Agentus vs Šilainiai (76:88)30+ lyga, SC „Orionas“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2017 kovo 30 d., Ketvirtadienis, 17:45 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Visas rungtynes priekyje žengę „Šilainiai“ įveikė „Agentus“

2017 kovo 30 d., Ketvirtadienis, 22:03 val., peržiūros: 1227

Ketvirtadienį, kovo 30 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „30+“ lygos, SC „Oriono“ pirmenybių ketvirtfinalio pirmosios rungtynės, tarp vietos „Agentus“ ir svečių „Šilainių“ ekipų. Nuo pat susitikimo pradžios į priekį išsiveržę svečių krepšininkai laikė iniciatyvą visų rungtynių metu, ko pasekoje pasiekė pergalę rezultatu 76:88 (19:25, 19:15, 13:24, 25:24).

Rungtynių pradžioje greitą puolimą demonstravę svečių krepšininkai bandė atitrūkti, tačiau „Agentus“ gelbėjo taiklūs tolimi metimai. Vis tik, kiek vėliau pastarųjų taikiklis nusimušė ir tuo pasinaudoję „Šilainiai“ iki kėlinuko pabaigos įgijo šešių taškų persvarą. Antrojo ketvirčio pradžioje ir toliau sėkmingą puolimą demonstravę svečių krepšininkai įgijo dvylikos taškų atotrūkį, bet šįkart kėlinį geriau užbaigė „Agentus“ žaidėjai bei sumažino deficitą iki dviejų taškų. 38:40.

Po ilgosios pertraukos „Šilainiai“ nieko nelaukę surengė įspūdingą spurtą 2:19, kurio dėka skirtumas tarp komandų staiga šoktelėjo iki devyniolikos taškų. Vis tik, per likusį laiką iki ketvirčio pabaigos kiek geriau pasirodę šeimininkai sumažino atsilikimą iki trylikos taškų. Paskutinės ir lemiamos rungtynių dalies pradžioje „Agentus“ žaidėjams pavyko sugrąžinti intrigą į rungtynes sumažinant deficitą iki keturių taškų. Kurį laiką komandos žaidė apylygiai, tačiau svečių pergalę įtvirtino dar vienas spurtas, kurio dėka skirtumas tarp komandų ir vėl pasiekė dviženklį taškų skaičių. 76:88.

„Agentus“: Šarūnas Kryžius – 22 tšk. (5 išpr. praž.), Tomas Misiūnas – 20 tšk. (10 atk. kam.), Nerijus Sivolovas – 15 tšk.

„Šilainiai“: Mantautas Patašius – 40 tšk. (14 atk. kam., 7 išpr. praž.), Ričardas Stirbys – 23 tšk. (6 rezult. perd.), Vitoldas Kapočius – 8 tšk. (5 perimt. kam.)

Po ilgosios pertraukos spurtavę „Šilainiai“ įveikė „DNC“ (2017 sausio 02 d., pirmadienis, 22:09 val.)Trečią kėlinį galingai sužaidę „Šernai“ susitvarkė su „Agentus“ (2016 gruodžio 19 d., pirmadienis, 22:28 val.)„Šilainiai“ be vargo sutriuškino „Agentus“ ekipą (2016 spalio 27 d., ketvirtadienis, 20:31 val.)„Šilainiai“ lengvai įveikė „Baltic Transline“ (2016 lapkričio 20 d., sekmadienis, 14:57 val.)„DNC“ rungtynių pabaigoje vos neprisižaidė su „Šilainiai“ ekipa (2017 vasario 23 d., ketvirtadienis, 22:22 val.)Permainingose rungtynėse „Šilainiai“ palaužė Asociacijos „Krepšinio pasaulis“ ekipą (2016 spalio 17 d., pirmadienis, 22:52 val.)„Šilainiai“ po pratęsimo įveikė SK „Vertigo“ komandą (2016 lapkričio 06 d., sekmadienis, 17:20 val.)„Uno“ po atkaklios dvikovos įveikė „Agentus“ (2016 gruodžio 15 d., ketvirtadienis, 06:23 val.)Įtemptose rungtynėse „Šilainiai“ tik rungtynių pabaigoje įveikė „Kauno savivaldybė & Policija“ komandą (2016 gruodžio 18 d., sekmadienis, 18:11 val.)Visas rungtynes pirmavę „Agentus“ krepšininkai pasiekė pirmąją pergalę (2016 lapkričio 10 d., ketvirtadienis, 19:42 val.)