Restauratoriai & Hausa vs Slepikas Motorsport (76:90)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2018 kovo 23 d., Penktadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Slepikas Motorsport“ žengė į ketvirtfinalį

2018 kovo 23 d., Penktadienis, 22:05 val., peržiūros: 707

Penktadienį, kovo 23 dieną, A. Sabonio krepšinio centre įvyko „Įmonių“ lygos, Didžiosios taurės, aštuntfinalio rungtynės tarp vietos „Restauratoriai & Hausa“ bei svečių „Slepikas Motorsport“. Tai buvo antrasis šių dviejų susitikimas šiame aštuntfinalyje, o pirmosiose rungtynėse pergalę, po įtemptos kovos, šventė šiandieninė šeimininkų ekipa. Aikštelės šeimininkai savo varžovams priešinosi vos vieną kėlinį, o antrajame ketvirtyje jie subyrėjo ir palaidojo savo šansus žengti toliau.

Rungtynes komandos pradėjo greitu ir rezultatyviu žaidimu. Komandos nesusidūrė su didesniais sunkumais puolime ir keitėsi sėkmingais išpuoliais. Tuo pačiu pirmaujanti komanda taip pat keitėsi kelis kartus. Per likusią kėlinio dalį komandų puolimas kiek sustojo, tačiau atkaklus, apylygis žaidimas – ne. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 19:22. Antrąjį kėlinuką kur kas geriau pradėjo svečiai, kurie per pusantros minutės sugebėjo įgyti jau dviženklį pranašumą. Ties tuo „Restauratoriai & Hausa“ ekipos problemos nesibaigė. Jie visiškai strigo puolime, o tuo pasinaudojo jų varžovai ir netrukus savo pranašumą padidino iki 20-ies taškų. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 31:51.

Trečiąjį ketvirtį kur kas geriau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie pradėjo karpyti savo atsilikimą. Sužaidus kiek daugiau nei pusę ketvirčio, komandas tebeskyrė jau tik dešimt taškų. Visgi, ketvirtį kiek geriau užbaigė „Slepikas Motorsport“, o rezultatas po trijų ketvirčių buvo 51:65. Lemiamo ketvirčio metu nieko gero „Restauratoriai & Hausa“ ekipai nesišvietė. Netrukus skirtumas tarp komandų vėl išaugo iki 20-ies taškų ir likus žaisti pusę kėlinuko, likęs laikas tebuvo formalumas. Galutinis rungtynių rezultatas 76:90.

Darius Laskys („Slepikas Motorsport“):
“Greičiausiai pranašesni už varžovus buvom todėl, kad neleidom jiems siausti. Jų pagrindinis ginklas yra tolimi metimai. Naudodami keitimųsi taktiką, jiems sutrukdėm lengvai įmesti. Kai tik leisdavom jiems šiek tiek lengviau išmesti tritaškius, tai mums būdavo riesčiau. Mūsų pranašumas po krepšiu, ko gero, buvo akivaizdus. Plius, varžovams nelabai sekėsi apsiginti nuo mūsų individualių veiksmų. Artūras Lencevičius puikiai maudydavo varžovus, prasiverždavo po krepšiu. Gintautas Šlepikas taip pat greitame puolime sužaidė. Pabėgom į priekį tada, kada šitie žaidėjai šiek tiek spurtavo. Nors, aišku, tai dar toli iki to, ką mes galime parodyti. Mano manymu, mes galėjome žaisti ir dar geriau“.

„Slepikas Motorsport“ pasiekė užtikrintą pergalę (2018 sausio 07 d., sekmadienis, 19:18 val.)„Slepikas Motorsport“ įveikė „Telia“ (81:66) (2017 gruodžio 17 d., sekmadienis, 23:18 val.)Problemų puolime neturėję „Slepikas Motorsport“, pergalingai pradėjo aštuntfinalį (2018 kovo 16 d., penktadienis, 00:03 val.)„Slepikas Motorsport“ lengvai įveikė „Acme“ ir iškovojo šeštąją pergalę paeiliui (2017 lapkričio 26 d., sekmadienis, 16:15 val.)„Hidraulinės sistemos“ įveikė „Slepikas Motorsport“ ir iškovojo kelialapį į pusfinalį (2018 balandžio 17 d., antradienis, 22:13 val.)„Slepikas Motorsport“ įveikė „Hidraulinės sistemos“ ir išlygino serijos rezultatą (80:74) (2018 balandžio 12 d., ketvirtadienis, 23:16 val.)„Slepikas Motorsport“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „RVG Baldus“ (2018 sausio 14 d., sekmadienis, 17:56 val.)„Slepikas Motor Sport Team“ antroje rungtynių dalyje susitvarkė su „Kesko Senukai“ ekipa (2017 lapkričio 07 d., antradienis, 22:25 val.)„Slepikas Motorsport“ antroje rungtynių pusėje dominavo ir įveikė „Coca-Cola“ (2018 vasario 04 d., sekmadienis, 22:44 val.)„Slepikas Motor Sport Team“ užtikrintai įveikė „Kauno technologijos universitetą“ (2017 spalio 22 d., sekmadienis, 17:33 val.)