Elektromontuotojas vs Smeliavimas24.lt (63:69)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2018 kovo 21 d., Trečiadienis, 18:55 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Smeliavimas24.lt“ aštunfinalyje antrą kartą įveikė „Elektromontuotoją“

2018 kovo 21 d., Trečiadienis, 21:34 val., peržiūros: 721

Kovo 21 dieną „Kauno technikos kolegijos“ sporto salėje įvyko antros aštunfinalio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Elektromontuotojas“ priemė svečius „Smeliavimas24.lt“ komandą. Pirmas aštunfinalio rungtynes laimėjo „Smeliavimas24.lt“ (66:61) ir pirmavo serijoje iki dviejų pergalių rezultatu 1:0.

Rungtynes geriau pradėjo „Smeliavimas24.lt“, kurie taiklių tritaškių pagalba antrą minutę pirmavo rezultatu 3:9. Vėliau komandos žaidė lygiai, o sužaidus šešias minutes komandas vis dar skyrė šeši taškai (11:17). Kėlinio pabaigoje geriau žaidė „Elektromontuotojas“, kuriam pavyko sumažinti varžovų persvarą iki vieno taško (19:20).

Antro kėlinio pirmomis minutėmis geriau žaidė „Elektromontuotojas“, kuris trečią minutę pirmavo rezultatu 25:22. Baigiantis pirmai kėlinio pusei „ Smeliavimas24.lt“ atsakė dviem taikliais metimais (25:27). Prasidėjus antrai kėlinio pusei aštuonis taškus be atsako pelnė „Elektromontuotojas“ (33:27). Kėlinio pabaigoje šeimininkai persvarą išsaugojo, tačiau baigiantis kėliniui traumą patyrė svarbus šeimininkų žaidėjas K.Kolupaila.

Trečio kėlinio pirmomis minutėmis komandos žaidė lygiai, o „Elektromontuotojas“ išlaikė pranašumą. Prasidėjus ketvirtai minutei komandas skyrė septyni taškai (43:36). Netrukus šeimininkų puolimas užstrigo, o svečiai pelnė vienuolika taškų be atsako (43:47). Paskutinėmis kėlinio minutėmis komandos žaidė lygiai, o „Smeliavimas24.lt“ išlaikė įgytą pranašumą (47:52).

Ketvirto kėlinio pradžioje komandos keitėsi taikliais metimais, bet ketvirtą minutę penkis taškus iš eilės pelnė „Smėliavimas24.lt“ (51:60).Vėliau komandos žaidė lygiai, o saugią persvarą „Smeliavimas24.lt“ išlaikė iki kėlinio pabaigos. Likus minutei su puse komandas skyrė dvylika taškų (57:69). Rungtynių pabaigoje „Elektromontuotojas“ priartėjo iki šešių taškų (63:69). „Smeliavimas24.lt“ iškovojo antrą pergalę ir žengė į ketvirtfinalį, kur susikaus su „LazybuGuru.lt“.

„ Smeliavimas24.lt“ treneris M.Koženiauskas“Vėl ta pati istorija, gal net truputi blogiau buvo. Vėliau susitvarkėme, parodėme tikrąjį savo žaidimą ir viskas stojo į savo vietas.“ Paklaustas, ką galvoja apie kito etapo varžovus, treneris atsakė: „Varžovai bus galingi, gal net stipresni negu šie. Stengsimės. Mėgėjų krepšinis, visi gali laimėti.“

„Smėliavimas24.lt“ iškovojo triuškiančią pergalę prieš „Elektromontuotojas“ (2017 lapkričio 15 d., trečiadienis, 22:54 val.)„MRU VSF“ be vargo įveikė „Elektromontuotoją“ (2018 kovo 07 d., trečiadienis, 20:45 val.)„Smeliavimas24.lt“ užtikrintai įveikė „Alaina“ ekipą (2017 spalio 23 d., pirmadienis, 22:28 val.)„Ryterna Group“ antroje rungtynių pusėje įveikę „Elektromontuotoją“ (2018 sausio 10 d., trečiadienis, 20:27 val.)Atkakliame aštunfinalio mūšyje „Smeliavimas24.lt“ palaužė „Elektromontuotoją“ (2018 kovo 14 d., trečiadienis, 20:46 val.)„Kauno Rami & Gi-Gr“ lygioje kovoje patiesė „Elektromontuotoją“ (2018 vasario 21 d., trečiadienis, 19:53 val.)„Smeliavimas24.lt“ užtikrintai įveikė savo varžovus (2018 vasario 06 d., antradienis, 22:17 val.)„Kauno Rami“ po nervingos kovos palaužė „Elektromontuotoją“ (2017 lapkričio 30 d., ketvirtadienis, 00:11 val.)„Smeliavimas24.lt“ nepaliko jokių vilčių „Vilkams“ (2017 lapkričio 21 d., antradienis, 22:13 val.)„Krugės kariai“ paskutinėmis rungtynių akimirkomis palaužė „Elektromontuotoją“ (2017 spalio 18 d., trečiadienis, 20:30 val.)