Makroflex ‒ KTU Plienas vs SK „Vertigo“ (72:55)30+ lyga, SC „Orionas“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2017 balandžio 09 d., Sekmadienis, 17:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Makroflex ‒ KTU Plienas“ pusfinalį pradėjo užtikrinta pergale

2017 balandžio 09 d., Sekmadienis, 18:28 val., peržiūros: 1593

Sekmadienį, balandžio 9 dieną, A. Sabonio KC įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „30+“ lygos, SC „Oriono“ pirmenybių rungtynės, tarp vietos „Makroflex – KTU Plieno“ ir svečių SK „Vertigo“ ekipų. Nuo pat susitikimo pradžios iniciatyvą tvirtai į savo rankas paėmę aikštės šeimininkai pasiekė nesunkią pergalę bei serijoje iki dviejų pergalių išsiveržė į priekį. 72:55 (21:12, 18:12, 14:19, 19:12).

Pirmas dvi susitikimo minutes komandos dar žaidė apylygiai, tačiau vėliau paskui varžovų greitą puolimą nebespėję SK „Vertigo“ krepšininkai leido jiems spurtuoti bei įgyti dviženklį atotrūkį. Antrojo ketvirčio pradžioje ir toliau vieną po kitos sėkmingos atakos rengę „Makroflex – KTU Plieno“ žaidėjai tik didino atotrūkį. Vis tik, per likusį laiką iki ilgosios pertraukos pradžios kiek geriau pasirodę svečių krepšininkai sugebėjo šiek tiek sušvelninti atsilikimą. 39:24.

Iškart po ilgosios pertraukos SK „Vertigo“ pastebimai pagerino puolimą, ko pasekoje skirtumas tarp komandų ėmė sparčiai tirpti ir įpusėjus kėlinukui siekė aštuonis taškus. Nepaisant to, ketvirtį geriau užbaigę aikštės šeimininkai susigrąžino dviženklę persvarą. Jau pačioje paskutinės ir lemiamos rungtynių dalies pradžioje spurtavęs „Makroflex – KTU Plienas“ išsprendė visus reikalus įgydami dvidešimties taškų pranašumą. Likęs laikas tebuvo formalumas ir užtikrinta pergale džiaugėsi aikštės šeimininkai. 72:55.

„Makroflex ‒ KTU Plienas“: Andrius Knezys – 24 tšk., Petras Aleksonis – 11 tšk., Sergej Korolkov – 9 tšk.

SK „Vertigo“: Aurimas Dervinskas – 16 tšk., Tomas Garliauskas – 10 tšk., Povilas Balčiūnas – 9 tšk.

„Makroflex ‒ KTU Plienas“ ketvirtfinalį pradėjo sunkia pergale prieš „Kauno savivaldybę & Policiją“ (2017 kovo 20 d., pirmadienis, 22:56 val.)„Makroflex ‒ KTU Plienas“ rungtynių pabaigoje palaužė „Šernus“ (2017 sausio 29 d., sekmadienis, 16:52 val.)„Makroflex ‒ KTU Plienas“ įrodė savo pranašumą prieš SK „Vertigo“ (2017 vasario 05 d., sekmadienis, 19:20 val.)„Makroflex ‒ KTU Plienas“ iššvaistė pranašumą, bet įveikė „Agentus“ (2016 spalio 17 d., pirmadienis, 22:32 val.)„Makroflex ‒ KTU Plienas“ be sunkumų susitvarkė su „Acme ‒ Jabra“ (2016 gruodžio 14 d., trečiadienis, 22:42 val.)Atkaklios kovos atomazgoje ‒ „Makroflex ‒ KTU Plieno“ pergalė (2017 sausio 02 d., pirmadienis, 22:25 val.)Labai nerezultatyviose rungtynėse „Makroflex ‒ KTU Plienas“ įveikė SK „Vertigo“ (2016 spalio 23 d., sekmadienis, 18:32 val.)„Makroflex ‒ KTU Plienas“ po atkaklios kovos įveikė „Šernus“ (2016 lapkričio 09 d., trečiadienis, 22:54 val.) SK „Vertigo“ ketvirtfinalį pradėjo nelengva pergale prieš „Šernus“ (2017 kovo 19 d., sekmadienis, 19:48 val.)„Makroflex ‒ KTU Plienas“ po atkaklios kovos įveikė SK „Vertigo“ ir žengė į finalą (2017 balandžio 23 d., sekmadienis, 23:14 val.)