Krugės kariai vs Smeliavimas24.lt (82:90)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 gruodžio 17 d., Sekmadienis, 20:30 val. @ Šv. Mato gimnazija, Vaidoto g. 11, Kaunas, LT-45388

Ilgesnį žaidėjų suolelį turėjusi „Smeliavimas24.lt““rungtynių pabaigoje įveikė „Krugės kariai“

2017 gruodžio 17 d., Sekmadienis, 23:12 val., peržiūros: 590

Gruodžio 17 dieną, Šv. Mato mokyklos sporto salėje, susitiko „C“ lygos komandos „Krugės kariai“ (šeimininkai) ir „Smeliavimas24.lt“ (svečiai). Rungtynės buvo gana permainingos, tačiau svarbiausiu šeimininkams pritrūko jėgų, jie į rungtynes atvyko tik penkiese, kai svečių buvo dešimt žaidėjų, todėl jiems teko pripažinti varžovų pranašumą – 82:90.

Pirmasis kėlinys prasidėjo gan rezultatyviai ir apylygiai. Visą kėlinuką abi komandos nenorėjo nusileisti, tai kėlinį baigė lygiai 22:22.

Antrajame kėlinuke abi komandos atrodė gana panašaus pajėgumo, žaidimas buvo itin rezultatyvus, tai pat atkaklumo ir kovingumo nei vienai ekipai netrūko. Praėjus 2 kėlinio minutėms rezultatas buvo vis dar lygus (31:31), (39:39). Vis tik lygus žaidimas baigėsi kėlinio 7 minutei, kuomet taiklius metimus pataikės J.Snudaitis padėjo komandai nutolti nuo „Krugės kariai“ komandos 44:48.

Po ilgosios pertraukos skirtumas nelabai ir augo, šeimininkai labai dažnai klydo, , o „Smeliavimas24.lt“ naudojosi varžovų klaidomis, bei surengė ne vieną greitą ataką 61:69.

Ketvirtajame kėlinuke vaizdas aikštelėje nesikeitė. Ir toliau iniciatyvą savo rankose laikė „Smeliavimas24.lt“, kurios ir iškovojo pelnytą pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 82:90.

„Smeliavimas24.lt“ komandos treneris M.Koženiauskas: Mūsų pergalę lėmė ilgesnis suolelis. Tai pat buvo komandiškas darbas, bet mes šiandien žaidėme blogai, nes priešininkų buvo tik penki, gal truputi neįvertinom jų, bet dėl atsarginio suolelio galime džiaugtis pergalę.

Antroje rungtynių pusėje iniciatyvą perėmę „Smeliavimas24.lt“ palaužė „Krugės karius“ (73:52) (2018 vasario 19 d., pirmadienis, 22:50 val.)„Smeliavimas24.lt“ užtikrintai įveikė „Alaina“ ekipą (2017 spalio 23 d., pirmadienis, 22:28 val.)„Smeliavimas24.lt“ rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti „Neveronių -LKK“ pranašumą (2017 gruodžio 08 d., penktadienis, 22:22 val.)„Smeliavimas24.lt“ užtikrintai įveikė savo varžovus (2018 vasario 06 d., antradienis, 22:17 val.)Nerezultatyviose rungtynėse pergalę pasiekė „Krugės kariai“ (2018 sausio 28 d., sekmadienis, 21:05 val.)„Smeliavimas24.lt“ aštunfinalyje antrą kartą įveikė „Elektromontuotoją“ (2018 kovo 21 d., trečiadienis, 21:34 val.)Tik po atkaklios kovos „LazybuGuru.lt“ įveikė „Krugės karius“ (2018 kovo 13 d., antradienis, 22:46 val.)Atkakliame aštunfinalio mūšyje „Smeliavimas24.lt“ palaužė „Elektromontuotoją“ (2018 kovo 14 d., trečiadienis, 20:46 val.)„Smeliavimas24.lt“ nepaliko jokių vilčių „Vilkams“ (2017 lapkričio 21 d., antradienis, 22:13 val.)„Smeliavimas24.lt“ pasiekė nesudėtingą pergalę (2018 kovo 04 d., sekmadienis, 20:53 val.)