MRU VSF vs Grande (57:68)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 28 d., Antradienis, 20:15 val. @ Vidaus reikalų ministerijos sporto centras, Griunvaldo g. 16, Kaunas, LT-44330

„MRU VSF“ nesugebėję išnaudoti gerų progų gavo antausį nuo šešiese rungtyniavusios „Grande“ ekipos

2017 vasario 28 d., Antradienis, 22:22 val., peržiūros: 1705

Antradienį, vasario 28 dieną, Vidaus reikalų ministerijos sporto centre buvo sužaistos „ALTreklama“ B lygos rungtynės tarp aikštelės šeimininkų „MRU VSF“ ir svečių „Grande“.

Rungtynes abi komandos pradėjo netaikliais metimais, nei vienai komandai nepavyko sėkmingai užbaigti puolimo. Sužaidus daugiau nei pusę pirmojo kėlinio rezultatas buvo lygus (7:7). Visi komandų metimai skriejo pro šalį, o rungtynių rezultatas ilgą laiką išliko toks pat. Artėjant pirmajam kėliniui prie pabaigos „Grande“ pataikė keletą sunkių metimų ir užbaigė kėlinį turėdami 3 taškų persvarą (11:14).

Antrajame kėlinyje vaizdas ir toliau nesikeitė atrodė, kad komandos užmiršo, kaip reikia pataikyti į krepšį. Įpusėjus antrajam kėliniui svečiai turėjo 9 taškų persvarą (19:28). „MRU VSF“ nerado priešnuodžių prieš svečių gynybą, o rinkti taškus sekėsi labai sunkiai. „Grande“ prieš trečiąjį ketvirtį turėjo 5 taškų persvarą ir geromis nuotaikos išėjo į ilgąją pertrauką.

Po ilgosios pertraukos „MRU VSF“ nustojo juokauti ir stengėsi kuo greičiau išlyginti varžybų rezultatą. Sužaidus 25 minutes rezultatas jau buvo lygus (41:41). Atrodė, kad šeimininkai pagavo gero žaidimo bangą ir nežada sustoti, bet „Grande“ paprašė minutinės pertraukėlės ir sustygavo savo žaidimą. Svečių paprašyta minutinė pertraukėlė pasiteisino 100 procentų, o to pasekoje prieš lemiamą ketvirtį 9 taškais pirmavo prieš „MRU VSF“ ekipą.

Prasidėjus lemiamam ketvirčiui „MRU VSF“ ir toliau nebesugebėjo sugrįžti į savo žaidimą, kurį buvo atradę trečiojo kėlinio pradžioje. Svečiai ir toliau naudojosi proga, kad šeimininkams šiandien viską sekėsi daryti sunkiai, o ypač pataikyti laisviems į krepšį. Varžyboms artėjant į pabaigą varžybų nugalėtojas buvo jau aiškus, o 38 minutę „Grande“ užfiksavo rekordinę persvarą (53:68). Galutinis rungtynių rezultatas (59:68).

„MRU VSF“: Orestas Margelis 14 tšk., Lukas Tamašauskas 11 tšk., Domantas Večerskis 9 tšk., Matas Zutkis 9 tšk.

„Grande“: Emilijus Petrauskas 26 tšk. (8 atk. kam.), Vilius Jacikas 21 tšk. (23 atk. kam.), Mantas Karauskas 18 tšk. (7 atk. kam.).

„MRU VSF“ lengvai įveikė „Grande“ ekipą (2017 vasario 09 d., ketvirtadienis, 22:16 val.)„MRU VSF“ neturėjo daug vargo su „Dentist Team“ (2016 spalio 25 d., antradienis, 22:55 val.)„R2P Sport ‒ S/M“ antroje rungtynių dalyje įveikė „Grande“ (2017 sausio 05 d., ketvirtadienis, 22:35 val.)„MRU VSF“ antroje rungtynių pusėje turėjo pripažnti „ICE“ pranašumą (2016 lapkričio 08 d., antradienis, 22:22 val.)„Dumblas“ nesunkiai nugalėjo „Grande“ ekipą (2017 sausio 08 d., sekmadienis, 16:35 val.)„MRU VSF“ ketvirtame kėlinyje turėjo pripažinti „Gazuoto pieno“ pranašumą (2017 sausio 31 d., antradienis, 22:29 val.)Puikiai pirmoje rungtynių pusėje sužaidęs „Dumblas“ įveikė „Grande“ ekipą (2017 vasario 23 d., ketvirtadienis, 22:20 val.)United ‒ „R2P Sport“ nesunkiai įveikė „Grande“ komandą (2017 sausio 19 d., ketvirtadienis, 22:50 val.)„MRU VSF“ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš „Team Five“ (2016 gruodžio 06 d., antradienis, 22:16 val.)„MRU VSF“ lengvai įveikė „Hermio“ krepšininkus (2016 lapkričio 20 d., sekmadienis, 15:49 val.)