22:56 val.)V. Kamarūno sugrįžimą BC „Rhino“ pažymėjo pergale prieš „Kauno švarą“ (2019 vasario 19 d., antradienis, 21:32 val.)Permainingose rungtynėse „ExMarkets“ įveikė „Gemavilą“ (2018 spalio 22 d., pirmadienis, 23:16 val.)Antroje rungtynių pusėje „ExMarkets“ įveikė „Laipsnius“ (2018 lapkričio 05 d., pirmadienis, 23:06 val.)