Telia vs Remza & Langvila (88:70)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 vasario 24 d., Sekmadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Telia“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš „Remza & Langvila“

2019 vasario 24 d., Sekmadienis, 23:27 val., peržiūros: 717

Sekmadienio vakarą Kauno kolegijos mažojoje salėje vyko Įmonių lygos I pogrupio rungtynės, kuriose susitiko namuose žaidę „Telia“ su svečiais – „Remza & Langvila“. Beveik visą laiką pirmavę šeimininkai neleido varžovams net pagalvoti apie pergalę.

Pirmasis kėlinys prasidėjo gan apylygiu žaidimu. „Remza & Langvila“ gretose 4 iš eilės identiškus metimus iš vidutinio nuotolio pataikęs A.Abromaitis, padėjo saviškiams pasiekti 5 taškų pranašumą (5:10). Tačiau šeimininkai ilgai netrukę į tai sureagavo ir vedami L. Čekavičiaus turėtą deficitą pervertė į savo pusę. Ketvirtis baigėsi rezultatu – 21:16.

Antrajame kėlinyje „Telia“ jau pilnai dėstė rungtynių tempą. Sužaidus kiek daugiau nei 2 minutes jiems jau pavyko pasiekti dviženklį taškų skirtumą (27:17). Tačiau svečiai nebuvo linkę taip lengvai pasiduoti ir keliomis sėkmingomis atkarpomis pasivijo oponentus iki gan apčiuopiamų 5 taškų skirtumo. Prieš pertrauką – 42:37.

Po poilsio „Telia“ įsižaidė. Provokuodami vieną po kitos varžovų pražangas, jie vėl pamažu tolo. Taiklus K. Aleksandravičiaus dvitaškis ketvirčio pabaigoje leido lemiamą kėlinį pasitikti turint 13 taškų pranašumą – 65:52.

Paskutinysis kėlinys, kaip netrukus paaiškėjo, tebuvo formalumas. Keli tolimi šūviai padėjo pasiekti ir rekordinę 23 taškų persvarą (85:62). Likus mažiau nei 2 minutėms iki rungtynių pabaigos T.Galinauskas („Remza & Langvila“) įsūdė du tritaškius iš eilės, tačiau siekti pergalės jau buvo vėlu. Rungtynės baigėsi rezultatu – 88:70.

„Telia“ trenerio S. Banaičio komentaras po pergalės:
„Šiandien padėjo noras laimėti, nes pirmas varžybas pralošėm ant 3 taškų, tai norėjom reabilituotis ir laimėti didesniu skirtumu. Ir mums pavyko – taikliau pataikėm.“

„Telia“ išlošė pergalę prieš „Alaina“ (2019 kovo 04 d., pirmadienis, 22:23 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Remza & Langvila“ (2018 lapkričio 14 d., trečiadienis, 20:51 val.)„Adma“ įrodė savo pranašumą prieš „Remza & Langvila“ krepšininkus (2018 spalio 30 d., antradienis, 20:41 val.)„Telia“ užtikrintai įveikė „Festo“ (2019 vasario 05 d., antradienis, 21:22 val.)Kovoje iki paskutinių sekundžių pergalė atiteko „Remza & Langvila“ krepšininkams (2019 sausio 23 d., trečiadienis, 21:50 val.)„Dakra ‒ Košmaras“ įveikė „Remza & Langvila“ ekipą (2018 gruodžio 13 d., ketvirtadienis, 21:30 val.)„Dakra ‒ Košmaras“ išlygino serijos su „Remza & Langvila“ rezultatą (2019 kovo 21 d., ketvirtadienis, 21:31 val.)Antroje rungtynių pusėje „KTK ‒ Enerstena“ įrodė pranašumą prieš „Remza & Langvila“ ekipą (2018 lapkričio 20 d., antradienis, 19:39 val.)„Festo“ per paskutines minutes susitvarko su „Remza ‒ Langvila“ (2019 vasario 13 d., trečiadienis, 22:02 val.)Atkaklioje kovoje „Remza & Langvila“ palaužė „Alaina“ (2019 sausio 21 d., pirmadienis, 22:44 val.)