Makroflex ‒ KTU Plienas vs LSMU VА & Statybų vizija (70:66)30+ lyga, SC „Orionas“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 sausio 02 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Atkaklios kovos atomazgoje ‒ „Makroflex ‒ KTU Plieno“ pergalė

2017 sausio 02 d., Pirmadienis, 22:25 val., peržiūros: 1273

Pirmadienį, sausio 2 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „30+“ lygos, SC „Oriono“ pirmenybių rungtynės, tarp vietos „Makroflex – KTU Plieno“ ir svečių „LSMU VA & Statybų vizijos“ ekipų. Nuo pat susitikimo pradžios komandos žaidė apylygiai, tačiau beveik visų rungtynių metu mažu žingsneliu priekyje žengę aikštės šeimininkai pasiekė pergalę rezultatu 70:66 (17:14, 15:15, 24:26, 14:11).

Susitikimo pradžioje kiek geriau startavę ir į priekį išsiveržę aikštės šeimininkai persvara ilgai nesidžiaugė. Ilgai nesnaudę „LSMU VA & Statybų vizijos“ žaidėjai sumažino deficitą iki minimumo, tačiau kėlinuką geriau užbaigę šeimininkai įgijo trijų taškų pranašumą. Antrame kėlinuke abi komandos ir toliau žaidė apylygiai besikeisdamos rezultatyviais išpuoliais todėl šį ketvirtį sužaidė lygiu rezultatu ir skirtumas tarp jų išliko tie patys trys taškai. 32:29.

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje nesikeitė ir abi komandos toliau tęsė lygų žaidimą. Ryškesnį lyderį išskirti buvo sunku, nes pirmaujanti komanda keitėsi kelis kartus. Vis tik, trečiojo ketvirčio pabaigoje nežymiai geriau pasirodę aikštės šeimininkai įgijo minimalią persvarą. Paskutinės ir lemiamos rungtynių dalies pradžioje du tritaškius pataikę šeimininkai kiek atitrūko, tačiau taip lengvai nusileisti neketinę svečiai dar buvo priešininkus pasiviję. Nepaisant to, užtikrinčiau žaidę „Makroflex – KTU Plieno“ žaidėjai pasiekė pergalę rezultatu 70:66.

Po pergalės nugalėtojų treneris Lukas Narmontas kalbėjo: „Net sunku pasakyti iš tikrųjų. Laimėjome, nes kelis kartus apsigynėme, kelis kartus užpuolėme ir viskas. O šiaip, visas rungtynes buvo toks lengvas chaosas. Viskas gerai, svarbu, kad laimėjome. Pergalė yra pergalė“.

„Makroflex ‒ KTU Plienas“: Petras Aleksonis – 20 tšk., Sergej Korolkov – 13 tšk., Justinas Leitanas – 9 tšk.

„LSMU VА & Statybų vizija“: Marius Petrauskas – 20 tšk. (5 rezult. perd.), Mantas Kleiza – 18 tšk., Gražvydas Davidavičius – 9 tšk.

Po dviejų kėlinių pavargę „DNC“ turėjo pripažinti „Makroflex ‒ KTU Plieno pergalę“ (2016 gruodžio 12 d., pirmadienis, 22:23 val.)„DNC“ suklupo prieš „Makroflex ‒ KTU Plieną“ (2017 vasario 13 d., pirmadienis, 23:40 val.)Lyderių dvikovoje „Šilainiai“ turėjo pripažinti „Makroflex ‒ KTU plienas“ pranašumą (2017 sausio 08 d., sekmadienis, 16:56 val.)„Makroflex ‒ KTU Plienas“ pusfinalį pradėjo užtikrinta pergale (2017 balandžio 09 d., sekmadienis, 18:28 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ žaidė kovingai, bet turėjo pripažinti „Makroflex ‒ KTU Plieno“ pranašumą (2016 lapkričio 20 d., sekmadienis, 22:24 val.)Asociacija „Krepšinio pasaulis“, fortūnos padedama iškovojo pergalę prieš „Makroflex ‒ KTU Plieną“ (2016 spalio 26 d., trečiadienis, 22:30 val.)Lyderių akistatoje ‒ „Šilainių“ triuškinanti pergalė (2017 sausio 22 d., sekmadienis, 15:13 val.)Labai nerezultatyviose rungtynėse „Makroflex ‒ KTU Plienas“ įveikė SK „Vertigo“ (2016 spalio 23 d., sekmadienis, 18:32 val.)„Makroflex ‒ KTU Plienas“ po atkaklios kovos įveikė „Šernus“ (2016 lapkričio 09 d., trečiadienis, 22:54 val.)„Makroflex ‒ KTU Plienas“ be sunkumų susitvarkė su „Acme ‒ Jabra“ (2016 gruodžio 14 d., trečiadienis, 22:42 val.)