Šernai vs SK „Vertigo“ (64:76)30+ lyga, SC „Orionas“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2017 kovo 19 d., Sekmadienis, 16:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

SK „Vertigo“ ketvirtfinalį pradėjo nelengva pergale prieš „Šernus“

2017 kovo 19 d., Sekmadienis, 19:48 val., peržiūros: 1269

Kovo 19 dieną, 16:30 val., A.Sabonio sporto centre, susitiko „30+“ lygos komandos „Šernai“ (šeimininkai) ir SK „Vertigo“ (svečiai). Komandos stojo žaisti pirmųjų ketvirtfinalio rungtynių (kova vyks iki 2 pergalių). Kaip ir buvo galima tikėtis rungtynės buvo labai atkaklios ir permainingos, ne vieną kartą keitėsi pirmaujanti pusė, o SK „Vertigo“ ekipai nutolti pavyko tik paskutinėmis minutėmis. Nors „Šernai“ nenuleido rankų ir dar bandė gelbėtis naudodami pražangų taktiką, bet SK „Vertigo“ išlaikė persvarą savo rankose ir pasiekė kol kas svarbiausią sezono pergalę 64:76 (18:15, 15:15, 20:21, 11:25).

Rungtynių pradžioje abi komandos nors ir nepasižymėjo dideliu rezultatyvumu, tačiau atkaklios ir kietos kovos netrūko. Ypač įdomios mikro dvikovos vyko baudos aikštelėje, kur pečius surėmė galingi vidurio puolėjai. Susitikimui įsibėgėjus „Šernams“ vis dažniau pavyko išlikti priekyje, nors jų pranašumas ir nebuvo labai didelis, bet komanda atrodė pakankamai užtikrintai ir neprisileido varžovų artyn. Prasidedant ilgajai pertraukai „Šernai“ buvo priekyje 33:30.

Antroje rungtynių dalyje atmosfera tik dar labiau kaito, žaidėjai runtyniavo vis kiečiau, buvo užfiksuotos kelios nesportinės pražangos, o intriga išsilaikė iki pat ketvirtojo kėlinuko pabaigos. Nors abi komandos turėjo vienodus šansus kovoti dėl pergalės, bet svarbiausiais momentais SK „Vertigo“ pataikė tolimus metimus, pasinaudojo varžovų pražangomis ir pirmą kartą nutolo per dviženklį atstumą. „Šernai“ nieko nelaukė ir ėmė naudoti pražangų taktiką, tačiau čia ir patys privalėjo pataikyti. Nors deficitą „Šernai“ kiek apmažino, bet keli pramesti metimai galutinai paleido ir paskutines viltis. SK „Vertigo“ atsilaikė ir laimėjo rungtynes rezultatu 64:76.

Šernai: Šarūnas Zablockis – 15 tšk. (10 atk. kam.), Skirmantas Staniulis – 15 tšk. (6 išpr. praž.), Aivaras Grigaliūnas – 13 tšk., Paulius Juchnevičius – 12 tšk. (5 išpr. praž.)

SK „Vertigo“: Aurimas Dervinskas – 23 tšk. (8 išpr. praž.), Mantas Ručinskas – 13 tšk. (5 rezult. perd.), Gediminas Vasiliauskas – 12 tšk. (10 atk. kam.), Povilas Balčiūnas – 12 tšk. (6 rezult. perd., 5 išpr. praž.)

SK „Vertigo“ turėjo vargo prieš negausiai susirinkusius varžovus (2016 gruodžio 04 d., sekmadienis, 23:11 val.)SK „Vertigo“ nerado priešnuodžių prieš „DNC“ krepšininkus (2017 sausio 22 d., sekmadienis, 17:28 val.)SK „Vertigo“ tik antroje rungtynių dalyje pabėgo nuo „DNC“ ekipos. (2016 gruodžio 18 d., sekmadienis, 19:59 val.)„Makroflex ‒ KTU Plienas“ pusfinalį pradėjo užtikrinta pergale (2017 balandžio 09 d., sekmadienis, 18:28 val.)„Šernai“ ketvirtame kėlinyje įrodė pranašumą prieš Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ (2017 sausio 22 d., sekmadienis, 16:56 val.)SK „Vertigo“ tik po atkaklios kovos nukovė „Agentus“ ekipą. (2017 sausio 05 d., ketvirtadienis, 19:53 val.)SK „Vertigo“ po atkaklios kovos įveikė „UNO“ (2016 spalio 30 d., sekmadienis, 20:07 val.)30+ lygos starte SK „Vertigo“ įveikė „Acme ‒ Jabrą“ (2016 spalio 16 d., sekmadienis, 18:33 val.)„Acme ‒ Jabra“ turėjo pripažinti „Šernų“ pranašumą (2016 lapkričio 29 d., antradienis, 22:05 val.)Visas rungtynes pirmavę „Šernai“ pasiekė pergalę prieš „Kauno savivaldybę & Policiją“ (2017 sausio 15 d., sekmadienis, 22:17 val.)