Nebajeris vs Laipsniai (75:65)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 gruodžio 17 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Antroje rungtynių pusėje „Nebajeris“ įrodė pranašumą prieš „Laipsniai“

2018 gruodžio 17 d., Pirmadienis, 20:13 val., peržiūros: 879

Pirmadienį Kauno kolegijos sporto salėje įvyko C lygos „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Nebajeris“ (5/4) ir svečių teisėmis atvykę „Laipsniai“ ( 4/4).

Rungtynės prasidėjo nerezultatyviai, tačiau pirmieji pranašumą susikrovė „Laipsniai“ , o „Nebajeris“ toliau buksavo gynyboje. Po minutės pertraukėlės svečiai surengė keletą sėkmingų atkarpų ir atstatė turėtą 6 taškų pranašumą ( 13:19). Antrame ketvirtyje „Nebajeris“ įjungė aukštesnę pavarą ir pradėjo lipti varžomas ant kulnų. Vis dėlto, šeimininkai niekaip nesugebėjo panaikinti skirtumo , o „Laipsniai“ išsaugojo tik 2 taškų pranašumą – 32:34.

Po ilgosios pertraukos toliau ekipos žaidė nerezultatyviai. Po ilgos pertraukos „Nebajeriui“ pavyko persverti rezultatą į savas rankas, kur nestabdė apsukų ir su kiekviena minute didino pranašumą ( 55:45). Lemiamame kėlinyje „Laipsniams“ pritrūko kvapo ( susirinko tik penkiese), o tuo pasinaudoję „Nebajerio“ žaidėjai išsaugojo turėtą pranašumą ir iškovojo pergalę, rezultatu – 75:65 (13:19, 19:15, 23:11, 20:20)

Antroje rungtynių pusėje „ExMarkets“ įveikė „Laipsnius“ (2018 lapkričio 05 d., pirmadienis, 23:06 val.)Atkakliose rungtynėse „Ryterna Group“ nugalėjo „Laipsniai“ komandą (2018 lapkričio 27 d., antradienis, 22:47 val.)„Hidraulinės sistemos“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Laipsniai“ (81:63) (2018 gruodžio 09 d., sekmadienis, 14:37 val.)BC „Straight“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Laipsnius“ (2019 sausio 16 d., trečiadienis, 20:13 val.)Ketvirtojo kėlinuko antroje pusėje spurtavęs „Nebajeris“ paskutinėmis akimirkomis palaužė „Baltic Master & Kauno NTI-PN“ (2018 spalio 24 d., trečiadienis, 20:24 val.)Puikus spurtas rungtynių pabaigoje nulėmė „Nebajerio“ pergalę (2018 lapkričio 19 d., pirmadienis, 23:00 val.)„ExMarkets“ rungtynių pabaigoje palaužė „Nebajeris“ (72:69) (2018 gruodžio 03 d., pirmadienis, 23:30 val.)„Nebajeris“ kovingose rungtynėse nugalėjo KK „Žaibas“ komandą (2019 vasario 20 d., trečiadienis, 00:00 val.)Negausiai susirinkę „Ryterna Group“ turėjo pripažinti „Nebajerio“ pranašumą (2018 lapkričio 28 d., trečiadienis, 21:41 val.)„Hidraulinės sistemos“ rungtynių pabaigoje pralaimėjo „Nebajeris“ (53:56) (2018 lapkričio 04 d., sekmadienis, 18:34 val.)