Neveronys ‒ LKK vs Randeris (91:76)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 gruodžio 10 d., Sekmadienis, 13:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Neveronys ‒ LKK“ iškovojo pergalę prieš „Randerį“

2017 gruodžio 10 d., Sekmadienis, 14:48 val., peržiūros: 1298

Sekmadienį Kaustos sporto centre įvyko C lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Neveronys – LKK“ ( 7/0) ir svečių teisėmis atvykę „Randeris“ ( 3/4).

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo „Randeris“, kurie liko lengvus taškus, o šeiminnkams krepšys buvo lyg užrištas ( 0:7). Vis dėlto, „Neveronys – LKK“ atrado savąjį žaidimą ir persvėrė rezultatą į savas rankas ( 11:10). Per likusį laiką šeimininkai toliau nestabdė apsukų, kur pranašumas išaugo iki 5 taškų ( 18:13). Antrame kėlinyje „Randeris“ ėmė lipti varžovams ant kulnų ir šeimininkai buvo priversti išnaudoti minutės pertraukėlę. ( 22:20). Toliau tarp ekipų vyko taškas į tašką kova ir „Neveronys – LKK“ išsaugojo turėtą pranašumą – 33:28.

Po ilgosios pertraukos „Neveronys – LKK“ pavyko tolimais metimais atitrūkti nuo varžovų, tačiau „Randeris“ atsakė tuo pačiu ir komandas vėl skyrė 5 taškai ( 46:41). Po Ugniaus Drulės dėjimo pranašumas išaugo iki 9 ir svečiai buvo priversti išnaudoti minutės pertraukėlę. Per liksuį laiką pranašumas tarp ekipų nepakito ( 60:51). Ketvirtame kėlinyje svečiams niekaip nepavyko sumažinti skirtumo iki vienženklio, o „Neveronys – LKK“ toliau demonstravo stabilų žaidimą ir iškovojo jau aštuntą pergalę iš eilės – 91:76 (18:13, 15:15, 27:23, 31:25)

Po laimėtų rungtynių „Neveronys – LKK“ ekipos treneris, E.Rakickas, kalbėjo:

„Sunku buvo susikoncentruoti , nes vakar visa komanda šventė, tai buvo mažai poilsio ir susirinkome tik šešiese. Šiandien nepersistengėme, žaidėme savo malonumui ir išlaikėme tą pranašumą.“

„Neveronys ‒ LKK“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Randeris“ (2018 sausio 09 d., antradienis, 22:58 val.)„Neveronys ‒ LKK“ iškovojo sunkią pergalę prieš „Nebajerio“ ekipą (2018 vasario 11 d., sekmadienis, 14:45 val.)„Neveronys ‒ LKK“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „Resmila.lt“ (2018 vasario 20 d., antradienis, 23:38 val.)„Neveronys ‒ LKK“ pervažiavo „Return“ ekipą (2017 lapkričio 08 d., trečiadienis, 23:20 val.)„Neveronys ‒ LKK“ įveikė „Resmila.lt“ (2017 gruodžio 17 d., sekmadienis, 16:10 val.)„Neveronys ‒ LKK“ be vargo įveikė „Kauno Rami“ (2018 kovo 14 d., trečiadienis, 22:15 val.)„Neveronys ‒ LKK“ komandai užteko vieno gerai sužaisto kėlinio, kad pasiektų pergalę prieš „Spartą“ (2017 spalio 31 d., antradienis, 23:44 val.)Puikus J. Draudvilos žaidimas „Neveronys ‒ LKK“ ekipai atnešė sunkią pergalę prieš „LazybuGuru.lt“ (2018 balandžio 08 d., sekmadienis, 22:13 val.)„Neveronys ‒ LKK“ antroje rungtynių pusėje įrodė savo pranašumą prieš „Baltic Transline“ (2017 gruodžio 13 d., trečiadienis, 23:29 val.)„Neveronys ‒ LKK“ iššvaistė solidų pranašumą, bet iškovojo pergalę (2018 sausio 27 d., šeštadienis, 01:09 val.)