Agentus vs Šilainiai (71:84)30+ lyga, SC „Orionas“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2017 balandžio 12 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Šilainiai“ tik po labai atkaklios kovos palaužė „Agentus“ ir žengė į 30+ lygos pusfinalį

2017 balandžio 12 d., Trečiadienis, 23:55 val., peržiūros: 1280

Trečiadienį, balandžio 12 dieną, A. Sabonio sporto centre įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „30+“ lygos, SC „Oriono“ pirmenybių lemiamos trečiosios ketvirtfinalio rungtynės, tarp „Agentus“ (šeimininkai) ir „Šilainiai“ (svečiai) ekipų. Pirmosiose dvejose ketvirtfinalio rungtynėse komandos pasidalino po pergalę (76:88, 75:63), tad šių rungtynių reikšmė buvo labai didelė – kelialalapis į lygos pusfinalį.

Rungtynės prasidėjo labai rezultatyviai ir atkakliai. Įpusėjus ketvirčiui švieslentėje buvo lygybė 12:12. Ir toliau rungtynėse pirmaujanti komanda keitėsi beveik po kiekvieno metimo, o kėlinukas baigėsi esant lygiam rezultatui 25:25.

Antrąjį kėlinuką „Šilainiai“ pradėjo dviem A. Nausėdos ir vienu T. Vasiliausko tritaškiu, po kurių svečiai nutolo 25:34. Ir toliau kėlinuke dominavo „Šilainių“ krepšininkai, kurie įgijo šešiolikos taškų persvarą 27:43. Šį pranašumą svečiams pavyko išlaikyti iki pat kėlinuko pabaigos, kuriam pasibaigus pirmavo 37:52.

Visgi, vaizdas aikštelėje visiškai pasikeitė trečiajame kėlinuke. T. Misiūno ir N. Sivolovo metimai leido „Agentus“ ekipai spurtuoti ir priartėti iki 49:52. Bet „Šilainiai“ į tai atsakė šešiais taškais paeiliui ir vėl atitiolo 49:58. Tada S.Jonaitis iškart smeigė tritaškį, kuris inicijavo „Agentus“ spurtą, o tai leido šeimininkams sumažinti varžovų persvarą iki minimumo 62:63.

Ketvirtą kėlinuką „Šilainiai“ pradėjo labai sėkmingai – po keturis taškus pelnė J.Svirka ir N.Urbanavičius, o tai leido svečiams vėl nutolti 62:71. „Agentus“ po N. Sivolovo metimų dar sugebėjo šiek tiek sumažinti skirtumą iki 71:77, bet sėkmingiau rungtynių pabaigą sužaidę „Šilainiai“ nebepaleido pergalės ir kelialapio į turnyro pusfinalį, kuriame jų laukia „DNC“ išškūkis. Galutinis rungtynių rezultatas 71:84 (25:25, 12:27, 25:11, 9:21).

SK „Vertigo“ tik po atkaklios kovos nukovė „Agentus“ ekipą. (2017 sausio 05 d., ketvirtadienis, 19:53 val.)„Uno“ po atkaklios dvikovos įveikė „Agentus“ (2016 gruodžio 15 d., ketvirtadienis, 06:23 val.)„DNC“ tiesiausiu keliu žengė į 30+ lygos finalą (2017 balandžio 19 d., trečiadienis, 22:53 val.)„Šilainiai“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Šernai“ ekipą (2017 vasario 12 d., sekmadienis, 16:56 val.)„Šilainiai“ be vargo sutriuškino „Agentus“ ekipą (2016 spalio 27 d., ketvirtadienis, 20:31 val.)„Šilainiai“ iškovojo „30+“ lygos bronzos medalius (2017 gegužės 04 d., ketvirtadienis, 22:39 val.)„Baltic Transline“ ir toliau paliko „Agentus“ be pergalių (2016 lapkričio 03 d., ketvirtadienis, 20:49 val.)„Šilainiai“ po pratęsimo įveikė SK „Vertigo“ komandą (2016 lapkričio 06 d., sekmadienis, 17:20 val.)„DNC“ nesunkiai susitvarkė su „Agentus“ krepšininkais (2017 sausio 11 d., trečiadienis, 23:15 val.)„Šilainiai“ pasiekė nesunkią pergalę (2016 gruodžio 04 d., sekmadienis, 16:50 val.)