Nebajeris vs Neveronys ‒ LKK (61:85)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 vasario 18 d., Sekmadienis, 15:45 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„Nebajeris“ „Neveronys ‒ LKK“ (61:85)

2018 vasario 19 d., Pirmadienis, 00:40 val., peržiūros: 505

2018 vasario 18 d. J. Dobkevičiaus progimnazijoje įvyko C lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriuose susitiko šeimininkai „Nebajeris“ ir svečiai „Neveronys ‒ LKK“

Rungtynės prasidėjo labai greitu žaidimu ir abi komandos pataikė vieną po kito taiklius metimus (12:10). Komandos ir toliau nesustojo ir po pirmojo kėlinuko rezultatas buvo lygus (25:25).

Antrajame kėlinyje šeimininkai kiek pristabė puolimą, o tuo pasinaudoję svečiai spurtavo į priekį. Po taiklių D. Gudeliausko baudos metimų svečiai pirmavo prieš ilgąją pertrauką (37:45).

Trečiajame kėlinyje svečiai ir toliau rodė gerą puolimą, nors į rungtynes buvo ir negausiai susirinkę, tačiau gerai paskirstytas laikas leido demonstruoti greitą puolimą, o to pasekoje persvara tik kilo ir prieš ketvirtąjį rungtynių kėlinį „Neveronys ‒ LKK“ pirmavo (51:68).

Ketvirtajame kėlinyje „Nebajeris“ dar bandė vytis varžovus, tačiau po gautos techninės ir poto dar ir po diskvalifikacinės pražangos šeimininkai palūžo ir 16-ąją pergalę šventė „Neveronys ‒ LKK“ rezultatu 61:85 (25:25, 12:20, 14:23, 10:17).

„Neveronys ‒ LKK“ komandos žaidėjas D.Gudeliauskas :

Komandos pergalė lėmė didesnis noras laimėti ir kiek meistriškumo skirtumas.

Rezultatyviausi žaidėjai:

„Krugės kariai“ nesutrukdė „Neveronys ‒ LKK“ pratęsti pergalių serijos (2018 sausio 21 d., sekmadienis, 19:18 val.)„Nebajeris“ neturėjo vargo su „ASU dubleriais“ (2017 lapkričio 26 d., sekmadienis, 19:13 val.)„Neveronys ‒ LKK“ įveikė „Resmila.lt“ (2017 gruodžio 17 d., sekmadienis, 16:10 val.)„Neveronys ‒ LKK“ pasiekė užtikrintą pergalę (2018 vasario 04 d., sekmadienis, 22:39 val.)„Neveronys ‒ LKK“ pervažiavo „Return“ ekipą (2017 lapkričio 08 d., trečiadienis, 23:20 val.)„Nebajeris“ pasiekė užtikrintą pergalę prieš „Sabonio KC“ (2017 lapkričio 06 d., pirmadienis, 23:11 val.)Permainingose rungtynėse KK „13“ turėjo pripažinti „Neveronys ‒ LKK“ pranašumą (2017 lapkričio 26 d., sekmadienis, 20:36 val.)„Neveronys ‒ LKK“ be vargo įveikė „Kauno Rami“ (2018 kovo 14 d., trečiadienis, 22:15 val.)„Neveronys ‒ LKK“ tvirta koja žengė į ketvirtfinalį (2018 kovo 21 d., trečiadienis, 22:23 val.) „Neveronys ‒ LKK“ iškovojo pergalę prieš „Randerį“ (2017 gruodžio 10 d., sekmadienis, 14:48 val.)