Šernai vs SK „Vertigo“ (79:64)30+ lyga, SC „Orionas“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 26 d., Sekmadienis, 15:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Šernai“ užtikrintai įveikė SK „Vertigo“ krepšininkus

2017 vasario 26 d., Sekmadienis, 16:51 val., peržiūros: 1311

Vasario 26 dieną, 15:00 val., A.Sabonio sporto centre, susitiko „30+“ lygos komandos „Šernai“ (šeimininkai) ir SK „Vertigo“ (svečiai). Šios rungtynės vyko gana ramiai, nors ir du kėlinukus abi ekipos žaidė labai atkakliai, bet krepšininkai išvengė pražangų, o po ilgosios pertraukos iniciatyvą į savo rankas perėmė „Šernai“. Skirtumas tarp komandų išaugo, intriga išnyko ir užtikrintai finišavę „Šernai“ pasiekė pergalę rezultatu 79:64 (19:16, 17:20, 20:12, 23:16).

Rungtynių pradžia buvo gana permaininga, iš pradžių į priekį pabėgo „Šernai“ ir jų pranašumas dar pirmojo kėlinuko metu pasiekė 7 taškus, tačiau čia komanda sustojo ir leido varžovams ne tik išlyginti, bet ir persverti rezultatą savo naudai. SK „Vertigo“ ekipoje buvo vienas aiškus lyderis – P.Balčiūnas, būtent šio žaidėjo pastangomis komanda sugebėjo ilgą laiką išlikti priekyje ir tik prieš pat ilgąją pertrauką „Šernai“ sugebėjo atsitiesti. Po dviejų kėlinukų rezultatas buvo lygus 36:36.

Nors antroje rungtynių dalyje kurį laiką vis dar vyko atkakli kova, bet „Šernai“ vis dažniau atakavo iš toli, nors pataikymo procentas nebuvo itin geras, bet nebloga kova dėl kamuolių suteikė ne vieną progą pakartoti metimus ir tai nulėmė, kad „Šernai“ nutolo. Skirtumas labai greitai perkopė 10 taškų ribą ir jau artėjo prie 20 taškų. SK „Vertigo“ komanda buvo pasimetusi, dažnai klydo, o savo žaidimą pagerinti sugebėjo tik paskutinėmis minutėmis, kuomet rezultatas jau buvo aiškus. Puiki antra rungtynių dalis leido „Šernams“ laimėti susitikimą rezultatu 79:64.

Šernai: Skirmantas Staniulis – 21 tšk. (6 rezult. perd.), Tomas Raulušavičius – 18 tšk., Egidijus Plenta – 17 tšk. (23 atk. kam., 5 išpr. praž.), Paulius Juchnevičius – 11 tšk. (11 atk. kam., 7 rezult. perd.), Vilius Čibirka – 10 tšk. (15 atk. kam.)

SK „Vertigo“: Povilas Balčiūnas – 27 tšk. (15 atk. kam.), Tomas Garliauskas – 10 tšk., Mantas Ručinskas – 10 tšk. (8 rezult. perd.)

„Šilainiai“ po pratęsimo įveikė SK „Vertigo“ komandą (2016 lapkričio 06 d., sekmadienis, 17:20 val.) „Kauno savivaldybė & Policija“ gan nesunkiai įveikė SK „Vertigo“ (2017 sausio 08 d., sekmadienis, 22:11 val.)„Makroflex ‒ KTU Plienas“ po atkaklios kovos įveikė SK „Vertigo“ ir žengė į finalą (2017 balandžio 23 d., sekmadienis, 23:14 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Šernai“ įveikė „Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ krepšininkus (2016 gruodžio 05 d., pirmadienis, 22:48 val.)„Šernai“ po nervingos kovos privertė pasiduoti „Uno“ ekipą. (2016 lapkričio 17 d., ketvirtadienis, 01:39 val.)Ketvirtajame kėlinuke spurtavę „Šernai“ pranoko SK „Vertigo“ (2016 lapkričio 20 d., sekmadienis, 18:50 val.)Baltic Transline neatlaikė SK „Vertigo“ mesto iššūkio ir pripažino pastarųjų pranašumą (2017 kovo 12 d., sekmadienis, 22:21 val.)„Šilainiai“ iškovojo „30+“ lygos bronzos medalius (2017 gegužės 04 d., ketvirtadienis, 22:39 val.)„Šernai“ ketvirtame kėlinyje įrodė pranašumą prieš Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ (2017 sausio 22 d., sekmadienis, 16:56 val.)„Makroflex ‒ KTU Plienas“ po atkaklios kovos įveikė „Šernus“ (2016 lapkričio 09 d., trečiadienis, 22:54 val.)