Neveronys ‒ LKK vs Return (122:57)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 08 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Neveronys ‒ LKK“ pervažiavo „Return“ ekipą

2017 lapkričio 08 d., Trečiadienis, 23:20 val., peržiūros: 802

Trečiadienį, lapkričio 8 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „C“ lygos pirmenybių rungtynės tarp C pogrupio komandų – vietos „Neveronys ‒ LKK“ bei svečių „Return“. Svečių ekipa dar pagarbiai priešinosi savo varžovams pirmojo ketvirčio metu, bet vėliau aiškus ūgio ir meistriškumo skirtumas leido šeimininkams gan nesunkiai įveikti „Return“ ekipos barjerą.

Pirmąjį kėlinuką komandos pradėjo apsikeisdamos sėkmingomis atakomis. Tuomet šeimininkai pelnė septynis taškus be atsako ir įgijo šiek tiek solidesnį pranašumą. Likusio kėlinuko metu komandos dar apsikeitė keliais sėkmingais išpuoliais, o rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 28:19. Antrajame kėlinyje „Neveronys ‒ LKK“ pradėjo rodyti savo akivaizdų pranašumą šiose rungtynėse. Jų puolimas šio kėlinio metu buvo tikrai geras, o po netaiklių metimų, juos taisydavo antrais ar trečiais bandymais. Viso kėlinio metu jie bėgo į priekį ir netrukus įgijo triuškinantį pranašumą. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 57:32.

Trečiajame kėlinyje aikštelės šeimininkai sužaidė tiesiog puikiai abejose aikštelės pusėse. Jų gynyba buvo pavydėtina, o puolimas tiesiog nepriekaištingas. Visas kėlinukas jiems buvo kaip geras spurtas ir tas atsispindėjo rezultate. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 94:41. Ketvirtasis kėlinukas teliko tik formulumas, o „Neveronys ‒ LKK“ ir toliau nemažino apsukų ir didino savo atotrūkį. Galiausiai jie iškovojo daugiau nei užtikrintą pergalę, o galutinis rungtynių rezultatas buvo 122:57.

Erikas Rakickas („Neveronys ‒ LKK“):
“Tiesiog buvo akivaizdus ekipų pajėgumų skirtumas. Ūgio, patirties, meistriškumo taip pat. Šiandien buvome visa galva geresni, gal kitą dieną būtų buvę kitaip“.

„Neveronys – LKK“ užtikrintai įveikė „Resmila.lt“ ekipą (2017 lapkričio 06 d., pirmadienis, 21:40 val.)„Neveronys ‒ LKK“ įveikė „Resmila.lt“ (2017 gruodžio 17 d., sekmadienis, 16:10 val.)„Neveronys ‒ LKK“ iškovojo sunkią pergalę prieš „Nebajerio“ ekipą (2018 vasario 11 d., sekmadienis, 14:45 val.) „Neveronys ‒ LKK“ iškovojo pergalę prieš „Randerį“ (2017 gruodžio 10 d., sekmadienis, 14:48 val.)„Neveronys ‒ LKK“ be vargo įveikė „Kauno Rami“ (2018 kovo 14 d., trečiadienis, 22:15 val.)„Neveronys ‒ LKK“ ekipos tritaškiai leido įveikti „Krugės karius“ (2018 kovo 04 d., sekmadienis, 15:34 val.)„Neveronys ‒ LKK“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „Resmila.lt“ (2018 vasario 20 d., antradienis, 23:38 val.)„Neveronys ‒ LKK“ antrą kartą įveikė „Laipsniai“ (2018 kovo 28 d., trečiadienis, 22:15 val.)„Neveronys ‒ LKK“ tvirta koja žengė į ketvirtfinalį (2018 kovo 21 d., trečiadienis, 22:23 val.)„Neveronys ‒ LKK“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Randeris“ (2018 sausio 09 d., antradienis, 22:58 val.)