ASS & Endress + Hauser vs Slepikas Motorsport (71:75)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 vasario 19 d., Pirmadienis, 20:40 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Visas rungtynes pirmavęs „Slepikas Motorsport“ įveikė „ASS & Endress + Hauser“

2018 vasario 19 d., Pirmadienis, 22:45 val., peržiūros: 742

Pirmadienį, vasario 19 – ąją dieną, J. Dobkevičiaus progimnazijos salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Xiaomi“ pirmenybių Didžiosios taurės rungtynės kuriose aikštės šeimininkai „ASS & Endress + Hauser“ priemė svečius „Slepikas Motorsport“.

Pirmasis kėlinukas prasidėjo gan rezultatyviai ir apylygiai. Pradžiai į priekį šoktelėjo šeimininkai, kurie įgijo 2 taškų pranašumą. Vėliau komandų pajėgumas išsilygino, „Slepikas Motorsport“ priartėjo prie savo varžovų ir komandos keitėsi sėkmingais išpuoliais. Likus žaisti dvi su puse minutės,svečiams pavyko persverti rezultatą savo naudai, kuris leido jiems įgyti solidų pranašumą po pirmųjų dešimties minučių 12:16.

Antrąjį kėlinuką kiek geriau pradėjo „ASS & Endress + Hauser“, kurios priartėjo prie savo varžovų vėl, tačiau tuomet svečiai surengė 4:8 spurtą ir taip įgijo jau pranašumą. Per likusį kėlinuko laiką skirtumas tarp komandų dar šiek tiek paaugo, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 30:38.

Trečiąjį kėlinuką komandos pradėjo apsikeisdamos keliomis sėkmingomis atakomis, tad skirtumas nei kiek nepasikeitė. Visgi, tuomet šeimininkų ekipa beveik išlygino rezultatą (39:40). Tuomet geresnę atkarpą apturėjo „Slepikas Motorsport“ ir vėl pabėgo nuo savo varžovų. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 45:58.

Ketvirtame kėlinuke vaizdas aikštelėje iš esmės nesikeitė. Svečiai išlaikė saugų pranašumą viso kėlinio metu, neprisileisdami varžovų pernelyg arti. Užtikrintai ir komandiškai žaidęs „Slepikas Motorsport“ iškovojo pergalę 71:75.

„Slepikas Motorsport“ įveikė „Telia“ (81:66) (2017 gruodžio 17 d., sekmadienis, 23:18 val.)Nepralaimėjusių komandų dvikovoje „Slepikas Motorsport“ įveikė „Ryterną“ (2017 lapkričio 22 d., trečiadienis, 21:02 val.)Svarbiais momentais pakritę tritaškiai leido „Slepikas Motorsport“ ekipai įveikti „Hidraulines sistemas“ (2017 lapkričio 13 d., pirmadienis, 22:29 val.)Pirmoje ketvirtfinalio kovoje „Rapala“ nepasigailėjo „ASS & Endress + Hauser“ (2018 kovo 29 d., ketvirtadienis, 23:06 val.)„Rapala“ ketvirtfinalyje antrą kartą įveikė „ASS & Endress + Hauser“ (2018 balandžio 08 d., sekmadienis, 18:54 val.),, Callcredit" nesunkiai įveikė ,, ASS & Endress + Hauser" (2018 vasario 18 d., sekmadienis, 20:45 val.)„Slepikas Motor Sport Team“ užtikrintai įveikė „Kauno technologijos universitetą“ (2017 spalio 22 d., sekmadienis, 17:33 val.)„Slepikas Motorsport“ įveikė „Hidraulinės sistemos“ ir išlygino serijos rezultatą (80:74) (2018 balandžio 12 d., ketvirtadienis, 23:16 val.)Emocijų kupinose rungtynėse „ASS & Endress + Hauser“ įveikė „Omegą“ (2018 sausio 10 d., trečiadienis, 20:30 val.)„Coca Cola“ privertė pirmą kartą šiame sezone kapituliuoti „ASS & Endress + Hauser“ (2017 gruodžio 17 d., sekmadienis, 20:50 val.)