SK „Vertigo“ vs DNC (100:74)30+ lyga, SC „Orionas“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 gruodžio 18 d., Sekmadienis, 16:45 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

SK „Vertigo“ tik antroje rungtynių dalyje pabėgo nuo „DNC“ ekipos.

2016 gruodžio 18 d., Sekmadienis, 19:59 val., peržiūros: 1247

Sekmadienį, gruodžio 18 dieną, Jachtklubo sporto salėje įvyko 30+ lygos "Orionas" pirmenybių rungtynės, kuriuose susitiko namuose žaidę SK" Vertigo" ir svečiuose žaidę "DNC" ekipos. Rungtynes kiek geriau pavyko pradėti SK "Vertigo" ekipai, kuri po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį rezultatu – (25:21). Antrame kėlinyje "DNC" ekipai pavyko persverti rezultatą savo naudai ir prieš didžiąją pertrauką svečiai pirmavo rezultatu – (40:41). Trečiame kėlinyje svečiams visiškai nesiklijavo žaidimas, šeimininkai ne tik persvėrė rezultatą, bet ir pabėgo – (69:51). Ketvirtasis kėlinys komandoms buvo tik formalumas, šeimininkai dar labiau padidino persvarą ir rungtynės baigėsi rezultatu – (100:74).

Pirmasis kėlinys prasidėjo 6 iš eilės pelnytais SK "Vertigo" taškais, vėliau sekė pirmieji 2 "DNC" ekipos taškai, po kurių sužaidus 2 minutes rezultatas buvo – (6:2). Sužaidus dar 3 minutes ir kėliniui įpusėjus šeimininkai vis dar pirmavo rezultatu – (17:9). Antroje kėlinio dalyje "DNC" ekipai pavyko šiek tiek tiksliau sužaisti, kas leido kėlinį užbaigti sumažinus atsilikimą iki 4 taškų – (25:21).

Antrasis kėlinys prasidėjo 4 iš eilės pelnytais "DNC" ekipos taškais, po kurių sužaidus minutę rezultatas tapo lygus – (25:25). Sužaidus dar apie 4 minutes ir kėliniui įpusėjus svečiams pavyko persverti rezultatą savo naudai – (29:31). Antroje kėlinio dalyje komandos ėmė keistis tiksliomis atakomis, po kurių pirmaujanti ekipa vis keitėsi. Visgi kėlinuką kiek tiksliau pavyko užbaigti "DNC" ekipai ir antrasis kėlinys baigėsi rezultatu – (40:41).

Trečiasis kėlinys vėl prasidėjo komandoms apsikeičiant po kelias tikslias atakas, po kurių sužaidus 4 minutes šeimininkai jau buvo priekyje 4 taškais – (53:49). Geras SK "Vertigo" ekipos žaidimas nesibaigė ir antroje kėlinio dalyje, kurioje svečiai pralošė dar vieną atkarpą – (16:2) ir trečiasis kėlinys baigėsi rezultatu – (69:51).

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo komandoms apsikeičiant po kelias tikslias atakas, po kurių sužaidus 3 minutes šeimininkai pirmavo 17 taškų skirtumu – (78:61). Sužaidus dar apie 2 kėlinio minutes komandas skyrė jau 22 tašai – (88:66). Antroje kėlinio dalyje šeimininkai surengė dar vieną rezultatyvią atkarpą – (12:8) ir rungtynės baigėsi rezultatu – (100:74).

Po laimėtų rungtynių SK "Vertigo" ekipos treneris kalbėjo: "Sunkiai pradėjome rungtynes, reikėjo laiko kol pavyko įsivažiuoti. Vėliau antroje rungtynių dalyje varžovai matyt pavargo, mes pasinaudojome proga, pabėgome ir laimėjome rungtynes."

SK „Vertigo“: Povilas Balčiūnas – 37 tšk. (11 atk. kam.), Gediminas Vasiliauskas – 16 tšk. (16 atk. kam., 5 rezult. perd.), Aurimas Dervinskas – 14 tšk., Robertas Buckus – 12 tšk., Kęstutis Žižys – 10 tšk. (6 rezult. perd.)

DNC: Marius Šumlinskas – 20 tšk. (6 išpr. praž.), Donatas Budginas – 16 tšk., Liudas Čekavičius – 13 tšk. (10 atk. kam., 6 išpr. praž.), Saulius Klimkevičius – 11 tšk. (6 išpr. praž.)

Paskutiniai komentarai (2 iš 2)

Linas2017 sausio 11 d., 00:21 val.
Dėkui už pastebėjimą. Klaida ištaisyta, bet nereikia iš karto kaltinti komandos. Galbūt kažkurioje grandyje įsivėlė klaida, bet svarbiausia, kad kažkam tai svarbu ir nelieka nepastebėta.
lkn2017 sausio 10 d., 08:58 val.
Šiose rungtynėse DNC gretose 2u numeriu tikrai žaidė ne Karolis Meiliūnas, o Donatas Budginas. Tas puikiai matosi ir nuotraukose. Organizatoriai, pataisykit. Reikia būti garbingiems, jeigu visiems reikia sužaisti tam tikrą rungtynių skaičių, kad galima būtų žaisti atkrintamosiose, tai visiems!
SK „Vertigo“ tik po atkaklios kovos nukovė „Agentus“ ekipą. (2017 sausio 05 d., ketvirtadienis, 19:53 val.)SK „Vertigo“ tik rungtynių pabaigoje įveikė „LSMU VА & Statybų vizija“ (2016 lapkričio 13 d., sekmadienis, 18:17 val.)SK „Vertigo“ nerado priešnuodžių prieš „DNC“ krepšininkus (2017 sausio 22 d., sekmadienis, 17:28 val.)„DNC“ rungtynių pabaigoje vos neprisižaidė su „Šilainiai“ ekipa (2017 vasario 23 d., ketvirtadienis, 22:22 val.)D. Bugdino tritaškis rungtynių pabaigoje atnešė pergalę „DNC“ komandai (2017 sausio 29 d., sekmadienis, 23:26 val.)SK „Vertigo“ nesunkiai susitvarkė su „Baltic Transline“ penketuku (2017 kovo 05 d., sekmadienis, 18:17 val.) SK „Vertigo“ ketvirtfinalį pradėjo nelengva pergale prieš „Šernus“ (2017 kovo 19 d., sekmadienis, 19:48 val.)SK „Vertigo“ po atkaklios kovos įveikė „UNO“ (2016 spalio 30 d., sekmadienis, 20:07 val.)Antroje rungtynių pusėje atsitiesę SK „Vertigo“ įveikė „Šernus“ ir keliauja į pusfinalį (2017 balandžio 02 d., sekmadienis, 18:49 val.)Rungtynių kontrolę antroje varžybų dalyje praradusius „Šernai“ ekipos žaidėjus išgelbėjo tolimas T. Raulušavičiaus šūvis (2017 vasario 19 d., sekmadienis, 22:19 val.)