Agentus vs Baltic Transline (82:81)30+ lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 vasario 08 d., Ketvirtadienis, 17:45 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Paskutinių sekundžių dramoje ‒ „Agentus“ pergalė

2018 vasario 08 d., Ketvirtadienis, 19:05 val., peržiūros: 557

Ketvirtadienį, vasario 8 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „30+“ lygos pirmenybių rungtynės tarp B pogrupio komandų – vietos „Agentus“ bei svečių „Baltic Transline“. Praktiškai visų rungtynių metu komandos žaidė taškas į tašką ir rungtynių nugalėtojas sprendėsi paskutinėmis sekundėmis. Fortūna šiandien nusišypsojo aikštelės šeimininkams, kurie ir iškovojo pergalę.

Pirmąjį kėlinuką komandos pradėjo gan apylygiu ir rezultatyviu žaidimu. Didžiąją kėlinio dalį komandos keitėsi sėkmingais išpuoliais, bet kėlinukui einant į pabaigą, svečiai įgijo penkių taškų atotrūkį. Visgi, kiek sėkmingiau ketvirtį užbaigė aikštelės šeimininkai, o rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 20:22. Antrąjį ketvirtį komandos dar pradėjo apylygiu žaidimu, tačiau vėliau „Agentus“ ekipa sužaidė neblogą atkarpą ir įgijo jau devynių taškų atotrūkį. Visgi, ketvirčiui einant į pabaigą, geresnę atkarpą sužaidė „Baltic Transline“ ekipa ir savo atsilikimą sumažino jau tik iki trijų taškų. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 40:37.

Trečiojo ketvirčio pradžioje svečių ekipa padidino žaidimo tempą ir pradėjo po truputį tolti nuo savo varžovų. Netrukus komandas skyrė jau devyni taškai. Visgi, ketvirčiui einant į pabaigą, aikštelės šeimininkai susiimė gynyboje, patys pradėjo žaisti greitesnį krepšinį ir pavijo savo varžovus. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 60:60. Praktiškai viso lemiamo ketvirčio metu komandos žaidė labai apylygiai, keitėsi sėkmingais išpuoliais ir pirmaujanti komanda keitėsi kelis kartus. Lemiamais momentais, pirmaujanti komanda taip pat keitėsi ir likus septyniom sekundėm Tomo Viršilo ir Vladislav Bezrukov tandemas išvedė „Baltic Transline“ ekipa į priekį. Visgi, likus keturiom sekundėm Tomas Misiūnas sumetė abu baudos metimus kitoje aikštelės pusėje ir išvedė savo komandą į priekį. Lemiamas svečių išpuolis buvo netikslus ir „Agentus“ apgynė namų tvirtovę. Galutinis rungtynių rezultatas 82:81.

Mindaugas Galinis („Agentus“):
“Šios varžybos buvo apylygės, bet pergalę nulėmė sėkmė. Vien tik sėkmė, nes žaidėm apylygiai. Paskutinių sekundžių fortūna viską nulėmė“.

Permainingose rungtynėse ‒ SK „Vertigo“ pergalė (2018 vasario 12 d., pirmadienis, 22:56 val.)„KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ užtikrintai įveikė „Agentus“ ekipą (2017 spalio 31 d., antradienis, 18:16 val.)Užtikrintai paskutinį rungtynių kėlinį sužaidę „Šilainiai“ įveikė „Agentus“ (73:56) (2018 kovo 12 d., pirmadienis, 21:46 val.)„Šilainių“ penketukas įveikė „Agentus“ ekipą (2017 spalio 26 d., ketvirtadienis, 23:28 val.)SK „Vertigo“ rungtynių pabaigoje palaužė „Agentus“ (64:61) (2018 vasario 25 d., sekmadienis, 18:57 val.)„Agentus“ iškovojo svarbią pergalę (2018 sausio 05 d., penktadienis, 17:56 val.)„Sporto Manija“ iškovojo pergalę prieš „Agentus“ (2017 gruodžio 11 d., pirmadienis, 19:35 val.)„UNO“ palaužė penkiese žaidusius „Agentus“ (70:51) (2018 kovo 01 d., ketvirtadienis, 13:17 val.)P. Butkevičiaus vedama „UNO“ ketvirtajame kėlinuke įveikė „Agentus“ (2017 lapkričio 22 d., trečiadienis, 23:14 val.)„Šilainiai“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Agentus“ (2018 vasario 12 d., pirmadienis, 19:12 val.)