Neveronys ‒ LKK vs Resmila.lt (96:82)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 gruodžio 17 d., Sekmadienis, 15:00 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto „Atžalyno“ progimnazija, Partizanų g. 46, Kaunas, LT-49460

„Neveronys ‒ LKK“ įveikė „Resmila.lt“

2017 gruodžio 17 d., Sekmadienis, 16:10 val., peržiūros: 788

Sekmadienį VDU „Atžalyno“progimnazijos sporto salėje įvyko C lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Neveronys – LKK“ (9/0) ir svečių teisėmis atvykę „Resmila.lt“ (3/4).

Rungtynes „Neveronys – LKK“ pradėjo užtikrintai ir svečiai buvo priversti išnaudoti minutės pertraukėlę. Po minutės pertraukėlės „Resmila.lt“ pavyko tolimais metimais sumažino skirtumą iki minimalaus ( 20:19). Kėlinuko pabaigoje šeimininkai surengė spurtą, kur susikrovė 7 taškų pranašumą ( 31:24). Antrame kėlinyje „Neveronys – LKK“ toliau nestabdė apsukų , kur susikrovė dviženklį pranašumą ir išsaugojo iki ketvirčio pabaigos – 53:39.

Po ilgosios pertraukos „Neveronys – LKK“ toliau tolo nuo varžovų (61:41). „Resmila.lt“ ekiap niekaip nepavyko tvarkytis po krepšiu gynyboje ir pranašumas nepakito tarp komandų. Ketvirčio pabaigoje svečiai smeigė keletą tritaškių metimų ir skirtumas sumažėjo iki 16 taškų ( 79:63). Ketvirtame kėlinyje „Neveronys – LKK“ pagrindinis tikslas buvo, kaip pelnyti šimtąjį tašką, tačiau svečiai nestabė apsukų ir skirtumas ištirpo iki 9 taškų ( 83:74). „Neveronys – LKK“ nepavyko pelnyti 100-ojo taško, tačiau iškovojo pergalę prieš varžovus, rezultatu – 96:82 (31:24, 22:15, 26:24, 17:19)

Po laimėtų rungtynių „Neveronys – LKK“ ekipos kapitonas, D.Gudeliauskas , kalbėjo:

„Džiaugiamės, kad galėjome sekmadienį pasporuoti.“

„Neveronys – LKK“ užtikrintai įveikė „Resmila.lt“ ekipą (2017 lapkričio 06 d., pirmadienis, 21:40 val.)„Neveronys ‒ LKK“ be vargo įveikė „Kauno Rami“ (2018 kovo 14 d., trečiadienis, 22:15 val.)„Neveronys ‒ LKK“ antrą kartą įveikė „Laipsniai“ (2018 kovo 28 d., trečiadienis, 22:15 val.)„Neveronys ‒ LKK“ pervažiavo „Return“ ekipą (2017 lapkričio 08 d., trečiadienis, 23:20 val.)„Neveronys ‒ LKK“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „Resmila.lt“ (2018 vasario 20 d., antradienis, 23:38 val.) „Neveronys ‒ LKK“ iškovojo pergalę prieš „Randerį“ (2017 gruodžio 10 d., sekmadienis, 14:48 val.)„Neveronys ‒ LKK“ ekipos tritaškiai leido įveikti „Krugės karius“ (2018 kovo 04 d., sekmadienis, 15:34 val.)„Neveronys ‒ LKK“ pasiekė užtikrintą pergalę (2018 vasario 04 d., sekmadienis, 22:39 val.)„Neveronys ‒ LKK“ tvirta koja žengė į ketvirtfinalį (2018 kovo 21 d., trečiadienis, 22:23 val.)„Neveronys ‒ LKK“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Randeris“ (2018 sausio 09 d., antradienis, 22:58 val.)