Smeliavimas24.lt vs Randeris (95:49)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 vasario 06 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Smeliavimas24.lt“ užtikrintai įveikė savo varžovus

2018 vasario 06 d., Antradienis, 22:17 val., peržiūros: 744

Antradienį, vasario 6 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „C“ lygos pirmenybių rungtynės tarp Didžiosios taurės, H pogrupio komandų – vietos „Smeliavimas24.lt“ bei svečių „Randeris“. Aikštelės šeimininkai jau pirmojo ketvirčio metu susikrovė pamatą pergalei ir vėliau tik dar labiau tolo nuo savo varžovų bei iškovojo pergalę.

Rungtynes komandos pradėjo gan apylygiu ir greitu žaidimu, tačiau vėliau „Randerio“ ekipa strigo puolime, o tuo pasinaudojo jų oponentai ir šovė į priekį. Sužaidus kiek daugiau nei pusę kėlinuko, jie turėjo jau aštuonių taškų pranašumą. Ties tuo „Smeliavimas24.lt“ ekipa nesustojo ir toliau didino apsukas ir pirmąjį kėlinį užbaigė laimėdami triuškinančiu skirtumu – 30:10. Antrąjį kėlinuką kiek geriau pradėjo aikštelės šeimininkai ir perkopė 20-ies taškų pranašumą. Tačiau vėliau svečių ekipa sužaidė geresnę atkarpą ir braukė savo atsilikimą iki 14-os taškų. Likusį kėlinio laiką komandos sužaidė apylygiai, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 46:30.

Trečiajame kėlinyje „Randerio“ ekipa atrodė visiškai pasimetusiu ir tuo pasinaudojo aikštelės šeimininkai. Jie nemažą dalį taškų pelnė greitose atakose ir netrukus įgijo jau triuškinantį pranašumą. Per likusį kėlinio laiką vaizdas aikštelėje per daug nesikeitė, o rezultatas po trijų ketvirčių buvo 70:38. Ketvirtasis kėlinukas beliko tik formalumas ir „Smeliavimas24.lt“ iškovojo užtikrintą pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 95:49.

Modestas Koženiauskas („Smeliavimas24.lt“):
“Rungtynės yra rungtynės, kiekvienos yra svarbios. Varžovas gal kiek silpnesnis, stengėmės ir laimėjom“.

„Smeliavimas24.lt“ užtikrintai įveikė „Alaina“ ekipą (2017 spalio 23 d., pirmadienis, 22:28 val.)„Smeliavimas24.lt“ iškovojo užtikrintą pergalę (2018 vasario 27 d., antradienis, 22:55 val.)„Smeliavimas24.lt“ aštunfinalyje antrą kartą įveikė „Elektromontuotoją“ (2018 kovo 21 d., trečiadienis, 21:34 val.)„Smeliavimas24.lt“ pasiekė nesudėtingą pergalę (2018 kovo 04 d., sekmadienis, 20:53 val.)„Smeliavimas24.lt“ neturėjo vargo prieš „Baltic Transline“ (100:74) (2018 sausio 09 d., antradienis, 00:30 val.)„Smeliavimas24.lt“ nesulaukė pasipriešinimo iš „KMAIK“ krepšininkų (2017 lapkričio 14 d., antradienis, 22:40 val.)„Smeliavimas24.lt“ be vargo sutriuškino „Nebajerio“ krepšininkus (2017 gruodžio 10 d., sekmadienis, 18:20 val.)„Baltic Transline“ įtikinamai įveikė „Randerį“ (2018 sausio 15 d., pirmadienis, 22:07 val.)„Resmila.lt“ po atkaklios kovos įveikė „Randerį“ (2018 kovo 01 d., ketvirtadienis, 21:25 val.)„Resmila.lt“ antroje rungtynių pusėje įrodė savo pranašumą (2018 sausio 22 d., pirmadienis, 20:35 val.)