Neveronys ‒ LKK vs Kauno Rami (100:73)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2018 kovo 21 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Neveronys ‒ LKK“ tvirta koja žengė į ketvirtfinalį

2018 kovo 21 d., Trečiadienis, 22:23 val., peržiūros: 517

Trečiadienį, kovo 21 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „C“ lygos aštuntfinalio rungtynės tarp vietos „Neveronys – LKK“ bei svečių „Kauno Rami“. Tai buvo antrasis šių dviejų komandų susitikimas šiame aštuntfinalyje, o pirmosiose rungtynėse užtikrintą pergalę iškovojo šiandieniniai šeimininkai. Šiose rungtynėse svečiai varžovams priešinosi vos pirmąjį kėlinį, o vėliau aikštelės šeimininkai nurūko į priekį ir užbaigė seriją.

Pirmojo kėlinuko pradžioje komandos žaidė gana apylygiai ir keitėsi sėkmingais išpuoliais. Visgi, vėliau „Neveronys – LKK“ ekipa surezgė kelias greitas atakas, smeigė kelis tritaškius ir įgijo jau kelių atakų pranašumą. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 28:21. Antrajame kėlinyje komandos ir toliau žaidė krepšinį “bėk ir mesk”, o tą kur kas geriau sekėsi daryti aikštelės šeimininkams. Netrukus jie įgijo dviženklį pranašumą ir nenustojo tolti nuo savo varžovų. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 57:34.

Trečiajame kėlinyje vaizdas aikštelėje per daug nesikeitė. Komandos ir toliau bėgo, bet „Kauno Rami“ ekipa neleido savo varžovams didinti savo pranašumą ir viso kėlinio metu komandos žaidė apylygiai. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 75:53. Lemiamas rungtynių ketvirtis tebuvo tik formalumas ir „Neveronys – LKK“ ekipa laimėjo ir šias rungtynes užtikrintai bei žengė į ketvirtfinalį. Galutinis rungtynių rezultatas 100:73.

Donatas Gudeliauskas („Neveronys – LKK“):
“Manau, kad visos serijos metu už varžovus buvome pranašesni viskuo – greičiu, pataikymu, ūgiu, svoriu. Tiesiog viskuom buvome geresni“.

„Neveronys ‒ LKK“ pasiekė užtikrintą pergalę (2018 vasario 04 d., sekmadienis, 22:39 val.)„Neveronys ‒ LKK“ pervažiavo „Return“ ekipą (2017 lapkričio 08 d., trečiadienis, 23:20 val.)„Neveronys ‒ LKK“ įveikė „Resmila.lt“ (2017 gruodžio 17 d., sekmadienis, 16:10 val.) „Neveronys ‒ LKK“ iškovojo pergalę prieš „Randerį“ (2017 gruodžio 10 d., sekmadienis, 14:48 val.)„Neveronys – LKK“ užtikrintai įveikė „Resmila.lt“ ekipą (2017 lapkričio 06 d., pirmadienis, 21:40 val.)„Neveronys ‒ LKK“ ekipos tritaškiai leido įveikti „Krugės karius“ (2018 kovo 04 d., sekmadienis, 15:34 val.)„Neveronys ‒ LKK“ be vargo įveikė „Kauno Rami“ (2018 kovo 14 d., trečiadienis, 22:15 val.)„Neveronys ‒ LKK“ antrą kartą įveikė „Laipsniai“ (2018 kovo 28 d., trečiadienis, 22:15 val.)„Neveronys ‒ LKK“ iššvaistė solidų pranašumą, bet iškovojo pergalę (2018 sausio 27 d., šeštadienis, 01:09 val.)„Neveronys ‒ LKK“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „Resmila.lt“ (2018 vasario 20 d., antradienis, 23:38 val.)