Resmila.lt vs Nebajeris (60:66)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 sausio 08 d., Pirmadienis, 20:40 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Resmila.lt nepavyko užkariauti Nebajeris tvirtovės

2018 sausio 09 d., Antradienis, 02:07 val., peržiūros: 535

Pirmadienio vakarą C lygos rungtynėse tarp svečių Resmila.lt ir šeimininkų Nebajeris buvo kaip niekad karšta. Susitikimą gana sunkiai rinkdamos taškus vangiai pradėjo abi komandos. Tiek vienoje tiek kitoje aikštės pusėse buvo gan nemažai chaotiško žaidimo, daug netaiklių metimų ir be abejonės klaidų. Vis tik kėlinukui persiritus į antrą pusę tolimas svečių žaidėjo Š.Bartulis tritaškis persvėrė taškų grafą į savo komandos pusę 11:8. Iki kėlinuko galo pavykus išsaugoti tą nedidelį pranašumą komandos pirmam poilsiui skirstėsi Resmila.lt pirmaujant 16:12. Niekas nesikeitė ir antrajame ketvirtyje, kuriame komandos nors ir rado savo vedlius puolime, tai K.Blaževičius bei V.Tirva, tačiau likę komandos draugai mažai prisidėjo taikliomis atakomis bausdami varžovus, tad po dviejų ketvirčių kietos vyriškos kovos 28:24 pirmavo ta pati Resmila.lt komanda.

Nors trečiojo ketvirčio pradžioje skirtumas praktiškai nekito matėsi, kad Nebajeris tikrai neketina atiduoti labai svarbaus taško turnyrinėje lentelėje. Atrodė, kad lūžis įvyks sužaidus maždaug 6min trečiajame ketvirtyje kai po M.Kazickas dvitaškio skirtumas tarp komandų tirpo iki minimumo, tačiau keletas sėkmingesnių varžovų išpuolių vėl leido į priekį pabėgti Resmila.lt 44:37. Kėlinio pabaigoje dar kartą į kovą kilę Nebajeris po trijų ketvirčių atsilikinėjo 44:46, tačiau pagrindinė kova dar laukė priešaky. Ketvirtojo kėlinuko pabaiga virto tikra drama, likus beveik 2 minutes 51:54 pirmavo Nebajeris. A.Ščerba dvitaškis su pražanga lygino rezultatą, o per likusį laiką komandos niekaip nesugebėjo įmesti nei karto. Bene realiausią šansą turėjo šeimininkų žaidėjas R.Sadauskas, tačiau jo du baudų metimai taip pat skriejo pro šalį ir komandoms teko žaisti pratęsimą. Iki pat paskutinės minutės niekas nebuvo aišku kas laimės, tačiau paskutinę minutę pradėję ir turėdami dviejų taškų pranašumą Nebajeris kolektyvas gan vidutiniškai sumetę baudas ir paėmę net tris kamuolius puolime šventė sunkią pergalę velniškoje kovoje 60:66.

Po rungtynių nugalėtojų treneris A.Zadorožnyj kalbėjo: Labai sunkios varžybos, varžovas gan sudėtingas, neparankus pasisekė šiandien, kad laimėjom. Pažymėčiau agresyvią kovą dėl kamuolių, ypač puolime. Laimėjus „lentą“ atsirasdavo antri, treti šansai ir tai mums davė labai daug. Aišku prametėm labai daug patogių metimų, bet džiaugiamės pergale ir reabilitavomės po vakarykštės nesėkmės smagu.

„Smeliavimas24.lt“ be vargo sutriuškino „Nebajerio“ krepšininkus (2017 gruodžio 10 d., sekmadienis, 18:20 val.)„Resmila.lt“ po atkaklios kovos įveikė „Randerį“ (2018 kovo 01 d., ketvirtadienis, 21:25 val.)„Smeliavimas24.lt“ iškovojo užtikrintą pergalę (2018 vasario 27 d., antradienis, 22:55 val.)Po krepšiais dominavę BC „Straight“ krepšininkai įveikė „Nebajeris“ komandą (2017 spalio 25 d., trečiadienis, 21:37 val.)„Laipsniai“ antrą kartą įveikė „Nebajerį“ ir keliauja į ketvirtfinalį (2018 kovo 18 d., sekmadienis, 19:29 val.)„MRU VSF“ sutriuškino „Resmila.lt“ ir pateko į ketvirtfinalį (97:56) (2018 kovo 20 d., antradienis, 22:27 val.)„Resmila.lt“ lemiamu šūviu nužudė „Kriugės karius“ (2018 vasario 07 d., trečiadienis, 21:36 val.),,Randeris" rungtynių pabaigoje palaužė ,,Nebajeris' (2018 vasario 22 d., ketvirtadienis, 22:23 val.)Atkaklioje kovoje „Resmila.lt“ palaužė vienus iš grupės lyderių „Smeliavimas24.lt“ (2018 sausio 17 d., trečiadienis, 23:57 val.)„Neveronys ‒ LKK“ iškovojo sunkią pergalę prieš „Nebajerio“ ekipą (2018 vasario 11 d., sekmadienis, 14:45 val.)