Grande vs R2P Sport ‒ S/M (56:64)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 sausio 05 d., Ketvirtadienis, 20:45 val. @ V. Kuprevičiaus pagrindinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

„R2P Sport ‒ S/M“ antroje rungtynių dalyje įveikė „Grande“

2017 sausio 05 d., Ketvirtadienis, 22:35 val., peržiūros: 1665

Ketvirtadienį, sausio 5 dieną, V. Kuprevičiaus vidurinėje mokykloje įvyko B lygos "ALT reklamos" pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai "Grande" (5-3) ir svečiuose žaidę grupės lyderiai „R2P Sport ‒ S/M“ (7-1).

Pirmajame ketvirtyje „Grande“ po penkių paeiliui M. Karausko taškų pirmavo 10:5. Tačiau į tai „R2P Sport ‒ S/M“ iškart atsakė V. Rudelevičiaus ir J. Šiaudikio tritaškiais, po kurių svečiai jau pirmavo 10:11. Visgi, kėlinuko pabaigoje „Grande“ perėmė iniciatyvą į savo rankas ir buvo priekyje 21:17.

Antrajame kėlinuke po dar vieno M. Karausko tolimo šūvio „Grande“ įgijo dviženklį pranašumą 33:23. Tačiau kėlinuko pabaigoje L.Andrijauskas įmetė aštuonis paeiliui taškus ir „R2P Sport ‒ S/M“ priartėjo iki 33:31.

Trečiajame ketvirtyje po labai sėkmingos T. Vaitkūno atkarpos „Grande“ vėl šiek tiek nutolo iki 44:38, tačiau vedini V. Rudelevičiaus „R2P Sport ‒ S/M“ ekipos krepšininkai laimėjo paskutinę atkarpą 2:14 ir pasibaigus trečiajam kėlinukui jau turėjo šešių taškų pranašumą 46:52.

Paskutiniajame kėlinuke „Grande“ kilo į lemiamą šturmą ir po dviejų taiklių M. Karausko metimų sumažino savo atsilikimą iki minimumo 54:55. Tačiau trys tritaškiai antroje kėlinuko pusėje leido „R2P Sport ‒ S/M“ ekipai užtikrinti savo pranašumą, laimėti šias rungtynes rezultatu 56:64 ir išlikti turnyrinės lentelės viršuje savoje grupėje.

Grande (S): Mantas Karauskas – 22 tšk. (6 išpr. praž.), Tadas Vaitkūnas – 18 tšk. (11 atk. kam.), Šarūnas Žemgulis – 7 tšk. (10 atk. kam.)

R2P Sport ‒ S/M: Vilius Rudelevičius – 27 tšk. (6 išpr. praž.), Laurynas Andrijauskas – 21 tšk. (12 atk. kam.), Mindaugas Mackevičius – 10 tšk. (12 atk. kam.)

„ R2P Sport ‒ S/M“ penketas užtikrintai įveikė „Kauno rami“ (2016 spalio 30 d., sekmadienis, 22:20 val.)United ‒ „R2P Sport“ nesunkiai įveikė „Grande“ komandą (2017 sausio 19 d., ketvirtadienis, 22:50 val.)„R2P Sport ‒ S/M“ pratęsė pergalių seriją, įveikdama „Resmila.lt“ ekipą (2016 lapkričio 15 d., antradienis, 22:06 val.)„MRU VSF“ lengvai įveikė „Grande“ ekipą (2017 vasario 09 d., ketvirtadienis, 22:16 val.)„R2P Sport ‒ S/M“ susitvarkė su „MRU VSF“ ekipa (2017 vasario 21 d., antradienis, 22:07 val.)Puikiai pirmoje rungtynių pusėje sužaidęs „Dumblas“ įveikė „Grande“ ekipą (2017 vasario 23 d., ketvirtadienis, 22:20 val.)R2P Sport-SIM ekipa nesunkiai įveikė „Ryterna Group“ ekipą (2016 gruodžio 07 d., trečiadienis, 01:01 val.)Tritaškiais prapliupusi „R2P Sport ‒ S/M“ įveikė lentelės kaimynus „Grizlius“ (2016 lapkričio 29 d., antradienis, 22:40 val.)Dienos rungtynėse intrigos nebuvo ‒ „R2P Sport ‒ S/M“ tiesiog nušlavė „Grande“ ekipą (2017 vasario 02 d., ketvirtadienis, 22:26 val.)Jokios intrigos: „R2P Sport – S/M“ sutriuškino „Dumblą“ (2016 gruodžio 18 d., sekmadienis, 18:37 val.)