Neveronys ‒ LKK vs Smeliavimas24.lt (86:80)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 gruodžio 08 d., Penktadienis, 20:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Smeliavimas24.lt“ rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti „Neveronių -LKK“ pranašumą

2017 gruodžio 08 d., Penktadienis, 22:22 val., peržiūros: 708

Gruodžio 8 dieną A. Sabonio KC sporto salėje įvyko „C“ lygos „Baltik sport“ pirmenybių Didžiosios taurės rungtynės, kuriose kovėsi du grupės lyderiai. Namuose žaidę „Neveronys – LKK“ priemė svečius „Smeliavimas24.lt“. Abi komandos buvo iškovoję po šešias pergales ir neturėjo nei vieno pralaimėjimo.

Rungtynių pradžioje komandos apsikeitė taikliais dvitaškiais, o vėliau aštuonis taškus be atsako pelnė „Neveronys – LKK“ (10:2). Svečiai pamažu vijosi varžovus ir baigiantis pirmai kėlinio pusei komandas skyrė tik trys taškai (12:9). Šeštą minutę šeimininkų persvara padidėjo iki aštuonių taškų, bet vėliau komandos žaidė lygiai, o sužaidus pirmas 10 minučių komandas skyrė keturi taškai (27:23).

Antro kėlinio pirmomis minutėmis komandos žaidė lygiai. Ketvirtą minutę du iš eilės tritaškius pataikė šeimininkai, po kurių persvara padidėjo iki 11 taškų (36:25). Vėliau komandos žaidė lygiai. komandos keitėsi taikliais metimais, o įpusėjus rungtynėms komandas skyrė 13 taškų (51:38).

Trečias kėlinys prasidėjo taikliu „Neveronių – LKK“ tritaškiu (53:38). Į tai „Smeliavimas24.lt“ atsakė dviem taikliais metimais (53:42). Trečią minutę „Neveronių – LKK“ persvara pradėjo augti. Prasidėjus antrai kėlinio pusei komandas skyrė 18 taškų (62:44). Aštuntą minutę komandas vis dar skyrė 18 taškų (65:47). Visgi kėlinio pabaigoje penkis taškus be atsako pelnė „Smeliavimas24.lt“ (65:52).

Prasidėjus ketvirtam kėliniui kelis metimus pataikė „Smeliavimas24.lt“, po kurių komandas skyrė 10 taškų (67:57). Vėliau septynis taškus be atsako pelnė „Neveronys – LKK“ (74:57). Septintą minutę „Smeliavimas24.lt“ pradėjo mažinti varžovų persvarą, spausti po visą aikštę. „Neveronių – LKK“ klaidos leido varžovams paskutinę minutę priartėti iki šešių taškų (83:77). Visgi po „Neveronių – LKK“ minutės pertraukėlės šeimininkai žaidė užtikrintai ir išlaikė pranašumą (86:80). „Neveronys – LKK“ iškovojo septintą pergalę, o „Smeliavimas24.lt“ pralaimėjo pirmą kartą.

„Neveronių – LKK“ treneris E.Rakickas: „Apylygės rungtynės buvo. Pradžioje pabėgome ir laikėme įgytą persvarą. Neleidome varžovams perimti vadžių į savo pusę.“ Paklaustas, ar varžovų spaudimas gale rungtynių išmušė iš ritmo, treneris atsakė: „Varžovai nespaudė visas rungtynes, gale pradėjo spausti, sustiprino gynybą. Kažkiek ir nuovargis davė, nes tik šeši žaidėjai pas mus žaidė šiandien.“

Permainingose rungtynėse KK „13“ turėjo pripažinti „Neveronys ‒ LKK“ pranašumą (2017 lapkričio 26 d., sekmadienis, 20:36 val.)„Smeliavimas24.lt“ be vargo sutriuškino „Nebajerio“ krepšininkus (2017 gruodžio 10 d., sekmadienis, 18:20 val.)„Smeliavimas24.lt“ nesulaukė pasipriešinimo iš „KMAIK“ krepšininkų (2017 lapkričio 14 d., antradienis, 22:40 val.)„Smeliavimas24.lt“ neturėjo vargo prieš „Baltic Transline“ (100:74) (2018 sausio 09 d., antradienis, 00:30 val.)„Smeliavimas24.lt“ užtikrintai įveikė „Alaina“ ekipą (2017 spalio 23 d., pirmadienis, 22:28 val.)„Smeliavimas24.lt“ iškovojo užtikrintą pergalę (2018 vasario 27 d., antradienis, 22:55 val.)Ilgesnį žaidėjų suolelį turėjusi „Smeliavimas24.lt““rungtynių pabaigoje įveikė „Krugės kariai“ (2017 gruodžio 17 d., sekmadienis, 23:12 val.)„Smeliavimas24.lt“ nepaliko jokių vilčių „Vilkams“ (2017 lapkričio 21 d., antradienis, 22:13 val.)„Smeliavimas24.lt“ aštunfinalyje antrą kartą įveikė „Elektromontuotoją“ (2018 kovo 21 d., trečiadienis, 21:34 val.)„Smėliavimas24.lt“ iškovojo triuškiančią pergalę prieš „Elektromontuotojas“ (2017 lapkričio 15 d., trečiadienis, 22:54 val.)